HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565693 Hitova
*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #435 : 15. Rujan, 2013., 22:07 »
tako je..

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #436 : 16. Rujan, 2013., 09:51 »
Kao što znamo počeli su Worlds u LoLu, i izgleda sjajno iako na portalu slabo popraćeno.. Makar se smatra jednim od najvećih događaja u eSportsu. Kako se igra u SADu, termin igranja je.... tako smo jučer mogli gledati Lemondogse i GamingGearu.eu iz Europe, dok su Fnatic i Gambit igrali kasno, ili bolje rečeno rano ujutro.
Mečevi odigrani
Raspored za danas/sutra
Tablice

Za one kojima se ne da otvarati linkove, Gambit Gaming je starato hardcore, uzevši dvije pobjede u dva meča, pobjedivši Samsung Galaxy Ozone (Koreance) i tim Mineski, tako ima 2:0, jedan od najpoznatijih EU powerhousea, Fnatic, startao je 1-1 izgubivši od drugog NA seed-a Team Vulcun. I pobjedivši Mineski. U grupi A, Lemondogsi prvi seed iz EU, izgubio je protiv favoriziranih Koreanaca SK Telekoma T1, i pobjedio Gaming Gear.eu, koji su zbilja najlošiji tim na turniru, što ne čudi ako se uzme u obzir da su na to Worlds došli principom Wildcarda, te je očito kako su još challanger team, tj. solo q igrači. Tako da je Gaming Gear.eu, 0-2.. U A grupi vodeći je Kineski OMG što je malo iznenanđenje, jer su pobjedili SK Telekom T1, koji je do tada bio favorit, 2 pro igrača, analitičar i casteri su se složili da će u tom meču pobjediti Koreanci, ali to im nije pošlo za rukom.

Produkcija cijelog eventa je na razini velikih sportskih događaja, sa puno analiza, statistika, intervjua što meni osobno predstavlja problem zbog vremena u kojem se igraju mečevi (04:00h - 08:00h) jer jednostavno uspavaju, inače bi u svakom drugom terminu sve bilo jako zabavno..Pozvani su neki igrači timova koji se nisu kvalificirali na Worlds, tako da fanovi mogu vidjeti i njih.. Fotografije sa prvog dana eventa možete vidjeti: OVDJE

Odg: League of Legends
« Odgovori #437 : 17. Rujan, 2013., 06:52 »
Nice post bro :)

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #438 : 17. Rujan, 2013., 11:02 »
ty ty \:D/
U međuvremenu jutros se odigrao drugi dan Worlds-a. Te je sada odigrano pola mečeva u grupi B. Europljani su nastavili sa sjajnim igrama. Tako je Gambit  pobjedio drugi najbolji američki tim Vulcun, dok je Fnatic pobjedio Koreance SG Ozone. Uslijedio je meč između Gambita i Fnatica koji je otišao u korist Fnatica. Tako su sada Fnatic i Gambit uvjerljivo na prvom i drugom mjestu skupine B. Oba mjesta vode dalje u četvrtfinale. Lemondogsi će danas pokušati popraviti score koji je trenutno 1:1, prvi meč igraju u 04:00 protiv OMG, Kineza koji su trenutno prvi u grupi A.  Go Europe! S obzirom na sve dosad viđeno Europa za koju su govorili da je meta previše podređena mid igračima, što je zapravo istina, ipak prolazi i protivnički timovi zasada ne mogu zaustaviti europske uzdanice. GG xPeke i AlexIch, svaka čast.
Jučer odigrano
Sljedeće kolo
Standings
Statistika

Odg: League of Legends
« Odgovori #439 : 17. Rujan, 2013., 11:10 »
Danas novi free championi,sale i cover! :clap:
Uskoro kupujem Fioru nadam se,i naručujem 2k RP :D Što se kod vas kupuje od skinova i championa?

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #440 : 17. Rujan, 2013., 11:22 »
Ne kupuje se ništa, mir je otkad sam si i na drugom accu kupio ahri.. Why fiora? easy to counter, not fun to play :(

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #441 : 17. Rujan, 2013., 13:41 »
Fnatic je doslovno usrao Gambit.

Fiora je zabavna ali u normalu i ima nenormalno velik dmg.

Odg: League of Legends
« Odgovori #442 : 17. Rujan, 2013., 16:48 »
Ne kupuje se ništa, mir je otkad sam si i na drugom accu kupio ahri.. Why fiora? easy to counter, not fun to play :(
Uzet ću u obzir ali mislim da ću tako prije skupit IP i kupit si nekoga težega i naučiti,tako da je zato ona :thumbs:

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #443 : 17. Rujan, 2013., 17:01 »
Ja malo drugačije gledam na to.. Naravno svako voli druge champione i stil igre.  Pa je svakom nešto drugo zabavno. Meni je zabavo pobjeđivat.. Igram champione sa kojima mi je najlakše dobivat gameove. Uglavno su to championi s kojima je lagano farmat.. Tako imam  oko 70% win ratio sa Ashe, Vladom i Jayceom.. I sa ta 3 championa mogu igrat bilo koji role osim supporta :) Iako imam dobar ratio i sa blitzom. Uvijek ćeš bolje igrati ako igraš ono što je tebi zabavno.. Gl hf :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #444 : 17. Rujan, 2013., 17:10 »
Ja malo drugačije gledam na to.. Naravno svako voli druge champione i stil igre.  Pa je svakom nešto drugo zabavno. Meni je zabavo pobjeđivat.. Igram champione sa kojima mi je najlakše dobivat gameove. Uglavno su to championi s kojima je lagano farmat.. Tako imam  oko 70% win ratio sa Ashe, Vladom i Jayceom.. I sa ta 3 championa mogu igrat bilo koji role osim supporta :) Iako imam dobar ratio i sa blitzom. Uvijek ćeš bolje igrati ako igraš ono što je tebi zabavno.. Gl hf :)
Tako je :thumbs:
Good comment,i dobri komentari općenito na temi vidi se da si fanboy LoL-a ;)

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #445 : 18. Rujan, 2013., 17:01 »
Fanboy :ementaler:
:) dugo se vec bavim lolom. Evo me na mobu pa ne mogu napisat više, ali jungler i top SK Gaminga otisli u NiP, Lemondogsi failaju imaju 1/3 u grupi A.Dyrus iz TSMa trashtalka kako je njihova grupa tri puta teža i tako. Sve u svemu lol sapunica kao uvijek :) stavim veceras ili sutra nesto opsirnije

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #446 : 22. Rujan, 2013., 16:01 »
Završilo je igranje po grupama. Od sutra ss početkom u 21h počinju četvrtfinala. Europa ima 2 predstavnika u četvrtfinalu! Oba su iz grupe B. Fnatic i Gambit Gaming. Fnatic je u svom prvom meču večeri osigurao prvo mjesto pobjedom baš nad Gambitom. Drugi meč večeri je bio SSO protiv Vulcuna. Oba tima imali su isti score na sredini tablice. Pobjednik tog meča imao je šanse za drugo mjesto u skupini i prolaz ddalje. Pobjedili su dečki iz Samsung Ozonea. Kasnije tokom noći je Gambit pobjedio Vulcun sjajnim preokretom ili bolje rečeno prokletstvo Vulcuna u kojem imaju odličan early game te na prelasku u mid game rade katastrofalne greške se nastavilo. Ovoga puta je to bio early Baron nakon dobivenog teamfighta i 6, 000 golda razlike. Ali AlexIch i Diamondprox su uspjeli zaustaviti Vulcun u pokušaju te dobiti teamfight nakon čega je Gambit uzeo Barona, nekoliko turreta i na kraju dobiti game.  Koreanci su pobjedili Mineski što je dovelo do izjednačenog drugog mjesta između Gambita i Samsung Galaxy Ozonea. Međusobnim ogledom odlučivao se putnik u četvrtfinale. Pobjedu je odnio Gambit koji već nosi epitet "asian killers". Više informacija na www.lolesports.com

Odg: League of Legends
« Odgovori #447 : 23. Rujan, 2013., 11:11 »
Kojeg bi mi ADC preporučili da uzmem! Inače igram supporta ali mi je dodijalo više i hoču da probam malo sa ADCom!

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #448 : 23. Rujan, 2013., 11:28 »
Ako ne igraš inače adca uzmi si Cait. Range i passive će ti dat siguran farm. Imaš piltover za harass, net za escape i trapove za safe lane. Ulti ce ti osigurat koji kill za malo truda. Svakako ne carrye bez escapea kao kog ili ashe. Dueliste kao ez ili vayne treba dosta vježbat kako bi znao njihove mogućnosti.  Corki je sad god mode ali triforce je skup za prvi item. Varus i mf su više teamfight carryi za koje ti treba jeben cc za max dmg. Nadam se da sam pomogo.

Odg: League of Legends
« Odgovori #449 : 23. Rujan, 2013., 13:24 »
Hvala bro!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9