HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563964 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #375 : 11. Svibanj, 2013., 17:05 »
nickname?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #376 : 11. Svibanj, 2013., 17:41 »
west : kmarko
east : kmarkec
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #377 : 13. Svibanj, 2013., 20:44 »
Ma ja polako odustajem od igre.. Žao mi je jer je igram 2 godine, ali ranked me izluđuje..
Nikako iz Silver 1.. Došla sam 3 puta do kvalifikacija za gold i svaki put 3 defeata za redom, a prije toga bi bila na win streak-u..
Što je najtragičnije tim mi uvijek dobiva, pa nas na kraju ace-aju(jer neko ide sam :fpalm:) i naravno= throwed.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #378 : 13. Svibanj, 2013., 20:56 »
Ma ja polako odustajem od igre.. Žao mi je jer je igram 2 godine, ali ranked me izluđuje..
Nikako iz Silver 1.. Došla sam 3 puta do kvalifikacija za gold i svaki put 3 defeata za redom, a prije toga bi bila na win streak-u..
Što je najtragičnije tim mi uvijek dobiva, pa nas na kraju ace-aju(jer neko ide sam :fpalm:) i naravno= throwed.
ovo
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #379 : 13. Svibanj, 2013., 21:04 »
Ma ja polako odustajem od igre.. Žao mi je jer je igram 2 godine, ali ranked me izluđuje..
Nikako iz Silver 1.. Došla sam 3 puta do kvalifikacija za gold i svaki put 3 defeata za redom, a prije toga bi bila na win streak-u..
Što je najtragičnije tim mi uvijek dobiva, pa nas na kraju ace-aju(jer neko ide sam :fpalm:) i naravno= throwed.
Znam kako ti je, meni je falio 1 game do gold tiera, onda sam spao na silver V. Lose za lose, lose, lose itd. I sad sam opet u silver t1 i dobivam 2,3 LP po pobjedi :D

*

Ralok

  • *
  • 44
  • Ye!
Odg: League of Legends
« Odgovori #380 : 13. Svibanj, 2013., 21:29 »
Ma ja polako odustajem od igre.. Žao mi je jer je igram 2 godine, ali ranked me izluđuje..
Nikako iz Silver 1.. Došla sam 3 puta do kvalifikacija za gold i svaki put 3 defeata za redom, a prije toga bi bila na win streak-u..
Što je najtragičnije tim mi uvijek dobiva, pa nas na kraju ace-aju(jer neko ide sam :fpalm:) i naravno= throwed.

I ja polako odustajem, ne toliko zbog "noobova", nego samog društva. Ako igram solo, često je teško igrati ako ne mutam pola svoga tima zbog atmosfere koje stvaraju u chatu, psovanjem, flamanjem...
Pošto se sve rijeđe poklopi da nađem 4 frenda online, nekako nemam volju igrati.

Odg: League of Legends
« Odgovori #381 : 13. Svibanj, 2013., 22:13 »
ja sam igro 3-4 puta ranked, i vise nikad. svi rejdzaju, vrijdaju se, livaju, pizde, ma smece. niko se ne moze slozit, jebem ih. igro bih ja ranked, ali eto, niko nece, niko ne zna igrat, nisu 30 lvl itd
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #382 : 13. Svibanj, 2013., 22:39 »
Ma ja polako odustajem od igre.. Žao mi je jer je igram 2 godine, ali ranked me izluđuje..
Nikako iz Silver 1.. Došla sam 3 puta do kvalifikacija za gold i svaki put 3 defeata za redom, a prije toga bi bila na win streak-u..
Što je najtragičnije tim mi uvijek dobiva, pa nas na kraju ace-aju(jer neko ide sam :fpalm:) i naravno= throwed.
Znam kako ti je, meni je falio 1 game do gold tiera, onda sam spao na silver V. Lose za lose, lose, lose itd. I sad sam opet u silver t1 i dobivam 2,3 LP po pobjedi :D
Onda defeat = -15lp...
Ma meni nije napet normal više.. Bio mi je prije kad sam svaki dan igrala sa ovim Šveđanima.  Bilo nam je prezabavno na Skype-u:mrgreen:. Sad mi zvučna ne radi :wildboy:
Anyway, ne mogu normal na miru igrat dok sam god u Silver 1. :P

Odg: League of Legends
« Odgovori #383 : 17. Svibanj, 2013., 18:06 »
Evo jedan gejm koji smo skoro dobili 3vs5. Prezabavan gejm unatoc dvojici livera pa sam morao snimiti :)

http://www.youtube.com/watch?v=909F0kAXEcU

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #384 : 17. Svibanj, 2013., 18:47 »
Danas pao u Silver 2 zbog trollova, opet... Pisao bi cijeli game al sve se bojim da ne razbijem monitor ili pocnem plakat... Uglavnom, svi se poslozili, rekli tko igra sto, i sve je islo dobro dok nas "support" nije uzeo Ireliu top, a nas top Dravena adc, nije mu nista znacilo to sto sam ja vec prethodno uzeo Miss Fortune, uglavnom game bi bio dobiven da ista ta Irelia nije leavala, i da Draven nije trollao... Poslije toga igrao ranked, napravio pentu sa Dariusom (znam...) i sad se barem malo bolje osjecam :hiha:



ali bila je unofficial :(
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #385 : 20. Svibanj, 2013., 19:55 »

Taf game,base defense igrali zbog vladimira koji je zbog nepoznatog razloga otišao.Nekako me naljutilo  :wildboy:
If Santa is not a black pimp, why does he wear a fancy red suit, rides a kick-ass pimped out flying sledge, apparently has unlimited cash and says "Hoe, hoe, hoe!?

Odg: League of Legends
« Odgovori #386 : 21. Svibanj, 2013., 07:26 »
Ja sam ga obrisala, jer nekako nemam više volje da igram. Najgori su oni što psuju na chatu, jednostavno ti ubiju volju za igranjem. Levelovanje sporo, a postoje samo 2 mape tako da i to dosadi.

Odg: League of Legends
« Odgovori #387 : 21. Svibanj, 2013., 08:03 »
eh, LOL probo sam ga igrat, igro sat vremena i msm da sam odustao. jednostavno nista ne shvacam :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #388 : 21. Svibanj, 2013., 08:45 »
Ja sam ga obrisala, jer nekako nemam više volje da igram. Najgori su oni što psuju na chatu, jednostavno ti ubiju volju za igranjem. Levelovanje sporo, a postoje samo 2 mape tako da i to dosadi.
levelovanje je prilicno sporo, istina. ali kad usporedis s dotom 2, to je nista. imam preko 150h dote 2 i tek sam lvl 7-8 :D
nema samo 2, nego 4 mape : summoner's rift (5v5), twisted treeline (3v3), crystal scar (dominion, 5v5) i howling abyss (5v5, jedan lane, vracanje u bazu je uzaludno)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #389 : 21. Svibanj, 2013., 08:59 »
Da, ali kad usporediš dotu 2 i lol, u doti 2 leveli nemaju toliko znacaj osim sto te stavljaju u malo veči rang prilikom match makinga. I dota 2 je u beti i zato ima jednu mapu al koja je milion puta bolje urađena. Mislim igram obje igre al Dota 2 mi je bolja :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9