HCL.HR

škola - faks - posao

  • 510 Odgovora
  • 51575 Hitova
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #105 : 15. Veljača, 2009., 16:39 »
A da se prestaneš ponašat ko uvrijeđena zagorska pizda čim ti netko nešto prigovori?  :wildboy:
A da svi ne budu osjetljive uvrijeđene pičke čim ja nešto prigovorim? :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #106 : 15. Veljača, 2009., 20:27 »
Nešto maštovito.  :wildboy:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #107 : 15. Veljača, 2009., 20:40 »
A da svi ne budu osjetljive uvrijeđene pičke čim ja nešto prigovorim? :wildboy:

ROFL da, baš.
Al jednostavno to bičanje počinje izgledat gotovo jednako isforsirano kao wekyjevi postovi.  :wildboy:

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #108 : 15. Veljača, 2009., 23:02 »
ŠKOLA-FAKS-POSAO.

Spemeri prljavi.  :wildboy:

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #109 : 15. Veljača, 2009., 23:57 »
A da svi ne budu osjetljive uvrijeđene pičke čim ja nešto prigovorim? :wildboy:

ROFL da, baš.
Al jednostavno to bičanje počinje izgledat gotovo jednako isforsirano kao wekyjevi postovi.  :wildboy:
Daleko sam ja od vekijevog bičanja. :wildboy:
ROFL DA HAHA :ixy


ontopik
Ne idem na faks.

Jej.

*

Blade

  • **
  • 262
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #110 : 16. Veljača, 2009., 18:51 »
Ei ljudi, zna mozda netko kak je na kriminalistici? Jel vam je neko od frendova bio, kaj vele oni?

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #111 : 16. Veljača, 2009., 18:53 »
od prijatelja cura ide, mogao bi pitat...  ;)
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #112 : 22. Veljača, 2009., 13:37 »
ĐIZ, NAKON ZNAKA INTERPUKCIJE A NE PRIJE.  :wildboy:

Ovako je lijepo istaknuto           .

Ma ne jebu oni nista a ne cure iz desete ^^. Jebe njih pisnjak dolje u onoj njihovoj šupi u mozak.
Inace to se zova 1. Teh skola Ritmo  :tired:

Mislim svi seru po tesli ali meni je skola bila cist ok. Nisam zelio uciti hrpu gluposti koja mi nikada nece trebati kao recimo u gimnaziji . Za teslu ti je cisto dovoljno pogledati pred ispite i bok. Prvu godinu imas koliko toliko nastavu a ostale tri visis u ritmu i tam okolnim bircevima . Cak imam i neko ok znanje kad sam uspio na FER dok recimo dosta rulje iz gimnazije uopce nije ni proslo prag (ne samo na feru,vec opcenito na faksevima).

Znaci nase skolovanje sucka i jebu nas u mozak s glupostima koje ti nikad nece trebati.
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #113 : 22. Veljača, 2009., 13:54 »
Pisanjak u penziju napokon ošo :ementaler: ukrali mu štrumfove :ementaler:
ma tesla nije teska, kaj slusas malo na satu ponovis pred test, nisi totalni debil i mos proc s 5 \:D/

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #114 : 22. Veljača, 2009., 14:18 »
Cak imam i neko ok znanje kad sam uspio na FER dok recimo dosta rulje iz gimnazije uopce nije ni proslo prag (ne samo na feru,vec opcenito na faksevima).

pa s obzirom na broj ljudi iz tehničkih škola na faksevima... I to pogotovo na faksevima koji nisu tehnološki, ja bi rekao da je omjer u korist gimnazija. ;)

Al opet, prelazak praga nije stvar škole. Ovisi kolko se pojedinac dobro spremio. Valjda... :solidus:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #115 : 22. Veljača, 2009., 14:25 »
Pisanjak u penziju napokon ošo :ementaler: ukrali mu štrumfove :ementaler:
ma tesla nije teska, kaj slusas malo na satu ponovis pred test, nisi totalni debil i mos proc s 5 \:D/

Za peticu u svakoj školi treba jebeno raditi. Osim ako nisi geekčuga koja ne jebe niti ne bude, što me ne bi čudilo.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #116 : 22. Veljača, 2009., 14:35 »
Cak imam i neko ok znanje kad sam uspio na FER dok recimo dosta rulje iz gimnazije uopce nije ni proslo prag (ne samo na feru,vec opcenito na faksevima).

pa s obzirom na broj ljudi iz tehničkih škola na faksevima... I to pogotovo na faksevima koji nisu tehnološki, ja bi rekao da je omjer u korist gimnazija. ;)

Al opet, prelazak praga nije stvar škole. Ovisi kolko se pojedinac dobro spremio. Valjda... :solidus:
trebaš uzet omjer koliko uopće ima gimnazijalaca a koliko tehničara, plus što iz gimnazije izlaziš kao goli k***, a iz tehničke škole imaš bar neko zvanje, a znam ljude koji su nakon srednje tehničke išli raditi...

što se prelaska praga tiče, samo da nadodam, ima i inteligencija utjecaj na to :D

Pisanjak u penziju napokon ošo :ementaler: ukrali mu štrumfove :ementaler:
ma tesla nije teska, kaj slusas malo na satu ponovis pred test, nisi totalni debil i mos proc s 5 \:D/

Za peticu u svakoj školi treba jebeno raditi. Osim ako nisi geekčuga koja ne jebe niti ne bude, što me ne bi čudilo.
Tako je možda u gimnazijama gdje skoro sve do jednog predmeta trebaš štrebat, no u tehničkoj ti je većina stvari na logiku te ako si inteligentan s malo učenja prođeš s 5...

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #117 : 22. Veljača, 2009., 14:39 »
Pisanjak u penziju napokon ošo :ementaler: ukrali mu štrumfove :ementaler:
ma tesla nije teska, kaj slusas malo na satu ponovis pred test, nisi totalni debil i mos proc s 5 \:D/

ma ovo ovisi koga dobijes . U principu ja sam proso sve s pet (jest da je bilo uvijek 4.5 al ko ga jebe). Ak dobis biljanovicku i jos par ovih debila onda jebes jeza samo da bi prosao jer nisu normalni. Pisnjak je ofarbo prozore u bijelo jer smo dosle dolje i prcali ga kroz prozor a rulja u prvom razredu mu se onda smijala  :mrgreen:
Isto frajera zovemo na mob i nakon petog poziva lik se dere da se nece javiti. Nakon 2 min mob zovi i on pizdi kaj ga jebemo a uopce ga ne zovemo XD.

Uglavnom kod tesle ovisi sve koga dobijes. Ja sam imo rulju koja je bila pred mirovinu pa ih nije jebalo previse. Ajde bok odi doma i to je to. Pogotovo je smjeh kad dodu u trecem i cetvrtom 6h radionickih pa ih uopce nemas, cak ni neznas tko ti kaj predaje.

A ima istine u ovome da ovisi koliko se covijek priprema ali opet bi gimnazijalcima trebalo biti jasnije jer su oni tome posvetili daleko vise vremena nego mi.

PS: Mjerenja su zajebana jer ucis od cega se koji kurac sastoji a knjiga ima 500 stranica. Ja sam imo srecu pa sam imo babu koja kurca ne vidi pa izvuce knjigu i prepises, ali da sam sam ucio umro bi :S .
easy-forex-basics.blogspot.com

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #118 : 22. Veljača, 2009., 14:43 »
@deseiny ili kako već
Kod nas u školi je bilo mnogo teže izvuć dobru ocjenu u tehničkim smjerovima nego u gimnaziji. Nije sad da je bilo ne znam kako teže, neg su profesori imali neke uvrnute zahtjeve za ocjene, a i podcjenjivali su nas uglavnom naspram gimnoša. Netko tko se fino sve naučio i spremio dobije 3 i takve šeme. Malo tko je imao prosjek iznad 4.0, tj. gotovo nitko, a nije da su svi bili retaji i da nisu učili.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #119 : 22. Veljača, 2009., 14:47 »
@deseiny ili kako već
Kod nas u školi je bilo mnogo teže izvuć dobru ocjenu u tehničkim smjerovima nego u gimnaziji. Nije sad da je bilo ne znam kako teže, neg su profesori imali neke uvrnute zahtjeve za ocjene, a i podcjenjivali su nas uglavnom naspram gimnoša. Netko tko se fino sve naučio i spremio dobije 3 i takve šeme. Malo tko je imao prosjek iznad 4.0, tj. gotovo nitko, a nije da su svi bili retaji i da nisu učili.

Dobro to je stvar debilnih profesora, mi smo imali većinom dobre profesore koji nisu bili osvetoljubivi i davali 4 ako si fulo jednu stvar. I uvjek si se mogao dogovoriti za povećanje ocjene ako si mislio da možeš bolje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9