HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564016 Hitova
*

Chux

  • Global Moderator
  • ***
  • 622
  • živi bili pa umrli
    • Guru Gaming
Odg: League of Legends
« Odgovori #210 : 16. Studeni, 2012., 21:29 »
Pičimo 3v3 fun kup na ESLu ak je neko raspoložen :)


http://www.esl.eu/hr/lol/news/208289/

Odg: League of Legends
« Odgovori #211 : 28. Studeni, 2012., 17:06 »


Trazimo jednog igraca za premade normal 5v5 game-ove u vecernjim satima od 21- ponekad i do jutarnjih sati...

Uglavnom radi se o ekipi 20+ godina.Inace dok igramo cujemo se prek skypa.

Ako se radi o ok igracu razmisljamo o ranked premade-u...

Od nas 4orica poneki imaju racune u WOW-u i Diablu 3 kojem se vise posvecuju.Te vjerujem da mozete suradivat i u ovim igrama.Ali to se morate dog s njima.

 

Server je Europe Nordic & East...

 

Mozete me kontaktirat :
 

 

Lol name : galadr

Email: [email protected]

 

Hvala!

 

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #212 : 04. Prosinac, 2012., 19:52 »
Rework patch sjeda veceras.

Rework itema, junglea, masteries i jungle.

Odg: League of Legends
« Odgovori #213 : 04. Prosinac, 2012., 22:25 »
EUW lvl 30
Main: Mid, Adc
Gameova: 1600+
Neki dan napravio svježi PENTA sa Dravenom tak da sam si još nabrijan xD.
Ugl. General Kiseli mi nick ako ko hoće add da bacimo koj game.
Trenutno sam BANan još 5 dana....tako da...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #214 : 05. Prosinac, 2012., 15:24 »
Budem ponovno instalirao igru za jedno tri mjeseca jer ovo što se događa je šou. Ljudi kao da su poglupili kako su došli novi itemi.

Ovako na prvu sviđaju mi se promjene. Sad više nema na početku sporih likova, dok su neke promjene na itemima dosta dobre. Prvenstveno mislim na quicksilver stash. Sad je koristan za adc u potpunosti.


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #215 : 05. Prosinac, 2012., 15:38 »
nezz po meni je ovaj novi patch upropastio igru, vise nema onaj LoL izgled, jer kao cs 1.6 u lolu postoje neki trikovi koje su sad maknuli, sto je jadno. Dosta sam dugo ucio o svemu, da bi sad to znacilo apsolutno nista... dislajk  :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #216 : 05. Prosinac, 2012., 15:43 »
Na kakve trikove misliš?

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: League of Legends
« Odgovori #217 : 05. Prosinac, 2012., 21:58 »
Dobre su promjene al realno mehanika igre se automatski mijenja. I jesu li nerfali flash? Probao sam dvaput preko zida i nije uspjelo. Možda moja greška al ono, realno.

Supp itemi mi djeluju dosta zanimljivo, pogotovo ovo sa 5 wardova što se refilla, upgrade siege miniona itd. Barrier vidim da ADC ekipa koristi. Jedino što sam upalio ranked i opet naletim na klince, imam osjećaj da je ovo povuklo dosta ljudi da opet igraju (jedva sam se izvukao sa 1100 eloa na 1250, odgovorno tvrdim da elo hell itekako postoji)

Novi HUD mi se sviđa, iako je malo futuristički možda. Ima dosta novih itema, valja poistestirati sve to. Meni plus na igru svakako, dosta dobar apgrejd.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #218 : 05. Prosinac, 2012., 22:15 »
Super su promjene, LoL napreduje u dobrom smjeru.

Međutim... Igra ima najodvratniji community od svih online igara koje sam ikada igrao (a igrao sam ih puno).
Ranked solo q je nemoguc ukoliko nemas srece do neba i nazad, a competitive play je razlog zasto sam uopce i htio igrati tu igru.
Bilo je zabavno prve 2 godine, ali zbog djece, poljaka/rusa/turaka/francuza itd. je nemoguce izaci na zelenu granu. Ukoliko se netko pati sa ranked gameovima ili je nedaj boze u "ELO hellu", toplo preporucam da jednostavno odvuce RIOT folder u recycle bin i napravi egzekuciju.

Veoma sam ogorčen :D

Koliko bi community bio bolji da su samo uveli jebenu subskripciju na nekih  simbolicnih 5€

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #219 : 06. Prosinac, 2012., 03:36 »
nezz po meni je ovaj novi patch upropastio igru, vise nema onaj LoL izgled, jer kao cs 1.6 u lolu postoje neki trikovi koje su sad maknuli, sto je jadno. Dosta sam dugo ucio o svemu, da bi sad to znacilo apsolutno nista... dislajk  :(

Ti lupas ciste gluposti.

Dobre su promjene al realno mehanika igre se automatski mijenja. I jesu li nerfali flash? Probao sam dvaput preko zida i nije uspjelo. Možda moja greška al ono, realno.

Supp itemi mi djeluju dosta zanimljivo, pogotovo ovo sa 5 wardova što se refilla, upgrade siege miniona itd. Barrier vidim da ADC ekipa koristi. Jedino što sam upalio ranked i opet naletim na klince, imam osjećaj da je ovo povuklo dosta ljudi da opet igraju (jedva sam se izvukao sa 1100 eloa na 1250, odgovorno tvrdim da elo hell itekako postoji)

Novi HUD mi se sviđa, iako je malo futuristički možda. Ima dosta novih itema, valja poistestirati sve to. Meni plus na igru svakako, dosta dobar apgrejd.


Flashu je nerfan cooldown, ali range nisu dirali uopce.
Opcenito su tim must-pick summoner spellovima povecali cooldowne.


Support, AD casteri i assassini su dobili ogromne buffove.
AD carry champovi su dobili malo vise opcija sto se tice movespeed/attack speed itema.
Damage itemi su i dalje standardni Bloodthirster i Infinity Edge.
Tankovi su nerfani kroz iteme. Defense itemi opcenito su nerfani za otprilike 10% i cijena im je nesto malo povecana generalno.
Oracle's Elixir za ciscenje wardova sad traje samo 5 minuta, pa su eliminirane one situacije gdje super-tanky champ kupi Oracles i time automatski izgubis match jer nikad nemas vision i nikad ne mozes ubit tog tanka.

Inace, champovi poput Talona, Pantheona, Kha'Zixa itd. su puno stabilniji pickovi u bilo kojem teamu sad.
Do sad je bila situacija da assassini/AD casteri imaju jak early i mid game, ali postanu beskorisni u late-gameu.
Zbog novih itema i promjena na penetration formuli i dalje zadaju damage cak i ako protivnici stackaju armor ili magic resist.
Super su promjene, LoL napreduje u dobrom smjeru.

Međutim... Igra ima najodvratniji community od svih online igara koje sam ikada igrao (a igrao sam ih puno).
Ranked solo q je nemoguc ukoliko nemas srece do neba i nazad, a competitive play je razlog zasto sam uopce i htio igrati tu igru.
Bilo je zabavno prve 2 godine, ali zbog djece, poljaka/rusa/turaka/francuza itd. je nemoguce izaci na zelenu granu. Ukoliko se netko pati sa ranked gameovima ili je nedaj boze u "ELO hellu", toplo preporucam da jednostavno odvuce RIOT folder u recycle bin i napravi egzekuciju.

Veoma sam ogorčen :D

Koliko bi community bio bolji da su samo uveli jebenu subskripciju na nekih  simbolicnih 5€



Da se dotaknem Elo Hella koji ti i n00b spominjete. Jel imate duo partnere ili 3/5 team za ranked?
Jer ako nemate, ne vidim cemu spominjanje Elo Hella. Ljudi koji su dosli do visih elo rankinga uvijek furaju duo-queue do negdje 1700 rankinga.

Jer ono, ocekivati da ces u igri koja trazi suradnju 5 random igraca imati dovoljno srece da solo dignes ranking je nerealno.
Jedna petina ste. Veca sansa za win ako ste dvoje solidnih i uigranih igraca u duo-queue.

Sto se tice komentara za najgori community, uputit cu te prema CoD i Heroes of Newerth.
Generalno, LoL community je ok. Ignoriras debile (Tab i klik na ikonu kraj infoa) i gg.
Ako sam pocnes flameat na njihove flameove, onda samo pridonosis debilizmu.
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2012., 03:41 Yuri »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #220 : 06. Prosinac, 2012., 12:50 »
Igrao sam ranked zajedno sa 2 prijatelja, jedan igra losije od mene jedan je bolji. Cim mi netko prigovara odma ga ignore i ne obazirem se ni najmanje... pomalo sam umoran sto moram carry-at 3 ili 4 imbecila svaki game. Najdraze pozicije su mi jungle, mid, ali igram i sve ostalo. Recimo da sam potpuno fokusiran 99% gameova i pokusavam izvuci iz sranja team, ali kakve imbecile dobijem to nije humano. Mislim da se ovdje radi samo o individualnoj sreci.

Kao jungler trudim se kontrolirati game i gankati sto prije (cak i nakon promjena moguce je biti efektivan i stalno gankat), a u midu pickam katarinu i veigara kada mi je to omoguceno... sa Katarinom (najdrazi heroj) sam odigrao oko 45 gameova u ovoj sezoni u tih 45 gameova nisam izgubio NIJEDNOM mid i svaki puta sam gankao i top i bot, a win ratio s njom mi je bijednih 55%. Sa Zed-om u Jungle za kojega su mi svi srali kad sam ga pickao, svaki put sam odradio svoj posao u prih 20 gameova s njim sam imao 80% win ratio, ali sve sto sam igrao dalje zbog divnih timova sam samo opao i sada mi je win ratio s njim 49%.

Moj najveci problem je sreca, ili dobijem 10 gameova zaredom ili ispusim 10 gameova zaredom, nema sredine, nema opustanja. Svaki game je jebeno pisanje krvi i izvlacenje sugavog tima iz govana, a u 80% slucajeva oni seru meni.  Npr. situacija jucer sa Jungler Shyvanom - Imam 6-2-4, naš graves ima 2-14 naravno ja sam kriv, a ne on i soraka koji su izgubili lane 2v2 protiv ez-a i sone. Bog im nebi pomogao pa ni najbolji jungler na svijetu. Protivnicki team je imao Jungler Katarinu koja nigdje nije gankala i koju sam ubio na njihovom red buffu... nuff said.

Probao sam u dual Q igrati bot premade, naravno bot ne izgubimo nijednom, ali mid i top nafida ko stoka (u 90% slucajeva top) i onda nemozes jednostavno carry-at. Koliko sam samo gameova imao sa Vayne kada sam imao preko 20 killova i 250 farma i svejedno ispusimo... fuj.
Dual Q funkcionira jedino ako uspijes dobiti Jungle i mid... to su 2 lanea koji kontroliraju game ako su pravilno odigrani.

« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2012., 13:03 Shazaam »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: League of Legends
« Odgovori #221 : 06. Prosinac, 2012., 13:02 »
onda nema sta igrat :) bez uvrede ne igram sa nobovima pa makar mi to bio dobar frend :) preporucujem ti solo/duo igraj samo i to je to doci ces daleko!! iznad 1200 ratinga vise nije lose!!

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #222 : 06. Prosinac, 2012., 13:05 »
Lega... ja pricam o rangu od 1200-1500... to je drlog i tu su najgori igrači, bolje igraju ljudi na 800 ratinga nego na tom rasponu. I moj lega koji igra losije nije noob, nego igra losije od mene. Ima 3000 normal gameova da se razumijemo, ovaj koji igra bolje od mene ima oko 4000. (winovi i losovi zajedno da nebi bilo zabune)

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #223 : 06. Prosinac, 2012., 20:06 »
Igrao sam ranked zajedno sa 2 prijatelja, jedan igra losije od mene jedan je bolji. Cim mi netko prigovara odma ga ignore i ne obazirem se ni najmanje... pomalo sam umoran sto moram carry-at 3 ili 4 imbecila svaki game. Najdraze pozicije su mi jungle, mid, ali igram i sve ostalo. Recimo da sam potpuno fokusiran 99% gameova i pokusavam izvuci iz sranja team, ali kakve imbecile dobijem to nije humano. Mislim da se ovdje radi samo o individualnoj sreci.

Kao jungler trudim se kontrolirati game i gankati sto prije (cak i nakon promjena moguce je biti efektivan i stalno gankat), a u midu pickam katarinu i veigara kada mi je to omoguceno... sa Katarinom (najdrazi heroj) sam odigrao oko 45 gameova u ovoj sezoni u tih 45 gameova nisam izgubio NIJEDNOM mid i svaki puta sam gankao i top i bot, a win ratio s njom mi je bijednih 55%. Sa Zed-om u Jungle za kojega su mi svi srali kad sam ga pickao, svaki put sam odradio svoj posao u prih 20 gameova s njim sam imao 80% win ratio, ali sve sto sam igrao dalje zbog divnih timova sam samo opao i sada mi je win ratio s njim 49%.

Moj najveci problem je sreca, ili dobijem 10 gameova zaredom ili ispusim 10 gameova zaredom, nema sredine, nema opustanja. Svaki game je jebeno pisanje krvi i izvlacenje sugavog tima iz govana, a u 80% slucajeva oni seru meni.  Npr. situacija jucer sa Jungler Shyvanom - Imam 6-2-4, naš graves ima 2-14 naravno ja sam kriv, a ne on i soraka koji su izgubili lane 2v2 protiv ez-a i sone. Bog im nebi pomogao pa ni najbolji jungler na svijetu. Protivnicki team je imao Jungler Katarinu koja nigdje nije gankala i koju sam ubio na njihovom red buffu... nuff said.

Probao sam u dual Q igrati bot premade, naravno bot ne izgubimo nijednom, ali mid i top nafida ko stoka (u 90% slucajeva top) i onda nemozes jednostavno carry-at. Koliko sam samo gameova imao sa Vayne kada sam imao preko 20 killova i 250 farma i svejedno ispusimo... fuj.
Dual Q funkcionira jedino ako uspijes dobiti Jungle i mid... to su 2 lanea koji kontroliraju game ako su pravilno odigrani.



Zed nikad nije bio dobar za jungle. Uzmes ga u midu.

Setup je:
-Armor Penetration Quints
-Armor Penetration Reds
-Flat Armor Yellows
-Flat Magic Resist Blues
-15/15/0 masteries (sa novim masteries)

Zasto mid?
Jer dominira 99% AP midova, koji inace ne uzimaju armor uopce, pa ti sa svojih 25 armor penetrationa dobivas true damage na lvl 1 na njima.
I jos jedna stvar - nafarmanog/nafeedanog Zeda boli kita da li je enemy AD carry 10/0 ili 0/10, i dalje ga mozes one-shottat kad god ti je ult aktivan.
Idealno sa W se dashas blize, R na carrya, E+Q+autoattacks i onda flash away.
Ili jednostavno direktno R na njega i W iskoristis da pobjegnes nakon sto ga ubijes.
Racunaj jednostavno da ako mu nakon inicijalnog ult hita uspijes nanesti preko pola healtha kao damage, slobodno mozes odsetati jer je ionako mrtav - Zedov ult nakon 3 sekunde nanosi sav taj damage jos jednom.

Shyvana jungle? To igraj samo u nekom vecem premadeu ili kad imas jako, jako puno CC-a u teamu i znas da su ti igraci dobri.
Shyvana je jako riskantan izbor ako nemas koordiniran team - a to je istina u vecini ranked matcheva.

Katarina slicno. Mozes bit carry, mozes stompat, ali trebas team koji ce zapoceti fajt prvo, pa ti onda uletis kad vidis priliku da dobijes jedan assist/kill i onda nastavit ubijat sve u combou zahvaljujuci njezinom passiveu.

Nafeedani topovi u Season 3 nisu toliki problem, pogotovo ako rade tanky - tank itemi su nerfani i nova penetration formula sad ide u korist pure-damage topova poput Kha'Zixa.

Zyra je recimo najbolji izbor trenutno za ranked soloqueue oko 1200-1500.
Dobivas sve sto trebas - dobar early game, bolesno dobar teamfight utility i damage, rootovi, knockovi i slowovi(koji dolaze s novim itemima).


Trenutno sam na 1360 elo sa kojih 10 matcheva odigranih u Season 3, soloqueue.
Leona/Soraka/Blitz support
Irelia/Rumble/Elise top(Elise je poput novog Yoricka, prakticki nema countera)
Zyra/Kata/Zed mid
Graves/Ezreal/Ashe ad carry

Jungle izbjegavam u soloqueue. Ako ne vjerujes ljudima u teamu, nemoj junglat i to je to. Radije uzmi mid ili carry ako hoces.


Dobre kombinacije trenutno su Ezreal/Draven/Graves+Leona za bot lane, Zyra/Zed za mid i neki high-damage jungler ala Nocturne kao junglera.
Jer ono, sa Season 3 itemima, Nocturne moze i vise nego komotno graditi full-damage i burstati nekoga.


Lega... ja pricam o rangu od 1200-1500... to je drlog i tu su najgori igrači, bolje igraju ljudi na 800 ratinga nego na tom rasponu.

Odi slobodno do 800 eloa. Mozda prestanes lupat gluposti.
« Zadnja izmjena: 06. Prosinac, 2012., 20:09 Yuri »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #224 : 06. Prosinac, 2012., 21:04 »
 Tih tvojih 10 gameova neznace apsolutno nista, zato sto sma na pocetku ove sezone bio 14 gameova u plusu, a sada sam 4 u minusu. Imam preko 100 gameova odigranih u ovoj sezoni, trenutno sam na 1300.

Zyra je trenutno ok da, ali kata mi je main s njom razvaljujem.

Zed nikako ne treba u mid niti on niti talon niti bilo koji drugi ad toon. Strogo sam protiv toga i to je zivi waste i strogo sam protiv toga, u game-u se mora imati balans i ap mora u mid, inace ti tkz. counteri counteraju sami sebe cim se napravi thornmail.

Zed je odlican jungler i na kraju S2 je bio drugi najbolji jungler u igri, svrgnuvsi mocnog Lee sina zato sto Lee u lategame opadne, a sa Zedom mozes dogurati i  do 500+ ad-a zato sto mu je passiv bolestina. Gankati s njim je prelagano zbog slowa i sjenki, puno je lakse nego se oslanjati na skillshotove.

Cesce igram Solo top Shyvanu, zato sto mi lezi u tom lane-u i obozavam je opcenito, pogotovo sada kada mozes kupovati aoe iteme koji valjaju.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9