HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4707791 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76785 : 27. Siječanj, 2015., 20:37 »
nisi napravio psi loptu jer psi lopta ne postoji. :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76786 : 27. Siječanj, 2015., 20:42 »
a čuješ...evo 3-4 puta sam danas radija.
znači, jaki magnetizam među dlanovima je prisutan. i onda oblikujem loptu kojoj lagano raste temperatura.
toplije je među dlanovima, i onda ako stavim oko glave osjetim lagani zapuh toplog zraka.
ne mogu ne vjerovati svom iskustvu :hiha:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76787 : 27. Siječanj, 2015., 20:46 »
Kad si čovjek nešto umisli i dovoljno puta sam sebi ponovi da nešto postoji, onda on vjeruje da to postoji...

Ista stvar kao kad hipohondri čuju simptome neke bolesti i onda počnu "imati" te simptome i misle da imaju tu bolest.

Na kraju ispada da im se mozak malo igra...

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76788 : 27. Siječanj, 2015., 20:51 »
wow, glas razuma ;)
ne znam baš koliko se magnetizam može umisliti pogotovo ako je to došlo slučajno i neplanirano...i nisam nikad prije čita ništa o tim simptomima,
tako da mi nema gdje u podsvjesti biti.
i uostalom to je kul stvar, ne mora bit neka MAGIJA, čisto ono neki protok energije. ludo.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76789 : 27. Siječanj, 2015., 20:59 »
Da bar ja znam napraviti psi loptu :hiha2:

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76790 : 27. Siječanj, 2015., 21:02 »
A kako si onda došao do Psi lopte?!?

Ako upišem u google magnetizam među dlanovima i itd... ne dobivam Psi loptu. A to bi značilo da si nekako došao do tog zaključka, a ne da ti je pao na pamet naziv Psi lopta...
A ako si nešto već čuo i načuo moguće da ti podsvjest reagira...

Uostalom kako možeš biti siguran da je magnetizam u pitanju, a ne tvoj "osobni doživljaj" i tvoja percepcija osjećaja i stvarnosti oko tebe...

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76791 : 27. Siječanj, 2015., 21:11 »
čua sam za psi loptu ali nisam baš čita kako se radi jer mi se nikad nije dalo s tim zajebavat jer ono....koncentracija i vježba...nije baš neka motivacija.

ali kažem, zadnjih mjesec dana baš često meditiram i radim par bioenergetskih vježbi disanja. mogu disati jako duboko, kaže se "deep in your balls"
i treba vremena dok ti se tijelo ne navikne tako dijafragmatski disati, zato se prvih tjedan dva treseš lagano dok ne savladaš to.
i bit je valjda u disanju, kad duboko dišeš možeš se isključiti lako. a ja sam eto to radija ko i zadnjih mjesec dana i slučajno prislonim prste ruku i osjetim
da se privlače ono čak i sa 15ak cm udaljenosti. i okrenem tako dlan o dlan i vidim da se odbijaju.
onda sam gleda malo podrobnije videa s jutuba i vidim stvarno da spominju taj magnetizam.

a sve što vidimo i čujemo je PERCEPCIJA,,,nez. a masu ljudi radi psi lopte. što sad. nije to ko molitva pa da se ništa ne dogodi.
ovdje se dogodi...nešto.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76792 : 27. Siječanj, 2015., 23:04 »
Opet bacaš krafne u oči?! xD

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76793 : 28. Siječanj, 2015., 03:48 »
masa ljudi radi psi lopte -> psi lopte mogu svjetlit u mraku -> broj videa koji pokazuju vidljive psi lopte koje svijetle u mraku = 0.  okej.

ako je prisutan magnetizam, vjerujem da ti neće biti teško snimiti video gdje među rukama stoje kovanice il neki kurac i onda ih uspjevaš bar malo pomaknuti pomoću tog magnetizma?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76794 : 28. Siječanj, 2015., 06:04 »
Mjenjaj dilera sinko... :kava:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76795 : 28. Siječanj, 2015., 09:57 »
a kažem, navodno se dogode te neke stvari...svijetljenje u mraku, telekineza i sl.

ja samo kažem što sam osjetija, neznam mehanizam koji stoji iza toga, ali magnetizam osjetim.
nije nešto labavo pa da se umislim, nego jednostavno osjetim taj magnetizam i mogu oblikovat tu neku "loptu" među dlanovima. jasno to osjetim.
neznam zašto bi treba sad odbacit sve to i pravdati neznam.,,,,ničim konkretno osim UMIŠLJANJA,,,lud je osjećaj i iz prve ruke je, normalno da ću se jako iznenaditi
i probavat to vježbat dalje pa što bude.
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76796 : 28. Siječanj, 2015., 11:06 »
masa ljudi radi psi lopte -> psi lopte mogu svjetlit u mraku -> broj videa koji pokazuju vidljive psi lopte koje svijetle u mraku = 0.  okej.

šuti, šta ti znaš, moj je prijatelj jednom napravio PSI loptu i igrali smo picigina.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76797 : 28. Siječanj, 2015., 11:19 »
:hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76798 : 28. Siječanj, 2015., 11:42 »
jelly sam, ja nisam nikad napravio psi loptu :(

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #76799 : 28. Siječanj, 2015., 15:49 »
jelly sam, ja nisam nikad napravio psi loptu :(
Naravno da ti ne možeš, to mogu samo sveti (ili presveti) ljudi napravit :mrgreen:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9