HCL.HR

škola - faks - posao

  • 510 Odgovora
  • 51627 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #30 : 11. Veljača, 2009., 19:47 »
Da.
Jednom je netko bio linkao sa forum.hr topic sa krcato fakulteta i sl stvari u hr.
A meni se bukmark izgubio pa bi molio tog nekog da opet linka.
Fala.
 :wildboy:
to bi bilo ovo

http://forum.hr/showthread.php?t=124317

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #31 : 11. Veljača, 2009., 19:50 »
Ima 3 kafića, dva zatvaraju u 10h a u trećem su Pilip i ekipa i moš dobit bocom twist offa po licu i svašta.
Nadalje, nemoj mislit da ćeš izić s nekim od ekipe na faksu jer su svi međimurci. Ergo, svi su retaji po difoltu. I smrde.
Uglavnom, ako već misliš van Splita, idi u ZG.

 :ave: :ave: :ave:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #32 : 11. Veljača, 2009., 19:51 »
Onda idem na FER i gotovo.

Ne može bit TOLKO teško, kvragu.  :wildboy:
Znam lika iz Bjelovara koji je sad na drugoj godini, a prvu je položio sa 4.9 ili čak 5.0.


ha fukin ha ha XD. Pitaj zolika sto misli o 4.9 XD.

Ovako TVZ je za one koju ne upadnu na fer i to im je alternativa. Ove godine prijemani iz matise na TVZu je bio nesto u rangu s ferom + informatika. Ja sam se spremo na FER i tamo sam bio negdje oko 200 na listi dok sam na TVZu bio u prvih 10.

TVZ ti je daleko laksi od FERa i nece te zajebavati retardirani asistenti uopce.Frendovi mi idu tamo i kazu da je to smjeh. Mozes ici 3+2 ali to nije strucni studij pa nemozes za akedemika(koda di to treba) ali opet nije u rangu s 3+2 na FERu,FOI . Neki kazu da mozes s TVZa 3 godine otici na rijecki ETF (tak nesto) i zavrsiti jedan semestar i onda doci na + 2 na FER (malo vjerojatno jer ne primaju skoro nikoga ko nije s FERA,FSB).

E sada za FER ti je najbolje rjesavati onu zbirku s prijamnima i ak to rijesis upadas bez beda. Doduse ja sam iso na one drzavne instrukcije i vise manje sam tamo spavo svaku subotu , ali korisne su u svakom slucaju (ovisi kog dobis). U principu sam rjesavao 1 prijemni dnevno ( 1h jer ti se neda sve, sta znas rjesis . sta neznas preskocis ) jedno 3-4 tjedna prije upisa.

U principu samo trebas proci prag i onda si placas , ali kad se upises onda pocinju sranja. Prvo ti nitko nista ne govori  i onda ti natrpaju labose za koje moras biti  BOG da ih sam znas rijesiti , sjebano ih je shvatiti a kamoli rijesiti u pocetku. Uglavnom ak si doso iz gimnazije biti ce ti daleko teze nego ovima iz tehnicke iako se gradivo radi ispocetka sve. Recimo ja sam od 5 predmeta znao 3 (Osnove Elektrotehnike,Programiranje i Digitalnu Logiku) , dok matisu lila. Ovo troje sam proso bez beda, matisu sam se naradio jer sam sjebo jedan MI.

Moras se nakviknuti na zatucane asistente i zatucane ljude koji idu na taj faks. Od 80 ljudi u svojoj grupi druziti ces se s njih 10 od toga ce njih 8 pasti  :(. Ostalih 50 ljudi te nece pogledati jer moraju uciti. Ostaje 20 ljudi koje se nece nikada ni pojaviti na predavanjima .

Problem faksa je sta ti naguraju hrpu stvari za raditi i ak se odma ne snades ili ako ti netko od frendova nejde tamo biti ce ti sjebano. Imat te labose, niko ti ne kaze da te ispituju i tak to , dodes tamo frajer ti da 0 bodova. Imas 5 labosa i moras skupiti 50 % bodova za proci predmet . (to je uvjet uz sam ispit).

Jos jedna napomena je da ces uciti pun pun k*rac stvari koje ti nikada nece trebati i biti ces ogranicen na neke stvari jer su se oni tako sjetili.

Uglavnom od pocetka trebas shvatiti ozbiljno faks i shvacati ga ozbiljno prvih mjesec dana dok ne shvatis kako radi a onda zajebancija i kave  :mrgreen:
FSB- fali im studenata, iznimno lagan faks.
Ako zelis biti bogat i slavan odi na ekonomiju, a ako imas kakvih pitanja reci  ;)
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #33 : 11. Veljača, 2009., 19:54 »
har har. jesi upao s plaćanjem il? koja cifra?
kakve si ocjene imao :( predspostavljam da je matematika fizika i opći bitno?  :(

a ono tovar sam, al sam purger u duši :<

Da, upao sam s plaćanjem, valjda prvih 30 upadaju bez, ali ni u to nisam 100% siguran jer ako je toga bilo popunili su na prvom roku.
Ne znam kako se boduje, nešto random. Fiziku nisam imao u srednjoj pa tako da se to ne boduje. Mislim hrvatski, matematika, opći i još jedan.
I na račun toga upadaš. Ja sam onak mislio da ću bit među zadnjima na listi jer su mi ocjene bile fail. Onda sam vidio listu i bio sam valjda 20.
Bilo je ekipe koja je valjda imala sve dvice pa su upali. Ono, isusati. Još me na upisu upilao neki mrtvi međimurec s dredovima. Jebem mu mater.
Bio sam na par predavanja, al ono što ti hoću reć je da ako već misliš upisat FOI, ne upisuj ovaj smjer koji sam ja upisao.
Čak ni ako ti se neda pisat prijemni i znaš da ćeš upast, nemoj.
Ako upadneš s plaćanjem, plaćaš 5000kn ako si izvanredan i 10000 ako si redovan.
Inače se na svakom normalnom faksu plaća 5k. Ovdje je eto 10k.

I bez obzira na to ako si purger u duši, nemoj ić u Varaždin jer ono. Recimo da oćeš izać negdi. Nemoš.
Ima 3 kafića, dva zatvaraju u 10h a u trećem su Pilip i ekipa i moš dobit bocom twist offa po licu i svašta.
Nadalje, nemoj mislit da ćeš izić s nekim od ekipe na faksu jer su svi međimurci. Ergo, svi su retaji po difoltu. I smrde.
Uglavnom, ako već misliš van Splita, idi u ZG.

 :tired: =D&gt;
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #34 : 11. Veljača, 2009., 20:00 »
Ne znam, jel ti možda palo na pamet da se zajebavam?  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #35 : 11. Veljača, 2009., 20:11 »
Ne znam, jel ti možda palo na pamet da se zajebavam?  :wildboy:

ne
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #36 : 11. Veljača, 2009., 20:14 »
Onda ipak mislim da nisam fulao što se komentara tiče.   :wildboy:

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #37 : 11. Veljača, 2009., 20:15 »
sad sam treći razred gimnazije, prirodoslovno-matematički smjer. mislim ić ili na TVZ (računarstvo) ili ovdje u gradu u Veleučilište, održavanje računalnog sustava, samo kaj se plaća masnije.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #38 : 11. Veljača, 2009., 20:31 »
Onda ipak mislim da nisam fulao što se komentara tiče.   :wildboy:

 :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #39 : 11. Veljača, 2009., 20:41 »
ako imas kakvih pitanja reci  ;)

Koja si bio srednja i kak si tamo prolazio/kolko si tamo učio? :(

I ne kužim ovo za 4.9.  :wildboy:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #40 : 11. Veljača, 2009., 20:43 »
FSB- fali im studenata, iznimno lagan faks.

Lol?




Wildy = Bog!
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #41 : 11. Veljača, 2009., 20:55 »
gle bre ixy, jesi ti ikad programira? :(
jel ti se stvarno to sviđa? :(

jel shvaćaš da vjerojatno cijelu prvu godinu neš ni primirisat na programiranje il išta takvog :(

ja sam ostao na onom starom -> fesb il tvz :(
tvz je primamljiv čisto jer eventualno mogu upast bez plaćanja pa ono - plaćanje stana gori umisto plaćanje faksa u splitu.
a i neznam oću li upast na fesb jer je faks šugav i nema prijamnog. a ocjene iz srednje su katastrofa :(

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #42 : 11. Veljača, 2009., 20:58 »
Citat:
cijelu prvu godinu neš ni primirisat na programiranje il išta takvog

netočno
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

Re: škola - faks - posao
« Odgovori #43 : 11. Veljača, 2009., 21:01 »
gle bre ixy, jesi ti ikad programira? :(
jel ti se stvarno to sviđa? :(

jel shvaćaš da vjerojatno cijelu prvu godinu neš ni primirisat na programiranje il išta takvog :(


Da. Upravo sad, recimo. Igru u Pascalu.  :wildboy:
Da.

Ne znam. Nisam razmišljo o tome nit sam ikog pitao.  :(

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Re: škola - faks - posao
« Odgovori #44 : 11. Veljača, 2009., 21:07 »
vi koji idete na faks, kakve ste ocjene imali u srednjoj?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9