HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565893 Hitova
*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: League of Legends
« Odgovori #1740 : 24. Srpanj, 2015., 12:22 »
@X-Plosiv
Jel mi možes objasnit šta su Rune Pages?
Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends
« Odgovori #1741 : 26. Srpanj, 2015., 00:10 »
Evo jedan game, katarina, ap carry, mid, kratak game, 20 minuta, nisu surr, tim je bio kul, s obzirom da sam isao solo q. Build je shit :bonk: :fpalm: , novi sam tako da sto bi se u Bosni reklo halalite(oprostite), ako ima neko savijet neki ili nesto, uvijek je dobrodoslo :piva:

De bjez', Bosanac baa :c

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1742 : 26. Srpanj, 2015., 08:48 »
Buildaš pogrešno katarinu.

Probaj Luden Echo > Zhonya > Rabadon ili void >rabadon ili void >rylai
ili reicmo haunting gaus > zhon >rab ili void >raba ili void>rylai ili abyssal ili guardia angel
i uvijek sorcerer shoes kada stigneš.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends
« Odgovori #1743 : 26. Srpanj, 2015., 13:34 »
Evo poslusao sam te, onako, valjda nisam potpuni idiot, dosta sam umirao, al haj, sta je tu je :ave:

De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends
« Odgovori #1744 : 26. Srpanj, 2015., 15:13 »
Vise farmaj

Poslano sa mog GT-P3110 koristeći Tapatalk

Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

Ac3Rekt

  • n00b
  • 2
Odg: League of Legends
« Odgovori #1745 : 26. Srpanj, 2015., 23:08 »
Igram ADC i ne znam kojeg championa za ADC uzmem,ima tko kakve preporuke?

*

Sexserghy:3

  • *
  • 12
  • Paranormal Gamer! ♥
    • League Of Legends - Facebook
Odg: League of Legends
« Odgovori #1746 : 27. Srpanj, 2015., 01:15 »
Jel ima ovdje netko da isto maina Wukonga, pa da malo popricamo zajedno? :)

Dok sam jos bio u goldu haha.

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends
« Odgovori #1747 : 27. Srpanj, 2015., 01:16 »
Cuo sam od dosta ljudi, koji su veci elo tier da su jinx, lucian i caitlyn najbolji, ali ono, sacekaj nekog drugog da ti kaze...
I fiora je po meni dobra, probao sam 3 meca, ali poslje updatea nisam probao ovu novu mehaniku pogadjanja s prave strane itd..
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2015., 01:24 enki7 »
De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends
« Odgovori #1748 : 27. Srpanj, 2015., 07:48 »
Igram ADC i ne znam kojeg championa za ADC uzmem,ima tko kakve preporuke?

Mainam Jinx tako da ti je ona moja preporuka-odlican kit za trenutnu metu, dobar lanephase,malo counterpickova i hyper carry late game...

Odg: League of Legends
« Odgovori #1749 : 27. Srpanj, 2015., 08:56 »
Igram ADC i ne znam kojeg championa za ADC uzmem,ima tko kakve preporuke?

Mainam Jinx tako da ti je ona moja preporuka-odlican kit za trenutnu metu, dobar lanephase,malo counterpickova i hyper carry late game...

Jinx je ok preporuka definitivno, jedino moze bit tesko kad imaju nacina za zaobici tvoj frontline i doc do tebe (tipa fizz), ili ako nitko ne peela za tebe onda je zeznuto.

Tristana je isto odlicna opcija, solidna laning faza jaka late game, najbolje rusi turrete u igri. I ima escape mehanizam i moze se dodatno izvuci s ultom. Tako da ima 2 spella za prezivit.

Caitlyn najstandardniji adc od svih, uvijek ce biti tu. Najbolja laning faza, ali los duelist. Opadne mid game, ali je jaka late game.

Lucian uopce  nije u dobrom stanju, iskreno on je sad losija verzija gravesa (a graves je do prije par mjeseci bio losija verzija luciana :D ).

Vayne zabavna ali zahtjeva puno vjezbe, isto kao i Kalista koja je nedavno nerfana pa je malo oslabila.

Od ostalih carrya odlicni su, ali ne toliko popularni u solo queue, Corki i Sivir. Sivir je jedan od laganijih carrya ali je vise utility, dok je Corki mid game poke zvijer ali zapravo nije lagan heroj.

Od ostalih sta bi spomenuo jos su u solidnom stanju caster ADC-ovi Ashe, Varus i Ezreal, te high risk high reward zivotinja Draven (jedan od najtezih carrija).

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1750 : 27. Srpanj, 2015., 18:07 »
Ovaj silver mi stvarno nije jasan, Kata igra protiv mene na midu a ja Annie, dakle ne može me ultati, i naravno ja vodim sa kojih 20 cs-a više i čekam ultu da dobijem kill.
Ona nestane ja pingam bot da bježi jer ja ne stignem na vrijeme dole a oni su ionako sami i nemaju razloga stajati kao muhe tamo, međutim nitko ne sluša i dođe Kata pokupi double.

Opet u par navrata ja pingam dok ne dobijem zabranu ali oni i dalje sjede i čekaju da ih ubije, čak Nidalee ima i šansu da ju ubije ali stoji u bushu i čeka i ja sad čekam kombo kad ona krene bježat Kati pod nosom i onda u chatu napiše "wtf". Zar je silver toliko loš da ne zna protiv Kate, pa svaki gejm ju banaju a tako je lagano igrati protiv nje jer nitko u silveru nije stručnjak za nju nego pogledaju par videa pa umisle da su bolji od profesionalaca.

I tako su fino nafidali Katu da me sa Q ubila, bez ulte. Toliko je blesav poraz bio da sjedim i gledam koliko su loši igrači ali ne mogu ništa napraviti kad me vrag WW uvijek zaskoči prije, iako sam uspio mislim dobiti triple kad me nije on gnjavio.

Čisto sam morao napisati, jel se Kata uopće bana na high ello? Baciš bilo kakav stun ili se flashaš dalje i nisi mrtav ali u Silveru kad vide Katu odmah im je "gg". :fpalm:
"Keep that hair short, Clem."

*

Sexserghy:3

  • *
  • 12
  • Paranormal Gamer! ♥
    • League Of Legends - Facebook
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1751 : 27. Srpanj, 2015., 18:56 »
Ovaj silver mi stvarno nije jasan, Kata igra protiv mene na midu a ja Annie, dakle ne može me ultati, i naravno ja vodim sa kojih 20 cs-a više i čekam ultu da dobijem kill.
Ona nestane ja pingam bot da bježi jer ja ne stignem na vrijeme dole a oni su ionako sami i nemaju razloga stajati kao muhe tamo, međutim nitko ne sluša i dođe Kata pokupi double.

Opet u par navrata ja pingam dok ne dobijem zabranu ali oni i dalje sjede i čekaju da ih ubije, čak Nidalee ima i šansu da ju ubije ali stoji u bushu i čeka i ja sad čekam kombo kad ona krene bježat Kati pod nosom i onda u chatu napiše "wtf". Zar je silver toliko loš da ne zna protiv Kate, pa svaki gejm ju banaju a tako je lagano igrati protiv nje jer nitko u silveru nije stručnjak za nju nego pogledaju par videa pa umisle da su bolji od profesionalaca.

I tako su fino nafidali Katu da me sa Q ubila, bez ulte. Toliko je blesav poraz bio da sjedim i gledam koliko su loši igrači ali ne mogu ništa napraviti kad me vrag WW uvijek zaskoči prije, iako sam uspio mislim dobiti triple kad me nije on gnjavio.

Čisto sam morao napisati, jel se Kata uopće bana na high ello? Baciš bilo kakav stun ili se flashaš dalje i nisi mrtav ali u Silveru kad vide Katu odmah im je "gg". :fpalm:

Kata moze iskerijat game cak i u goldu, mogu slobodno reci i u nekoj vecoj diviziji Platinimu ( 5,4 ). Uvijek kad sam first pick kata je obavezan ban, ne zbog mene ( Mogu odigrat Malzahara mid i nis nemoze, kao sta si ti u svom primjeru igrao Annie - dosta je samo da imas spell koji joj ponisti ult ). Ali igraci su toliko glupi da bas to nakon svih mojih silnih pingova oni "DONT GIVE A FUCK", kata se nafida i mos drkat ku*ac. Par gameova sam uspio dobit vs kata u enemy teamu, jer sam reko cijelom timu prvo focus kata onda ostatak i na kraju uspjeli izvuc game. Zato poanta posta je BAN KATU.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1752 : 27. Srpanj, 2015., 21:08 »
Kata je sa zadnjim ap item reworkom buffana do retardirane mjere i trenutno je naj cancer champ, super šta to niko još nezna :mrgreen:

Očekujem da se počne igrat i u pro timovima ako opet dođemo do assassin mete.
« Zadnja izmjena: 27. Srpanj, 2015., 21:10 Shicko »

*

LovroKiller

  • *
  • 86
  • Say what you don't say.
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1753 : 27. Srpanj, 2015., 21:49 »
Kakva je vam je ova nova verzija od lola? Ja se stvarno ne mogu priviknuti, pomalo mi nedostaje ženski glas kada netko ubije netkog haha :(
Sve u svemu nije loše, ali izgleda pomalo dječje.
PSN: Lovro_Killer

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1754 : 27. Srpanj, 2015., 22:29 »
Kata moze iskerijat game cak i u goldu, mogu slobodno reci i u nekoj vecoj diviziji Platinimu ( 5,4 ). Uvijek kad sam first pick kata je obavezan ban, ne zbog mene ( Mogu odigrat Malzahara mid i nis nemoze, kao sta si ti u svom primjeru igrao Annie - dosta je samo da imas spell koji joj ponisti ult ). Ali igraci su toliko glupi da bas to nakon svih mojih silnih pingova oni "DONT GIVE A FUCK", kata se nafida i mos drkat ku*ac. Par gameova sam uspio dobit vs kata u enemy teamu, jer sam reko cijelom timu prvo focus kata onda ostatak i na kraju uspjeli izvuc game. Zato poanta posta je BAN KATU.

Ja igram Katarinu vs Diana/Malzahar/Annie/Yasuo u D4 sada i opet winam kada treba :clap: ...makar sam izgubio zadnji put, it o ružno, 60 cs u 20oj minuti, lagalo mi kao ludo nisam se mogao kretati, dovoljno da se yasuo zalufta :clap: ...but then I got few hundreds matches with her :approve

Uvijek se sjetim ovog videa što je uplodao frend kada sam igrao za njegov tim :approve


https://www.youtube.com/watch?v=d_vUKMS2h0w

Ne znam kako embedded napraviti naf orumu :hug


Očekujem da se počne igrat i u pro timovima ako opet dođemo do assassin mete.

Not going to happen.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9