HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564117 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #360 : 29. Travanj, 2013., 19:04 »
I onda opet ne buildas 3(4 ako racunas boots) attack speed itema kao AD carry ono. :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #361 : 30. Travanj, 2013., 13:05 »
Poveci patch je izasao za LoL i donio je tonu toga:

-Trundle champion rework (vizualno i skill rework)
-Sejuani champion rework (vizualno i skill rework)
-Lissandra, novi Ice mage champion
-Quinn buffana i doradena
-Karma buffana i doradena
-Udyr buffan i doraden (AD Udyr <3 )
-ARAM queue (udete u queue i dobijete random championa, igrate na mapi sa samo jednim laneom)
-Howling Abyss, nova mapa specificno za ARAM gametype
-Report notification system (ako vas netko reporta u matchu, dobijete notifikaciju o tome)
-Odabir Freljord fakcija (otvara male sidequestove u matchevima pod odredenim uvjetima)
-2 nova itema za Howling Abyss


I jos jedna stvar oko novog ARAM queue.
Leaverbuster je aktivan kao i u ostalim queueovima.
To znaci da cesto leavanje ARAM matcheva moze znacit privremeni ban.
Dodge iz ARAM queue isto znaci da se mora cekat kao i inace zbog dodgeanja.
« Zadnja izmjena: 30. Travanj, 2013., 13:17 Yuri »

*

fragout

  • n00b
  • 1
Potreban LoL account
« Odgovori #362 : 09. Svibanj, 2013., 18:19 »
Pozdravljam
Naime, hakovan mi je LoL account ali nazalost ja nemam nikakve podatke od kartice i sl. da bi mi riot vratio acc ..
Pa evo slucajno da priupitam da li ima neko od vas LoL acc a da mu nije potreban tj. da ne igra na njemu(samo da nije neki pocetnicki level jer sam mogao i ja ponovno napraviti acc) da mi da ako nije neki problem ..

EU West ili EU Nordic
Hvala svima

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #363 : 09. Svibanj, 2013., 18:56 »
Tako ti i treba, kladim se da si isao na ona free RP govna...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: League of Legends
« Odgovori #364 : 09. Svibanj, 2013., 19:38 »
Tako ti i treba, kladim se da si isao na ona free RP govna...
Haha, neznam zašto je njemu "hakovan acc", niti me je previše briga, ali ova "free rp" sranja su presmiješna, a pogotovo kada im je engleski u k***.
Smiješni su mi i oni koji se jave u chatu i napisu mi:
"hey man pls give me your acc for 2 hrs i swear to mother god i will not hack it just try out champions please man i will not change password pls im not a hacker".
I onda očekuje da će stvarno dobit acc.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #365 : 09. Svibanj, 2013., 19:39 »
Vrati ga pomoću supporta, nije valjda da samo traže podatke od kartice. Uostalome, koliko ljudi mogu biti glupi da im ukradu acc.

Nego kakvo je ovo sranje. Pobjedim dobijem 16 lp, izgubim ode 18. Opet pobjedim, dobijem 14, iduću izgubim ode 17. I onda opet izgubim i ode mi 17. Sad ako iduću pobjedim sumnjam da ću dobiti iznad 17. Preglup je ovaj novi sustav.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #366 : 09. Svibanj, 2013., 20:02 »
koji si league/div?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #367 : 09. Svibanj, 2013., 20:27 »
Silver V, normalno, pobjedili smo i dobio sam 14 lp. No ajde barem nitko nije otišao iz igre.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #368 : 09. Svibanj, 2013., 20:55 »
Hah.

Cekaj da dodes do Division I, gdje LP clamping zbilja sjeda.

Dobivas 2-3 LP po winu i lossu cim udes u Division I. Al' neka. Posto ne mozes pasti iz visih tierova, ima smisla da se za Tier promotion treba malo vise potrudit.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #369 : 11. Svibanj, 2013., 11:29 »
Ne bi mi bilo problem da po pobjedi dobivam 2-3, ionako odigram jednu dvije u danu. Problem je što sam sada izgubio match i otišao 21 bod, a jučer kada sam pobjedio, dobio sam 13. Jebenih 13 bodova i kak sada da igram kada s jednom izgubljenom odem toliko u minus, nema nikakve motivacije da uopće probam otići u manju diviziju.

ured: pobjeda i dobio sam 14 bodova. Koje sranje.
« Zadnja izmjena: 11. Svibanj, 2013., 12:22 snowblind »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #370 : 11. Svibanj, 2013., 12:48 »
Skriveni MMR ti je prenizak. To, ili te Riot mrzi :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #371 : 11. Svibanj, 2013., 13:03 »
danas igro 5v5 rundu koja ja trajala preko 1 sat :ave:
dvojica su nam izasli i nije ih bilo 10 min. branili smo se 3v4 i krumpali smo se nekako (njima isto bio 1 afk, lol). sve su nam unistili i ostalo nam je 450 hp od glavne zgrade. stitili smo ju i regenala se do 2250 hp. u meduvremenu, dosli su nam ova dvojica (koji su namjerno izasli, nekakav nerd rage. nez) i pomogli su nam. jedan od njih je bio zed i bio je nafeedan. dosta nam je pomogo. koristili smo taktiku brani nexus -> ace -> push. tako 3-4 puta. isli smo tako pushat da endamo game, i ovi su se predali na kraju. brate, kako jeben game
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #372 : 11. Svibanj, 2013., 14:11 »
Jesi ti level 30?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: League of Legends
« Odgovori #373 : 11. Svibanj, 2013., 14:46 »
koristili smo taktiku brani nexus -> ace -> push. tako 3-4 puta. isli smo tako pushat da endamo game, i ovi su se predali na kraju. brate, kako jeben game

I meni se  je to puno puta desilo, čak i kada je moj glas bio odlučujući za predaju ili ne. Nisam tip koji voli predati game dok još ima šanse.

Odg: League of Legends
« Odgovori #374 : 11. Svibanj, 2013., 15:33 »
@phsxx da, east. na westu sam cca 10
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9