HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565707 Hitova
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1860 : 19. Studeni, 2015., 17:51 »
Ko oce normal il builder nek me adda...

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1861 : 19. Studeni, 2015., 18:56 »
Ko oce normal il builder nek me adda...

Na koji acc, Galadrion ili Ga1adrio? Mogli bi ponekad na teamspeak pa normale, tko god zeli od vas koji igrate...
Tko hoce nek me doda na imagineak pa se cujemo kad budemo online. EUNE.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1862 : 19. Studeni, 2015., 19:16 »
Tenutno sam online na Galadrio...planiram igrat veceras svakako normale pa ko oces nek se slobodno pridruzi...

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1863 : 20. Studeni, 2015., 19:51 »
Tenutno sam online na Galadrio...planiram igrat veceras svakako normale pa ko oces nek se slobodno pridruzi...

Ja sam malo failao sa blitzom ali dobro je pobjedili smo :D
Samo ne mogu vjerovat da je onaj lik na topu bio toliko iritantan i glup haha, nemoguce
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1864 : 20. Studeni, 2015., 21:01 »
Tenutno sam online na Galadrio...planiram igrat veceras svakako normale pa ko oces nek se slobodno pridruzi...

Ja sam malo failao sa blitzom ali dobro je pobjedili smo :D
Samo ne mogu vjerovat da je onaj lik na topu bio toliko iritantan i glup haha, nemoguce
Aha random lik flamea a nezna ni csat,zgubi lane sfeeda i onda blamea druge kako sfeedani,al da na kraju smo dobili game,imali smo predobar team comp,a i kolega je odlicno odigral malz,a i lucian se probudil a i hital si par hookova :) tako da ta vayne nije bila ni potrebna...Uglavnom kaj god si hital sa hookom to je insta dead u takvom teamcompu...
« Zadnja izmjena: 20. Studeni, 2015., 21:07 galareal »

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1865 : 21. Studeni, 2015., 13:45 »
Inace ja bas nisam odusevljen ovom fast metom,previse je tu playeva killova early champovi ce bit prejaki...Pa ono nisam imal game da nije u 20minuti bil preko 40killova sto je shit zesci...Aj razumijem oce oni tu pro scenu sa vise akcije manje farmanja el ljudi gase streamove ali opet ovo je previse...
Mogel bi mi se jedan od mainova Jarvan IV vratit na scenu u jungli,ova meta ce mu svakako odgovarat el on je champ s kojim mores radit playeve early game...

*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1866 : 21. Studeni, 2015., 21:14 »
Prije nekih 20min sam zadobio ozbiljan problem sa LoL-om.
Odigrao sam jedan game i htio nabaciti jos jedan no iz nepoznatih razloga igrica mi se svaki put crasha dok ulazim u game.
Ima li tko kakvih rjesenja ili reinstall da roknem?
Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1867 : 21. Studeni, 2015., 23:09 »
Probaj onaj popravak što ti se nudi umjesto reinstaliranja, trajat će duže ali vjerujem da će ti riješit problem.
"Keep that hair short, Clem."

*

Homecoming!

  • *
  • 75
  • CoD2 since 09'
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1868 : 22. Studeni, 2015., 11:47 »
Hvala,budem isprobao :clap:
Life isn't a problem to be solved,but a reality to be

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1869 : 25. Studeni, 2015., 13:26 »
Šta mislite o novom heroju Illaoi ?:kava:

*

TwisT

  • *
  • 24
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1870 : 13. Prosinac, 2015., 21:01 »
Šta mislite o novom heroju Illaoi ?:kava:

heroj je op :D

*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1871 : 13. Prosinac, 2015., 21:03 »
posve managable, osim na aram mapi, tamo je ipak malo prejaka :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #1872 : 17. Prosinac, 2015., 10:37 »
Spizdit ću od lola. Ima dana kad mi tako dobro ide, ima dana kad nema sreće, što zbog tima, što zbog mene itd.

Preporuka za isprobati. Malo mi je dopizdio u zadnje vrijeme, iskreno već pri load screenu ako vidim da su timovi neizbalansirani nemam volje igrati.
ja se LoL-u nisam primaknuo već tri mjeseca i osjećam se sretnije. zapravno nikad nisam bio sretniji čovjek

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1873 : 25. Prosinac, 2015., 14:12 »
Spizdit ću od lola. Ima dana kad mi tako dobro ide, ima dana kad nema sreće, što zbog tima, što zbog mene itd.

Preporuka za isprobati. Malo mi je dopizdio u zadnje vrijeme, iskreno već pri load screenu ako vidim da su timovi neizbalansirani nemam volje igrati.
ja se LoL-u nisam primaknuo već tri mjeseca i osjećam se sretnije. zapravno nikad nisam bio sretniji čovjek

Igram LoL sa pauzama od početka druge sezone i kad vidim ovakve postove samo se nasmijem. I ja sam do cca pred godinu dana bio ovakav psovao bi Boga i Vraga kad bi mi neko feedao na rankedu, kad bi nešto falio itd. Moraš samo promjeniti mindset u vezi  igre, tu si da se zabaviš. Ne pamtim da sam u posljednjih godinu dana ikakav rage napravio, doduše ne igram više pretjerano ranked igram sa frendovima najčešće normale ima nas u ekipi jedno 8-9 pa često znamo i custom gameove igrat itd.
Ubiti, šta sam htio sa ovim reći jest da prestanete sa tim brijama da je LoL toliko užasna igra sa odvratim communityem. Realno 95% MP igara su takve, na tebi je dal će te to nanervirat i uništiti iskustvo igranja ili neće :)

*

MareGaming™

  • *
  • 14
  • Bolje je pošteno izgubiti, nego varanjem pobediti
    • HCL
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1874 : 25. Prosinac, 2015., 21:44 »
Ajde neka me neko ubedi da pocnem opet igrati LOL

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9