HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564026 Hitova
*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1695 : 08. Travanj, 2015., 15:32 »
Čestitam =D> Zanima me kolko ti je trebalo (od koje divizije) do golda?

Igrao sam LoL 2-3 godine, samo normale sa prijateljima. U kolovozu-rujnu 2014. godine krećem igrati ranked i ulazim u Silver 1.
Ušao odmah u promo za Gold, izgubio i tad je sve krenulo nizbrdo. Jedno 180 gejmova sam odigrao i vrtio se stalno od Silver 3 pa do Silver 1. Tad nisam znao ništa u vezi rankeda, uvijek sam samo igrao za zabavu i uživao. Nisam znao da je farmanje važno, krivio sam stalno druge.
Tad sam pogleda ovaj video, točno ovaj video:
https://www.youtube.com/watch?v=YWDeGQc3t7c
Krenuo se fokusirat na igru, naučio farmati i popravio stav. Od tad sam krenuo pravit win streakove i dospio sam u Gold 2. Tad više nisam igrao ranked do siječnja.
Nova sezona došla, odigrao 10 partija, pobijedio 2 od 10 i bacilo me u Silver 4. Obrisao igru, skinuo ju sutra dan, krenuo igrat došao do Gold 2 opet. I sad sam se opet jedno dobrih 30-40 gejmova vrtio oko 2 divizije dok opet nisam odlučio prestati se glupirati pa sam raspalio ozbiljnije i evo me sa win streakovima i pozitivnim stavom u Gold 1 sa visokim MMR-om. Sad ne igram da pobijedim i nije mi važna divizija, samo mi je cilj naučiti igrat i uživat u igri \:D/
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1696 : 09. Travanj, 2015., 14:26 »
Poštujem svačije mišljenje tako i tvoje, ali nema smisla prepirati se oko lola i dote jer su to dvije igrice od dva različita studija i različitih mehanika. Lol je puno brža igra, community mu je sranje, dota je sporija i treba razmišljanja dok je community ajmo reč ok. Neka sam netko odabere svoju igru i neka hala dok mu ne dosadi. To je moje mišljenje. BTW ovo nije tema za raspravljanje o doti...

nije ni bila namjera potaknuti nekakvo prepiranje ili nekakav flame war samo sam napisao svoje mišljenje. Ako radim usporedbu onda pričam o oboje ne raspravljam samo o doti. Mene su navedene stvari odbile jbg iako su mi se svidjeli neki champovi (kod frenda vidio jer ih je otključao dosta) i šema sa runama i ligama. Al previše sam navikao na ono drugo pa mi nikako nije pasalo.

Da sam prvo pokrenuo LoL vjerovatno ne bi dotu ni pogledao ali hej...zna se ko je prvi došo :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: League of Legends
« Odgovori #1697 : 10. Travanj, 2015., 13:31 »
I onda me ljudi pitaju zasto si u brozni.Kazem lik da ne banuje katu dobro igram sa njom ali ne,cim sam ja to napisao on je banovao! http://imgur.com/C3iNbSm
Im sexy and i know it!

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1698 : 10. Travanj, 2015., 23:13 »
I onda me ljudi pitaju zasto si u brozni.Kazem lik da ne banuje katu dobro igram sa njom ali ne,cim sam ja to napisao on je banovao! http://imgur.com/C3iNbSm

Moze zvucati grubo ali ako si bronze, onda zasluzujes biti bronze.
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2015., 01:54 imagineak »
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1699 : 11. Travanj, 2015., 01:30 »
Pitanje! Jesi li uopce bio na kraju mid u toj partiji

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #1700 : 11. Travanj, 2015., 12:39 »
Uvijek iste ili slične rasprave. Ljudi,  nitko vam drugi nije kriv za to u kojoj ste diviziji, maknite se od tog mentaliteta i možda se maknete iz bronza.  Kada se uspijete maknuti shvatit ćete koliko vam je takav način razmišljanja bio bezveze. Dobro, bannaju ti champa, to je bilo jedan gejm? Di je ostalih xy koje si odigro ove sezone, i dalje si bronze?  Nemojte krivit druge za vlastitu nesposobnost.

*

FL3GM4

  • n00b
  • 1
Odg: League of Legends
« Odgovori #1701 : 11. Travanj, 2015., 20:11 »
Netko za DUO? Silver 5 sam divizija, nikako se izvuc... (bio sam gold, al zbog inactive sam tu di jesam :D )

Igram mid, supp, adc - ostalo po potrebi

http://eune.op.gg/summoner/userName=fl3gm4
« Zadnja izmjena: 11. Travanj, 2015., 20:13 FL3GM4 »

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: League of Legends
« Odgovori #1702 : 12. Travanj, 2015., 07:57 »
Juče odigram 5 partija i u 4 budem support, i u petoj uzmem mid i ovi odmah me report. :wildboy:
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1703 : 19. Travanj, 2015., 19:00 »
Kada god netko "pametuje" kako je teško izaći iz Bronze/Silvera, ili kako zaslužuje biti plat/diamond, samo im dam ovu sliku: http://i.imgur.com/OPLYraJ.jpg

Odigrah 10 partija na frendovom accoutnu, Bronze 1 u tom trenutku. Završio je nakon tih 10 promocijskih u Silver 1 sa Gold 5-4-3 MMR, da sam winao i onu jednu koju smo izgubili bi završio u gold 4 ili 5. Većinom su gejmovi bili ja i cimer (u to vrijeme silver) troll man mode, i njega sam iscarryao, završio je gold 5 ili 4 ili 3, niti se ne sjećam više..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1704 : 20. Travanj, 2015., 13:27 »
Evo i mene u platinumu.
Trebalo mi je 176 gejmova da dođem iz Silver IV u Platinum V, nažalost.



Kad jednom shvatiš kakav stav trebaš imati u igri i općenito, onda lijepo napreduje.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1705 : 26. Travanj, 2015., 00:45 »
Evo za sakog koga zanima moja analiza UoL vs Fnc game 3.

https://www.youtube.com/watch?v=IdYUizZu30E

Sve konstruktive kritike su vrlo dobrodošle, ne očekujem ih puno jer će svima bit dosadno :mrgreen:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1706 : 21. Svibanj, 2015., 11:24 »
Sta mislite o Ekku?

*

Tyga

  • *
  • 127
Odg: League of Legends
« Odgovori #1707 : 21. Svibanj, 2015., 15:04 »
OP na početku,nakon tjedan dana veliki nerf.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1708 : 21. Svibanj, 2015., 16:00 »
Ko i svaki novi champ.


Odg: League of Legends
« Odgovori #1709 : 27. Svibanj, 2015., 14:53 »
valjd ce bit ok sam da ga ne sjebu ko barda :mrgreen:
French Car Mafia EST.2016

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9