HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4681644 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81015 : 02. Lipanj, 2019., 12:52 »
radim tu i tamo to bzvz;;;...imam soundcloud di stavljam...
https://soundcloud.com/user-5736128/comedy-movie-intro-music

al treba mi jači kompjuter za te stvari

nije loše ovo, preslušao sam ostale snimke
spemaj indie game developerima radove, sigurno će se primit nešt  :piva:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81016 : 01. Srpanj, 2019., 09:45 »
Firma mi nece produzit ugovor :-( popozdio nemilo,dva odjela proizvodnje,pa cak i vise se seli u Poljsku i Tursku,previse radnika i naravno meni se sprema puska.

Imao dobru lovu,prejeben godisnji skoro 50 dana,svaki praznik neradni,ako se vikend radi dnevnica 175% placeno i ode sve u jebeni vjetar.

Sad opet bauljaj lose poslove za malu placu,a nemam stvarno jebene volje.Nakon 3 godine svabije prvi put da mi je kuca pala na pamet,odnosno povratak.Moze mi frend naperit posao u ZG ali nikad Zagrebu nisam bio naklonjen.

Jebo mater nakon sto pregrmis pocetak koji je tezak,dodjes na zelenu granu opet sranje.Startat sve ispočetka ne znam da li imam snage volje i zelje za tim...

Kako god okrenem najvjerojatnije se vracam doma :-(

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81017 : 01. Srpanj, 2019., 13:01 »
Jebi ga, bit će bolje.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81018 : 01. Srpanj, 2019., 13:53 »
Firma mi nece produzit ugovor :-( popozdio nemilo,dva odjela proizvodnje,pa cak i vise se seli u Poljsku i Tursku,previse radnika i naravno meni se sprema puska.

Imao dobru lovu,prejeben godisnji skoro 50 dana,svaki praznik neradni,ako se vikend radi dnevnica 175% placeno i ode sve u jebeni vjetar.

Sad opet bauljaj lose poslove za malu placu,a nemam stvarno jebene volje.Nakon 3 godine svabije prvi put da mi je kuca pala na pamet,odnosno povratak.Moze mi frend naperit posao u ZG ali nikad Zagrebu nisam bio naklonjen.

Jebo mater nakon sto pregrmis pocetak koji je tezak,dodjes na zelenu granu opet sranje.Startat sve ispočetka ne znam da li imam snage volje i zelje za tim...

Kako god okrenem najvjerojatnije se vracam doma :-(

Kolega, ti znaš koliko vridiš nemaš brige, nemoj dat da te to sputi, nastavi dalje šta bude biće i budi uporan.  :piva:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81019 : 01. Srpanj, 2019., 15:27 »
Pa idi sa njima za Poljsku?
Mislim ono, poljakinje, dobro pivo, dobra hrana, dobre cijene... đihahaha.   :hug

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81020 : 23. Srpanj, 2019., 12:46 »
Pa idi sa njima za Poljsku?
Mislim ono, poljakinje, dobro pivo, dobra hrana, dobre cijene... đihahaha.   :hug

Pa da zašto ne, ako može ugovoriti s tom bivšom/sadašnjom firmom tako nešto. Frend je u Krakowu godinama i super mu je

EDIT: Konačno muthafukerski GO počinje

Zlarin, 12 dana, bez autiju, bez turista, bez plejke, mob vecinu vremena ugašen, odmor za dušu i telo


aj booooooooooook HCL  :hug
« Zadnja izmjena: 24. Srpanj, 2019., 22:36 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81021 : 29. Srpanj, 2019., 01:06 »
došao sam na svoj godišnji posjet forumu :wildboy:
bok curke  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81022 : 29. Srpanj, 2019., 14:49 »
Bokić Babiću - Skywalkerćiću <3 Šta ima? Disi? Šta radiš?

I ja bi otišao u poljsku, jer poljska > hrvatska, osim u šestom, sedmom, osmom, devetom i 12-om mjesecu. :hiha2:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81023 : 29. Srpanj, 2019., 19:12 »
A ono, niš posebno. U Zagrebu sam opet, šljakam u centru i smrdim. :wildboy:
Disi ti, di je ekipa? Jel se igra fudbal? :hug

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81024 : 30. Srpanj, 2019., 12:53 »
Mogli bi neku kavu/pivu organizirat polovimo ekipu staru. Ma tu skoro apsolutno nitko niš ne piše. Ovak kak si ti sad došao, došao je i Igrić, Ixy, Blaster, pozdrave i opet ih nema, al od one ekipe baš ništa. Radim debljam se rastem i to je to. Čujem se povremeno s Dibekom.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81025 : 25. Kolovoz, 2019., 05:14 »
Pa idi sa njima za Poljsku?
Mislim ono, poljakinje, dobro pivo, dobra hrana, dobre cijene... đihahaha.   :hug

Pa da zašto ne, ako može ugovoriti s tom bivšom/sadašnjom firmom tako nešto. Frend je u Krakowu godinama i super mu je

EDIT: Konačno muthafukerski GO počinje

Zlarin, 12 dana, bez autiju, bez turista, bez plejke, mob vecinu vremena ugašen, odmor za dušu i telo


aj booooooooooook HCL  :hug

Igrom prilika i ja bio na takvom "odmoru" 6 dana - bez auta, bez turista, bez plejke, mob stalno ugašen,... Kakav Ark ili Conan, preživjeti u džungli bez tekuće vode i struje je umjetnost. Hvala Bogu, vratio sam se jučer u civilizaciju i sad se oporavljam...

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81026 : 25. Kolovoz, 2019., 05:17 »
Bokić Babiću - Skywalkerćiću <3 Šta ima? Disi? Šta radiš?

I ja bi otišao u poljsku, jer poljska > hrvatska, osim u šestom, sedmom, osmom, devetom i 12-om mjesecu. :hiha2:

Samo mala napomena - ne možeš kazati da je "Poljska" > "Hrvatska" jer je riječ o nominalnom nizu podataka. To je isto kao da kažeš "Cole" > "Hrv4tin4". Međutim, možeš kazati npr. Cole ima više igara od Hrv4tin4.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81027 : 25. Kolovoz, 2019., 20:26 »
 :geek:

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81028 : 26. Kolovoz, 2019., 15:47 »
Bokić Babiću - Skywalkerćiću <3 Šta ima? Disi? Šta radiš?

I ja bi otišao u poljsku, jer poljska > hrvatska, osim u šestom, sedmom, osmom, devetom i 12-om mjesecu. :hiha2:

Samo mala napomena - ne možeš kazati da je "Poljska" > "Hrvatska" jer je riječ o nominalnom nizu podataka. To je isto kao da kažeš "Cole" > "Hrv4tin4". Međutim, možeš kazati npr. Cole ima više igara od Hrv4tin4.


Možeš reć i da Cole ima više kila...  :hihi:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #81029 : 28. Rujan, 2019., 12:43 »
Udara me nostalgija posljednjih par dana pa sam došao vidit kak je ekipa. Quick question: kakva apokalipsa se dogodila ovdje?  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9