HCL.HR

Vaši Photoshop radovi...

  • 593 Odgovora
  • 75821 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #105 : 18. Veljača, 2009., 11:52 »
Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.


Fora, nisam to još vidio.

Uglavnom, napravio sam svoju prvu sliku s alpha kanalom i sad sam sretan.

Koristio sam magnetic laso da obilježim objekt, cut-paste u novi window i otamo upalio alphu i izbacio u *.TIFF
Ima neki jednostavniji način, tipa da obilježim pozadinu po boji i izbrišem ili svaki put moram 'ručno' rezati objekt i kopirati ga?

Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #106 : 18. Veljača, 2009., 12:28 »
imaš magic wand tool, al on ti nece dat tako sjajne rezultate ako je pozadina šarena :<
isprobaj pa ćeš skužit.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #107 : 15. Svibanj, 2009., 21:58 »


2 sata bez pauze, nije kako sam zamislio  :(

Tek početak, sutra počinje pravi posao oko detalja iako je već sad dosta detaljno. Scena je 2000x1600 koliko se sjećam, smanjena na 1000x900 (otprilike), planet je smanjen sa nekih 3000x3000 na cca 500x500. Nema puno layera, 30-tak ako planet brojimo kao jedan layer (planet sam ima preko 100 layera).

Svirao Code S9 2 sata na repeatu, pa ću tako nazvat rad kad ga zgotovim.  :ementaler:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #108 : 16. Svibanj, 2009., 11:56 »
Fiiino.. nedovršeno, ali fiiino.  :piva:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #109 : 16. Svibanj, 2009., 12:36 »
sex skroz  :ementaler:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #110 : 16. Svibanj, 2009., 15:32 »


Update...još sat vremena rada, doljnja polovica slike mi izgleda solidno, još treba radit na gornjoj i na onom vrtlogu lijevo.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #111 : 16. Svibanj, 2009., 16:22 »
smeće ko i sav digital art.

 :ementaler:

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #112 : 16. Svibanj, 2009., 16:24 »
Ha! To je zapravo fotografija! Win!!  \:D/

 :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #113 : 16. Svibanj, 2009., 16:43 »
Jebemu, ja sam mislio da si to ti napravio.

Minus na reputaciju.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #114 : 16. Svibanj, 2009., 16:46 »
kompozicija ti malo bježi a i ove zvijezde koje se pojavljuju u pozadini su neizoštrene.
Malo i ova vatra dolje lijevo je sumnjiva, ovo kaj je prelaz u "bijelu" vatru.
Inače svaka čast ak si planete sam radio. :ementaler:

Ne volim SF teme u tim manipulacijama. Nikad ne znaš kaj točno hoćeš i sve uvijek želiš promjenit.


gg za trud :thumbs: :ementaler:

Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #115 : 16. Svibanj, 2009., 16:49 »
malo mi je sve mutnjikavo ;/
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #116 : 16. Svibanj, 2009., 16:54 »
Mutnjikavost i neizoštrenost pripisujem irfanu jer sam originalnu sliku resajzao s njim, a ne u PS-u.  :D

Nije "manipulacija" jer je 100% moj rad, nikakve fotografije, čak je i tekstura planeta moja.  :ementaler:

Daleko je to od gotovog, postam samo da se vidi nekakav "postupak nastajanja". Tnx na komentarima.

edit :
Nije vatra nego nego "stardust". Zapravo pokušavam napravit da izgleda kao da novi svemir izlazi kroz već postojeći....kao da gledate u krater vulkana iz helikoptera. Tu perspektivu pokušavam postić.

edit 2:
evo dio s planetima u originalnoj veličini...bolje se vide detalji.
« Zadnja izmjena: 16. Svibanj, 2009., 17:02 Damir158 »
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #117 : 16. Svibanj, 2009., 17:03 »
onda slika treba biti s više crnoga i efekt ovaj okolo, ta vatra, mora biti vatrenija. Jebemu oca, novi svemir, ovo ono  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #118 : 16. Svibanj, 2009., 17:08 »
Oprosti....biće  :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: Vaši Photoshop radovi...
« Odgovori #119 : 16. Svibanj, 2009., 18:22 »
popravi tu vatricu dolje lijevo, baš nekak izgleda kao da si layer sa 100% hardnessom sam zbrisao :( taj prijelaz sa bijelog u boju

da pederi, 100% hardness :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9