HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564078 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #255 : 19. Prosinac, 2012., 11:28 »
Da moram se sloziti da prilicno zabavno izgleda i da ima neke zanimljive mehanike.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #256 : 20. Prosinac, 2012., 13:14 »
Odličan champ. Kupujem ju čim skupim 6300.

Odg: League of Legends
« Odgovori #257 : 21. Prosinac, 2012., 12:35 »
Hehe ja vec imam 6300 ali nisam siguran dal je bas moj stil championa vise volim onako range i ap.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #258 : 22. Prosinac, 2012., 20:04 »
Sa 900 otišao na 1099 solo que. Žalosno je da što više idem gore to vidim gluplje stvari. U zadnjem matchu je Kata igrala support, sva sreća pa se Tryda sam kontrirao na moju Fioru.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #259 : 22. Prosinac, 2012., 22:54 »
Kata bot funkcionira kao poke+kill support, kasnije tranzicionira u AP-a i gg.
Problem nastaje kad imas team koji misli da samo support mora wardat(svi moraju kupovat wardove), a Kata player nece kupovati toliko wardova kao support.


Realno, posto su sad svi champovi dobili 25 movespeed buff i boots su izgubilie 25 movespeeda, Crystaline Flask + potions + wards start je sad skoro pa najbolji u svim laneovima i champovi koji nisu dobri za neke uloge sad mogu biti efikasniji u njima.
To je recimo sto omogucava da jako puno AD castera/solotopova moze ici mid. Kill laneovi bot isto funkcioniraju bolje.
Solotopovi mogu ostati u laneu abnormalno dugo sa brdom health sustaina kroz to sve.

Uglavnom, ako netko krene boots+3 protiv Flask+5, izgubit ce lane 100%.

Igram Riven mid na smurfu ovih dana, rula.
AD casteri koji mogu sigurno ici na mid: Kha'Zix, Pantheon, Zed, Riven, Jarvan(uglavnom, AD casteri koji imaju gap closere/mobilnost i ranged poke/AoE damage)

Oni u biti i jesu manje-vise magovi jer zadaju vecinu damagea skillovima umjesto auto-attackovima i imaju ili dobar CC ili odurno velik physical damage.
« Zadnja izmjena: 22. Prosinac, 2012., 22:56 Yuri »

Odg: League of Legends
« Odgovori #260 : 23. Prosinac, 2012., 00:36 »
hehe moram se ponovno sloziti sa yurijem :).

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #261 : 23. Prosinac, 2012., 01:11 »
Sa 900 otišao na 1099 solo que. Žalosno je da što više idem gore to vidim gluplje stvari. U zadnjem matchu je Kata igrala support, sva sreća pa se Tryda sam kontrirao na moju Fioru.


Sa Katom sam supportao 6 puta od toga 5 puta ezreala, bolestan kombo i siguran win za lane.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #262 : 23. Prosinac, 2012., 12:30 »

Igram Riven mid na smurfu ovih dana, rula.
AD casteri koji mogu sigurno ici na mid: Kha'Zix, Pantheon, Zed, Riven, Jarvan(uglavnom, AD casteri koji imaju gap closere/mobilnost i ranged poke/AoE damage)


Zaboravio Talona, Lee Sina, Wukonga, Renektona i cak Shena na tu listu jos dodati.
Garen funkcionira isto poprilicno dobro u nekim slucajevima.

Odg: League of Legends
« Odgovori #263 : 27. Prosinac, 2012., 17:40 »
Evo samo da se pohvalim, nakon točno dvije godine i jednog dana sam napokon lvl 30. Dobro, jest da sam praktički počeo igrat tek ovo proljeće (lvl 4 sam bio), ali svejedno mi je account 2 godine star :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #264 : 27. Prosinac, 2012., 20:27 »
Na koji način se dobivaju elo bodovi? Kad gubim to redovito ide 13-14 u minus, dok kod pobjede dobijem bjednih 10-11.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: League of Legends
« Odgovori #265 : 28. Prosinac, 2012., 02:44 »
Na koji način se dobivaju elo bodovi?

jedino pobjedom.
bodovi koje dobivas se temelje na tome protiv kakvog tima igras, ak imaju bolji elo od vas a vi ih pobjedite dobivas vise, a ako izgubis od tima sa manjim elo gubis vise.

zajeban biznis :S

*

Dzoni

  • *
  • 59
Odg: League of Legends
« Odgovori #266 : 28. Prosinac, 2012., 18:23 »
Ja sam jos negdje cuo da ako tvoj tim ubije barona i pobijedi da dobijete +2 elo.

Odg: League of Legends
« Odgovori #267 : 29. Prosinac, 2012., 00:44 »
Nema ti to veze, elo je sustav preuzet iz šaha a tamo nema barona :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #268 : 29. Prosinac, 2012., 17:45 »
Na koji način se dobivaju elo bodovi?

jedino pobjedom.
bodovi koje dobivas se temelje na tome protiv kakvog tima igras, ak imaju bolji elo od vas a vi ih pobjedite dobivas vise, a ako izgubis od tima sa manjim elo gubis vise.

zajeban biznis :S

Pa i baš ne ide to tako. Zadnju koju sam pobjedio svi protivnici su imali veći elo od nas, barem su tako rekli i opet sam dobio 11. Al zato kada gubim uvijek ide više 13-14-15 je sasvim normalno.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: League of Legends
« Odgovori #269 : 29. Prosinac, 2012., 18:44 »
Na koji način se dobivaju elo bodovi?

jedino pobjedom.
bodovi koje dobivas se temelje na tome protiv kakvog tima igras, ak imaju bolji elo od vas a vi ih pobjedite dobivas vise, a ako izgubis od tima sa manjim elo gubis vise.

zajeban biznis :S

Pa i baš ne ide to tako. Zadnju koju sam pobjedio svi protivnici su imali veći elo od nas, barem su tako rekli i opet sam dobio 11. Al zato kada gubim uvijek ide više 13-14-15 je sasvim normalno.

kolki ti je trenutni elo, i koliko win/lost imas na rankedu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9