HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565809 Hitova
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1800 : 19. Kolovoz, 2015., 14:22 »
Zna li tko zasto pola community-ja namjerno pise rito umjesto riot :solidus:

*

Gamer101

  • *
  • 28
  • _AxelF
    • Moj forum
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1801 : 20. Kolovoz, 2015., 05:43 »
Zna netko koja je ovo stranica?

(Klikni za pregled slike.)

http://op.gg iliti http://*servername*.op.gg/summoner/*summonername* [ex: http://na.op.gg/summoner/hi%20im%20gosu ]

Ali to je screen samo kad je taj summoner kojeg tražiš u gameu.

Zna li tko zasto pola community-ja namjerno pise rito umjesto riot :solidus:

https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/1ya1wx/why_rito_over_riot/

Kaže:
Best i can think of is a parody of when dota players mistakenly tweeted Volvo instead of Valve a while back.

OT:
Treba mi team. Gold 4, pao iz G2, supp main. Treba mi onaj ward na kraju sezone. Dakle, ne onaj prvi, nego onaj treći. Igram sve osim jungle (iako, mogu i to ako baš baš treba), dakle: SUPP > ADC > MID > TOP > JUNG

EUW sam!

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1802 : 20. Kolovoz, 2015., 12:15 »
Moze mi neko pomoci, ne mora cak biti ni toliko iskusan, koliko bi kostao neki basic rune page, imam 11k IP, 17 lvl. Hoce li mi bit dosta? :fpalm:
De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1803 : 20. Kolovoz, 2015., 12:51 »
Najbolje ti je flat ad i flat ap, mislim da ce 11k biti dovoljno. Nadji negdje, da ne trazim sada, samo upises flat ad flat ap runes ima na svakoj stranici za LoL i na forumima. Nemoj samo uzimati tier 2 ili 1 ako 11k ne bude dovoljno za tier 3.
Moj savjet ti je da si radije kupis jos par heroja za te pare i da ih vjezbas, a polovinu ostavis za rune kasnije kada dodjes do 30. lvla zato sto kada dodjes do 30. levela dzaba tebi sto imas tier 3 rune ako nisi naucio igrati sve roleove i ako nemas 16 champova. Nema potrebe da igras ranked dok ne sredis rune i dok ne naucis sve uloge, laneove i dok ne pocnes citati igru.

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1804 : 20. Kolovoz, 2015., 13:58 »
Stvar je da mi pola ljudi govori da prvo kupim rune pa onda kupujem champove, a pola da ostavim, i stvar je da igram normale, logicno, ali igra se 2 top, 1 mid, 2 bot, niko ne igra jungle, pa se campovi pociste tek iza 20og minuta, a ja realno igram manje vise sve, jer pikujem zadnji pa pikujem sta najvise timu fali..
De bjez', Bosanac baa :c

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1805 : 20. Kolovoz, 2015., 14:20 »
Nemoj kupovati champione, čuvaj te pare za rune, a free championi su vrhunski:piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1806 : 21. Kolovoz, 2015., 18:51 »
Stvar je da mi pola ljudi govori da prvo kupim rune pa onda kupujem champove, a pola da ostavim, i stvar je da igram normale, logicno, ali igra se 2 top, 1 mid, 2 bot, niko ne igra jungle, pa se campovi pociste tek iza 20og minuta, a ja realno igram manje vise sve, jer pikujem zadnji pa pikujem sta najvise timu fali..

Bolje nemoj trositi prije 30lvl-a, tad ces vidjeti sta i kako. Tada LoL i pocinje. :D

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1807 : 22. Kolovoz, 2015., 10:01 »
Trebam pomoć.

Može mi netko iz high elloa reći najveće skill champione za mid najbitnije ali ako znate za ostale lejnove možete i za njih napisati.
Dakle high skill championi tipa Ahri mid, Azir mid. Želim naučiti igrati takve champione pa da s vremenom mogu outplayat protivnika, dosad igram champove koje je dosta lako predvidjeti i protiv određenih kombinacija jednostavno ne možeš igrati, zato želim naučiti champove s kojima možeš protiv skoro svih kombinacija ići ako usavršiš tog champa.

Dakle mora biti u sadašnjoj meti i da je high skill champion, najvažniji mi je mid a možete reći i za ostale lejnove.
"Keep that hair short, Clem."

*

Gamer101

  • *
  • 28
  • _AxelF
    • Moj forum
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1808 : 22. Kolovoz, 2015., 10:06 »
Trebam pomoć.

Može mi netko iz high elloa reći najveće skill champione za mid najbitnije ali ako znate za ostale lejnove možete i za njih napisati.
Dakle high skill championi tipa Ahri mid, Azir mid. Želim naučiti igrati takve champione pa da s vremenom mogu outplayat protivnika, dosad igram champove koje je dosta lako predvidjeti i protiv određenih kombinacija jednostavno ne možeš igrati, zato želim naučiti champove s kojima možeš protiv skoro svih kombinacija ići ako usavršiš tog champa.

Dakle mora biti u sadašnjoj meti i da je high skill champion, najvažniji mi je mid a možete reći i za ostale lejnove.

Zed. Embrace the Shadow!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1809 : 22. Kolovoz, 2015., 17:56 »
Trebam pomoć.

Može mi netko iz high elloa reći najveće skill champione za mid najbitnije ali ako znate za ostale lejnove možete i za njih napisati.
Dakle high skill championi tipa Ahri mid, Azir mid. Želim naučiti igrati takve champione pa da s vremenom mogu outplayat protivnika, dosad igram champove koje je dosta lako predvidjeti i protiv određenih kombinacija jednostavno ne možeš igrati, zato želim naučiti champove s kojima možeš protiv skoro svih kombinacija ići ako usavršiš tog champa.

Dakle mora biti u sadašnjoj meti i da je high skill champion, najvažniji mi je mid a možete reći i za ostale lejnove.

Kakve su to kombinacije protiv kojih ne možeš igrati?
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1810 : 24. Kolovoz, 2015., 14:50 »
Trebam pomoć.

Može mi netko iz high elloa reći najveće skill champione za mid najbitnije ali ako znate za ostale lejnove možete i za njih napisati.
Dakle high skill championi tipa Ahri mid, Azir mid. Želim naučiti igrati takve champione pa da s vremenom mogu outplayat protivnika, dosad igram champove koje je dosta lako predvidjeti i protiv određenih kombinacija jednostavno ne možeš igrati, zato želim naučiti champove s kojima možeš protiv skoro svih kombinacija ići ako usavršiš tog champa.

Dakle mora biti u sadašnjoj meti i da je high skill champion, najvažniji mi je mid a možete reći i za ostale lejnove.

Odeš Karma mid, ni yasuo ti nemože ništ, da nespominjem zed, katarina i ostali mid championi. Al to vrijedi naravno ak znaš igrat uopće.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1811 : 24. Kolovoz, 2015., 16:43 »
Urgot, Azir, Karma, Assassin Pantheon, Riven, Katarina, AD Ezrael.

Odigraj 10 game-ova sa svakim od njih , onda napiši ovde snage i slabosti i s kojim misliš da je najteže carryat i zašto.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1812 : 28. Kolovoz, 2015., 19:43 »
"Party IP weekend live now!

The Party IP weekend is now live until 9:59am CEST on August 31st! You earn rewards win or lose, but only if you’re in a party with at least one other player. Sorry, Amumu.

Keep this chart handy to maximize your gains… to the max!"


http://eune.leagueoflegends.com/en/news/riot-games/announcements/party-ip-weekend-live-now

Mislim da je ovo vrijeme kad se ne spava :mrgreen:
Ajmo sad sakupit sve champione koji nam fale!
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1813 : 30. Kolovoz, 2015., 16:43 »
Koliko ste nafarmali ip-a do sada? Ja sam ovaj vikend bas nolajfao, skupio sam negdje 8k, kupio jasua, bukvalno nisam spavao od petka hahaha \:D/
De bjez', Bosanac baa :c

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1814 : 30. Kolovoz, 2015., 18:43 »
Koliko ste nafarmali ip-a do sada? Ja sam ovaj vikend bas nolajfao, skupio sam negdje 8k, kupio jasua, bukvalno nisam spavao od petka hahaha \:D/

Ja sam u petak dosao od 3000 do 6300, bio mi je cilj kupiti Gnara da mogu igrati ranked jer mi je on najbolji top laner. Pa kad sam nagledao budaletina u 2 gejma, ne igram od tad.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9