HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563914 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #105 : 18. Kolovoz, 2012., 22:25 »
Znam da je dobila rework, i smeće je. Ja nisam niti jednom vidio dobru eve. Katarinu sam vidio danas. Smeće je lol u zadnje vrijeme. Sad sam dobio mrtva 3 premade mađara, carry otišao jer ima pogrešne rune, a mrtvi mađar igra dianu prvi put jungle protiv fiore.

Prošle dvije runde u protivničkom timu jedan lik od 1000+ pobijeda, drugi 900+, ostali 300-400. Kod mene, 2 lika na 130+, treći na 800+, i ja te još jedan na 560+. Smeće uglavnom.

*

Yancho

  • n00b
  • 3
Odg: League of Legends
« Odgovori #106 : 18. Kolovoz, 2012., 23:25 »
Znam da je dobila rework, i smeće je. Ja nisam niti jednom vidio dobru eve. Katarinu sam vidio danas. Smeće je lol u zadnje vrijeme. Sad sam dobio mrtva 3 premade mađara, carry otišao jer ima pogrešne rune, a mrtvi mađar igra dianu prvi put jungle protiv fiore.

Prošle dvije runde u protivničkom timu jedan lik od 1000+ pobijeda, drugi 900+, ostali 300-400. Kod mene, 2 lika na 130+, treći na 800+, i ja te još jedan na 560+. Smeće uglavnom.

Uglavnom, sve ti ovisi. Nije Eve loša ako je zna netko igrati, a pogotovo sada rework Katarine. Inače igram sa frendovima koji imaju 1500 pobjeda, a ja imam 200. To što netko ima tako malo pobijeda ne znači da će biti failova više. Igrao sam ja i protiv igrača oko 2k elo i dobio, i to sam bez frendova. Sve ti ovisi, bilo šta ufidano sabija, no matter what :)

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #107 : 18. Kolovoz, 2012., 23:39 »
Jer igra je smece zbog njubova, jel da?
Malo mi mizerna to isprika, nesto sto cujem svako malo.
To i ljude koji se pocnu prepucavat i pickarat u champ selectu odmah.  :wildboy:

Nezz. Nadi 2-3 frenda koji su solidni i igraj premadeove. Imas moj nick, addaj me i nabaci koji invite ponekad.
Na Skypeu relativno cesto igram s ljudima.
Baci se na normal draft ili ranked.
U ranked ce svi biti slicnog ranka kao ti i nece biti situacija kao 300 win vs 1000 win igraca.
Ali ne ocekuj poboljsanje ako se ne mozes sam dignuti u rankingu, bilo u normal ili ranked matchevima.

Sto se tice ljudi sa 1000 winova u Normal matchevima, ranking se tu vodi po Win/Loss ratiu.
Recimo, ja trenutno imam oko 410 pobjeda i 350 poraza u Normal matchevima.
Netko sa 1000 winova moze imati 1100 poraza, sto ga stavlja u negativu i matchmaking ga smjesta sa ljudima koji imaju vise pozitivan W/L ratio.
Tako da manje-vise konstantno dobivam protivnike sa 600-700+ winova uz svoj w/l ratio.
I realno, vecinu matcheva dobijem takve likove ako su u mojem laneu jer s razlogom imaju negativan w/l ratio.
Zena mi igra duze od mene, ima skoro 700 winova, ali 800 poraza i igranje na njezinom accountu mi je poput igranja tutoriala. Dobijem 80% matcheva.
 
Ne mozes utjecat na takvo nesto. Ako ces se zivcirat oko takvih sitnica, bolje da ne igras LoL. Jer ono, igras protiv ljudi. Svako malo naide netko dobar i dominira tvoju ekipu.
Ili ti dominiras protivnike, dode na isto.

Uzmi champove koji mogu sami kontrolirat tok igre. Instalockaj nekog mida ala Morgana/Gragas/Mordekaiser/Karthus/Anivia & co.
Ili uzmi AD carrya. Uglavnom, odaberi carry ulogu ala mid, AD carry bot ili jungle i igraj dovoljno dobro da ih rasturis.

Stos je u tome da ces na bilo kojoj poziciji ti sam morat znat igrat. Ako nisi uspio nadigrat svog direktnog protivnika u laneu da pomognes ostatku teama, onda nemas bas neko opravdanje za rejđanje.


Sto se tice Eve, ona je definitivno bolja. Prije bih imao nju u teamu nego recimo Heimera, Yia ili Shacoa.
Ali nova Eve nije champ kod kojeg mozes rasturat od prvog matcha. Treba vremena da ju naucis.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #108 : 19. Kolovoz, 2012., 00:13 »
Ja nemam problem ako netko izgubi lane jer je protivnik bolji od njega. Al je problem kada se lane gubi, a ovaj cijelo vrijeme napada, umire i nafida protivnika.Onda ti moš igrati koliko god hoćeš dobro pa to neće garantirati da ćes pobijediti.

Čak se ni ne bunim kada nam tim bude sranje već u fazi izabiranja, onda se potrudim još bolje odigrati, ali kada vidim eve to mi je muka. Do sada sam imao samo jednog dobrog eve igrača u timu.To mi se uglavnom dogodi i sa Dianom, jedan od pet likova ju dobro odigra, dok naravno u protivničkom timu uvijek rastura.

Nezz, dobivam glupe ljude uglavnom, komjuniti je sranje, a poljska djeca trebaju umrijet. Ja kad sjebem stvar kažem sorry ako su normalni likovi, a ako nisu onda budem glup poput njih pa se potrudim sjebati igru do kraja. Problem je što mene ugkavnom stavlja sa igračima koji su si umislili da su pro i sve znaju i oni naravno ne mogu nikada pogriješiti i nisu za ništa krivi. Dođem odigrati dvije tri partije ako se brzo završi, a na kraju dobijem frustrirane ljude koji ne shvaćaju pojam zabave.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #109 : 19. Kolovoz, 2012., 00:28 »
I to s poljacima cesto cujem. I ide mi na kurac.
Ima retardiranih finaca, svedana, srba, bosanaca, hrvata, grka, rusa i svih ostalih u LoL-u na EU East, neovisno o nacionalnosti.
Na EU West ces isto tako naci retardiranih britanaca, nijemaca, spanjolaca itd.
Na NA ces naci retardirane amere, kanadane i brazilce. Huehuehuehuehue.
Los igrac je los igrac, ne mozes to izbjeci.

Realno, nemam nekog pickaranja niti takvih problema u matchevima inace, osim ako ih sam ne zapocnem.
Ako je netko lajav, Tab+Ignore ikonica fino rijesava stvar. /all chat mi je isto iskljucen u opcijama i gg.

Dobijes neke, izgubis neke. Neke ces ti feedat, neke ce netko drugi feedat. Zavrsis match sa sto manje zivciranja i krenes na slijedeci.
Ja sam isto pizdio dosta na takve stvari, ali nakon nekog vremena skuzis da je zapravo samo tebi gore ako se zivciras.
Mislim, koja je poanta igranja multiplayer igre ako ces se samo zivcirati oko takvih pizdarijica?
Eliminiraj smetnje (ignore funkcija best frend), fokusiraj se na igru, igraj s frendovima sto cesce.
Kad dobijes zelju za rageanjem na nekog feedera, ignoriraj to, budi pristojan i match ce zavrsit brzo, vjerojatno na 20 minute surrenderu ako su svi pristojni.
Ako cete se pocet podjebavat medusobno, match ce trajat 40+ minuta jer ce netko bit butthurt oko tog podjebavanja i stalno glasat No na surrender voteu.
I namjerno feedanje samo zato jer ti je netko kakti retardiran je jednako retardirano. Mozda cak i gore.

A i ono, ne mogu nabrojati koliko sam puta zapravo dobio matcheve u kojima smo bili i do 20-30 killova u zaostatku jer su se protivnici poceli svadat medusobno.
Bilo je cak i nekoliko 3vs5 winova. Pa ono, ne isplati se zivcirat.
« Zadnja izmjena: 19. Kolovoz, 2012., 00:30 Yuri »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #110 : 19. Kolovoz, 2012., 00:52 »
Ima retardiranih iz svih zemalja, al na east poljaci prevladavaju. Pogotovo ako su premade. Kad se previše naživciram, napravim uninstall i onda ne igram po 3-4 mjeseca, nekad i više.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: League of Legends
« Odgovori #111 : 19. Kolovoz, 2012., 08:55 »
Posto igram vec duze vrijeme znam i sam da ima puno debila. AD soraka, i slicnih naprava. Nekima jednostavno nejde a neki trollaju. You win some you lose some. Ako dovoljno dobro igras ili dovoljno dugo izdrzite,uvijek mozete pobjedit. Sam se netreba zivcirat.

Ja zasad drzim nekih 40 pobjeda vise od gubitaka i tu se drzim. Mene sam nervira kad neko pocne panicarit,odmah surrender i tak to. Al osim tog nemam problema sa igracima.

Dok recimo kod DOTE nove gotovo svaku igru mi netko leava i jednostavno mi je neigriva. Od 10 partija valjda jednu posteno odigram,to me jako nervira  :wildboy:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #112 : 19. Kolovoz, 2012., 11:02 »
ajmo se jednom skupiti i svih 5 lijepo premade. bilo bi bas epic.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #113 : 19. Kolovoz, 2012., 13:06 »
M5 vs SK Gaming finale na Gamescomu.

http://tournaments.leagueoflegends.com/s2-eu-regionals

*

Yancho

  • n00b
  • 3
Odg: League of Legends
« Odgovori #114 : 19. Kolovoz, 2012., 16:46 »
Ljudi, sve Vam ovisi u LoL-u. Premade, matchmaking, duo, solo, ostali igrači i isto tako njihove značajke, tako da u svakoj nešta drugo ne valja ili kod vas ili kod njih. Time se ne obazirem, igram kako igram i kako mislim da je najbolje, dobijem, izgubim, živce ne trošim :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #115 : 19. Kolovoz, 2012., 19:20 »
Ako se kome igra na westu acc mi je kale1950, počeo sam nema 3 mjeseca i trenutno sam 26 lvl. Igram mid, a mogu i ad carry

*

BlindReaperCRO

  • *
  • 11
  • Trip long and prosper
Odg: League of Legends
« Odgovori #116 : 23. Kolovoz, 2012., 08:07 »
jel netko igrao rengara, kakvi su utisci?

Odg: League of Legends
« Odgovori #117 : 23. Kolovoz, 2012., 14:54 »
@Snow
Evo gledam shusheia i ide mu sa eve na midu, dobro on je vrhunski igrač. Ja sam je uzeo pa ću vidjet kakva je jer su mi dosadili trenutni mid championi s kojima igram.

Jel igra tko na westu?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #118 : 23. Kolovoz, 2012., 15:01 »
M5 vs SK Gaming finale na Gamescomu.

http://tournaments.leagueoflegends.com/s2-eu-regionals

Gledao ovo uživo malo btw, gužva je bila nevjerojatna. I da, imam i ponešto snimki toga. Imao sam onu ESL VIP značkicu, ali ne bi se bog progurao do prvih redova ako si zakasnio malo. A "zakasnio malo" znači u principu "nisi došao 2-3 sata prije i zauzeo stolicu". I kasnije čujem da su ljudi čekali do sat vremena da dobiju autogram od M5.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #119 : 23. Kolovoz, 2012., 15:34 »
jel netko igrao rengara, kakvi su utisci?

Zabavan, ali prosjecan. Nije dobar jungler, jednostavno mu predugo treba da pocisti creepove u dzungli jer nema neki dobar AoE.
Ima relativno dobre gankove, ali strasno spori clear.
Ogavno iritantan kao solotop, tu je najbolji.
Uglavnom, Rengar je kao mix Warwicka i Garena.


Gledao ovo uživo malo btw, gužva je bila nevjerojatna. I da, imam i ponešto snimki toga. Imao sam onu ESL VIP značkicu, ali ne bi se bog progurao do prvih redova ako si zakasnio malo. A "zakasnio malo" znači u principu "nisi došao 2-3 sata prije i zauzeo stolicu". I kasnije čujem da su ljudi čekali do sat vremena da dobiju autogram od M5.

Kad je to govno jebeno zarazno za gledat.  :hiha:
Makar, M5 je jednostavno pokosio sve pred sobom na tom turniru.
Kraj sezone je tu negdje, Riot vec najavljuje promjene oko championa i mape za Season 3.
U finalu ce vjerojatno bit M5 protiv nekog korejskog teama.

Malo me zapravo iznenadilo koliko je velika i popularna kompetitivna scena za LoL.
Riot je najavio da ce davat redovne mjesecne place limitiranom broju pro teamova u iducoj sezoni, sto je definitivno pohvalno.
Tako da ce pro teamovi imati placu plus prihode od sponzora. Nisam jos cuo da je neka gaming kompanija ulagala toliko u pro scenu i teamove.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9