HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564060 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #390 : 22. Svibanj, 2013., 11:38 »
u doti 2 leveli nemaju toliko znacaj osim sto te stavljaju u malo veči rang prilikom match makinga
pa zar nije takva svrha i levela kod LoLa? mislim da je jedina razlika sto kod lola moras bit lvl 30 da igras ranked dok kod dote mozes od lvl 1 (ako se ne varam)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #391 : 23. Svibanj, 2013., 21:48 »
Evo upravo zavrsio jednu partiju, igrao sam sa Syndrom. Nije losa, solidna je. Prvi spell mi se svidja, no ovo je moja prva cijela partija LoL-a tako da sam daleko od dobrog igraca. Mec je bio podosta zeznut, jedan nam je lik bio AFK a jedan se diskonektovao. Ali na kraju smo opet dobili. Imao sam samo 4 kill i 3 asistencije :wildboy:
Inace volim da igram sa Ashe. Onda je meni najbolja. Samo je moram kupiti. A da li se moze otkljucati ili tako nesto? I da ako neko moze one pocetnicke taktike i cake da mi kaze?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

sickyritt

  • n00b
  • 4
Odg: League of Legends
« Odgovori #392 : 24. Svibanj, 2013., 09:03 »

Ako  želiš taktike i to odi Riot-ov YT kanal i odi u playlistu Champion Spotlight. Tamo su objašnjenje taktike za dosta Championa :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #393 : 24. Svibanj, 2013., 09:06 »
u doti 2 leveli nemaju toliko znacaj osim sto te stavljaju u malo veči rang prilikom match makinga
pa zar nije takva svrha i levela kod LoLa? mislim da je jedina razlika sto kod lola moras bit lvl 30 da igras ranked dok kod dote mozes od lvl 1 (ako se ne varam)

Da ali kod Dote još dosta toga utiče na matchmaking :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #394 : 24. Svibanj, 2013., 09:08 »

Ako  želiš taktike i to odi Riot-ov YT kanal i odi u playlistu Champion Spotlight. Tamo su objašnjenje taktike za dosta Championa :D
Svakako cu pogledati! A koji je najbolji ranged champ ovako za pocetnike?  Zato sto mi mnogi nisu otkljucani.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: League of Legends
« Odgovori #395 : 24. Svibanj, 2013., 09:35 »
ashe i teemo su jedni od najlaksih za igrat. ali treba znat sto kupit naravno
za ashe : doran's blade, berserker's greaves, infinity edge, phantom dancer, bloodthirster. mozes uzet mozda i blade of ruined king ili onaj crveni hurricane za attack speed.   maxas spellove Q i W
za teemo : nisam ga nikad igro, ali znam da je dobro uzimat nashor's tooth za njega.
lolaši, slobodno argumentirajte ovo sto sam rekao
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2013., 09:38 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #396 : 24. Svibanj, 2013., 14:37 »
E pa super. Hvala ti :piva: Bas sam kupio Ache, i da shop zna prestavljat veliki problem. Obicno kupujem neke gluposti, eto sada cu kupovati samo to. A nije mi i dalje jasno, za sta su tacno oni skinovi. Da li oni samo promjene izgleda ili i poboljsaju champa?
Inace kmarkec sjajno igras. Stvarno svaka cast :piva:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: League of Legends
« Odgovori #397 : 24. Svibanj, 2013., 15:27 »
skinovi ti samo promijene izgled i ponekad animacije. to ti je cisto tako za ukras, a riot games tako dobi extra pare od igraca koji to kupuju (iako, ja iskreno ne vidim korist kupovanja skinova pravim novcem jer ti uopce ne poboljsavaju gaming iskustvo)
jednom sam dobio nesto RP-a pa sam kupio feral warwicka (bio na 80% popustu, vise ga nema)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #398 : 24. Svibanj, 2013., 16:55 »
Kakva to osoba ne igra sve champione barem jednom? :wildboy:
Ja jedino nisam igrao Syndru, al eto sad je free, no svejedno nemam bas neku zelju igrat ju, jer ne igram mid precesto i nisam obozavatelj ap champova... Osim tipa maokaia u jungli itd.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #399 : 24. Svibanj, 2013., 17:20 »
Syndra je baš dobra. Baš sam bio igrao sa njom. Sa prvi spellom sam ubijao sve. Izuzetan joj je taj prvi spell. Ovo drugo je isto dobro.
Eto baš pokušavam da se naviknem na Ashe. Ona je dobra, ali ja moram još dosta igrati da bih uništavao sve sa njom. Mislim da je za nju potreban teamwork. Ima dobre spellove, ali moraš igrat kao pizda :wildboy:
Za sada ću igrati sa njom, ili tražim nekog champa sa kim se neću morati kriti iza drugih pa napadati.  Možda tenk, mada oni su dosta slabi kada idu protiv nekog ranged champa. Nezz koga bih mogao. Volim ranged, a opet ne volim igrati kao pizda.
« Zadnja izmjena: 24. Svibanj, 2013., 17:21 Werewolf »
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: League of Legends
« Odgovori #400 : 24. Svibanj, 2013., 17:28 »
Kakva to osoba ne igra sve champione barem jednom? :wildboy:
zato jer me ne zanimaju i ne privlace. nekako mi se cine dosadno. teemo, lux, karma (realno ko je nju ikad igro :hihi:) itd

sad se dvoumim izmedu kupovanja talona ili hecarima. oboje su mi dobri, ali je pitanje kakav mi champ treba. imam  11k IP-a i nemogu se odlucit :( no dobro, kad dode hecarim na free week, odigrat cu ga pa cu prosudit kog da uzmem
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #401 : 25. Svibanj, 2013., 09:48 »
Skoro pa da možeš oba uzeti. HAHA Nezz lux je meni strašna. Igram je na midu i sabijam. Volim onaj njen kombo. Q,E,R i mrtav je svako :D

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #402 : 25. Svibanj, 2013., 11:09 »
@werewolf sto tebi znaci "igrati kao pizda" ? Ocito da ili si novi, ili nemas pojma o icemu...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #403 : 25. Svibanj, 2013., 11:17 »
Pa to bi znacilo da se uvijek moras kriti iza nekoga, jer ako ides sam protv nekoga ja vjerujem da su male sasne da ga ubijes. Ne znam kako bih ti to mogao objasniti... Jesi li ti igrao kada sa Ashe?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #404 : 25. Svibanj, 2013., 11:26 »
Ne, igram lol vec godinu dana, imam preko 1200 gameova sveukupno i nikada ju nisam igrao :ave:
I ovo sto si ti upravo opisao je ADC + support lane. To je sasvim normalno, tako se AD Carryji igraju.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9