HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565712 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #300 : 01. Veljača, 2013., 22:33 »
Ne mogu da vjerujem kako su sjebali igru sa ovim novim patchem. Ne vezano za ranked i champa i iteme nego vezano za bugove. Ako sutra ne izbace fix, nek se pravo zabrinu..

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #301 : 01. Veljača, 2013., 22:53 »
Sto je sjebano tocno? Jer ja nisam nista primjetio. :wildboy:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #302 : 01. Veljača, 2013., 22:54 »
za dodgeanje se gubi elo sto je totalno usrano, al barem se ne ceka 30 minuta. ali opet ima i nekih pozitinih strana. silver 4 tu, 3. u svojoj diviziji, fali mi jedan win da budem 2. Za sad imam 2/0 w/l i nisam bas pronasao puno trollova. okej za sad, velik plus za imena divizija, ja sam zilean's foxes :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #303 : 01. Veljača, 2013., 23:57 »
Ne gubis elo jer nemas vise elo.

Za dodge prvi put dobivas time penalty od 5 minuta i oduzima ti se 1 League Point.
Za svaki dodge nakon toga vise.

Odg: League of Legends
« Odgovori #304 : 02. Veljača, 2013., 00:26 »
Bio je neki bug sa river, to mi je prijatelj rekao. A ja sam tocno dozivio da kada ulazim u igru trazi mi da se reconectam u game koji ne postoji. I ne znam jesam li to rijesio jer su unavaible server, a taman sam kontao da dignem jos 600 exp i da dobijem lvl 30 :)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #305 : 02. Veljača, 2013., 13:15 »
a dobro, elo, lp, ostalo mi je onako refleksno, samo me zanima, koliko lp-a gubim po defeatu? Za 2 wina sam dobio 40 lpa, jedan je 20, jel. Pogledao malo po forumima i pise da se nekad dobiva 20 lpa za win, a 25 za defeat, sto je malo jadno... I jos jedna stvar, imali smo trolla u ranked lobbyu, i leaveao je prvi put i dobio 3 lp penalty, poslije toga smo igrali zajedno i on je dobio 23 lpa, a ja 20, sto znaci da smo u stvari dobili jednako...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #306 : 02. Veljača, 2013., 13:18 »
Oni ce te formule morati malo popraviti vremenom :D

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #307 : 02. Veljača, 2013., 14:18 »
LP loss formula je bila buggana, da. Neki ljudi su vec pali jedan ili dva divisiona nize nakon 3 defeata.
Navodno je to tijekom noci popravljeno.

http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=34184931#post34184931

Sto se tice kolicine LP-a koje dobivate i gubite...

Postoji skriveni MMR, matchmaking rating koji je isto ukljucen u formulu.
MMR prati stvar poput broja odigranih matcheva, win/loss streakova, ukljucuje stari Elo u formulu(samo sad u pocetku, kasnije ce stari Elo rating biti sve manje bitan), vas win/loss ratio i jos par drugih stvari.

MMR se povecava ako dobijete nekoliko matcheva zaredom. MMR se smanjuje ako izgubite nekoliko matcheva zaredom.
Sto vam je veci MMR, to vise LP dobivate za win.
MMR se isto smanjuje svaki put kad dodgeate match, ali je ucinak na MMR minimalan za onaj prvi dodge gdje cekate 6 minuta i gubite 3 LP.

Drugim rijecima, moguce je donekle preskociti divisione u odredenim slucajevima.
10 winova zaredom? Nema problema, odigrate promotion series, 1 ili 2 wina nakon toga ste vec u drugoj promotion seriji.

Iznimka je Division 1 u svakom Tieru. Tamo je svima smanjena kolicina LP-a koje dobivaju i MMR rating nesto manje utjece na to.
Necete dobivati standardnih 20 LP (default za "neutralan" MMR), vec oko 10. Vise dobivate jedino ako imate zbilja visoki MMR.
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2013., 14:22 Yuri »

Odg: League of Legends
« Odgovori #308 : 03. Veljača, 2013., 13:04 »
Hvala ti na ovim informacijama.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #309 : 06. Veljača, 2013., 14:32 »

Odg: League of Legends
« Odgovori #310 : 06. Veljača, 2013., 22:07 »
Klanjat se liku treba :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #311 : 08. Veljača, 2013., 17:22 »
I'm in love :ementaler::ementaler::ave:
Haha, a pogledajte Dariusa šta je napisa, 'I'm sorry guys, if we loose report me'' :D Pod dojmom je očito :P
« Zadnja izmjena: 08. Veljača, 2013., 17:24 WinterWitch »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #312 : 08. Veljača, 2013., 17:42 »
The sneakiest First Blood you'll see | League of Legends Jarvan4

Trebalo mi je malo da skuzim sto se uopce ovdje dogodilo.

Uglavnom, Teleport se moze koristiti na Jarvanovom flagu cak i ako flag istekne.
Bitno da se Teleport iskoristi dok je flag jos aktivan i proci ce.

Odg: League of Legends
« Odgovori #313 : 08. Veljača, 2013., 17:44 »
Jeste vidili ovo ;P
http://www.youtube.com/watch?v=CSIwd1A-MNg
Šta nije kupila ward :D

Nisam uopće znala to za Jarvana

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #314 : 08. Veljača, 2013., 17:56 »
bilo mi je dosadno igrati stalno jedno te iste champione, a nisam imao nista IP-a, pa sam kupio RP-ima elise na popustu, i mogu rec da je predobra, dosta tesko ju se countera, ali jedino je zeznuto koristit E u spider formu, ostalo dosta lagano. na midu ju jos nisam igrao, a jungle cisto i sumnjam jer mi se i ne cini bas najbolja, nema neke disableove osim onog E stunna. dobar champion koji je nesto poput yoricka, gotovo da mu i nema countera.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9