HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563971 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #450 : 23. Rujan, 2013., 14:05 »
nemojmo zaboravit na tryndu, najjednostavniji ADC u povijesti MOBA igara
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #451 : 23. Rujan, 2013., 14:34 »
Osim sto Trynda nije ranged, a to je tip trazio.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #452 : 23. Rujan, 2013., 14:47 »
nemojmo zaboravit na tryndu, najjednostavniji ADC u povijesti MOBA igara
Trynda u goldu i platinumu uopće nije jednostavan za igrat. Kad svi ap carry i ranged adc imaju escape i mogu te kiteat ko malo djete... bez obzira što ima spin kako ćeš ti sjest na ahri, fizza, corkia, vayne? Ako radiš botrk adc će ga isto imat.. mallet je najlošiji item u igri i neisplati ga se radit.. Drugi solo topovi te lako counteraju... Nije po meni neki pick..

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #453 : 23. Rujan, 2013., 19:12 »
Svi koji ga biraju u rankedu zaslužuju bolnu smrt. Ok champ za igranje u normalu, ok i u aramu može proći.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #454 : 23. Rujan, 2013., 19:17 »
Greska u vecini igraca koji biraju Tryndu je u nacinu na koji ga igraju.

Trynda je primarno split-pusher i ulazi uvijek medu zadnjima u borbu.
Vecina igraca u nizim rangovima ga igra kao fightera, ne gledaju kad mogu srusit koji turret i ne obracaju paznju kad je vecina enemy teama iskoristla svoj crowd control.

Kao champ nije los, ali treba pratit poziciju protivnika i cooldowne spellova da bi Trynda bio koristan.
Kad netko to zna, prakticki moze 1vs5 nosit svoj team na ledima.

Igram s jednim frendom koji je Diamond 1 cesto normale i radi to, Trynda je bolesno efektivan kad znas sto radis.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #455 : 23. Rujan, 2013., 19:59 »
Slazem se ali diamond igraca je manje od 1%. Moj frend u diamondu 1 ima 90% win ratio sa jungle mundom sto je rijetka pojava trenutno.

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #456 : 23. Rujan, 2013., 20:11 »
Dio igraca igra Blitz jungler,dobar je ak znas s njim,kod gankova je dobar jer privuce te i STUNA i to je kill.

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #457 : 24. Rujan, 2013., 09:11 »
Blitz jungle je jednostavno neisplativ. Ne može farmat brzo ko aktualni jungleri, cijelo vrijeme će biti counteran u jungli pogotvo protiv jakih early game champova kao lee sin, jarv, elise. I gankaš sa rivera, pullaš na river i enemy ima bolji escape ako se flasha preko walla, a ako lane gankaš onda moš igrat supporta.

Odg: League of Legends
« Odgovori #458 : 24. Rujan, 2013., 10:15 »
Blitz fail u jungli. Ne znam zašto raja isprobavaju neke champione na nekim pozicijama kada nisu za te pozicije :D

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #459 : 24. Rujan, 2013., 10:26 »
Blitz fail u jungli. Ne znam zašto raja isprobavaju neke champione na nekim pozicijama kada nisu za te pozicije :D
Igro dns sa likom twitch jungler bio,ja si mislim da cemo izgubit 100% kad ono lik predobar sa jungler twitch imo je pentu i 21/0

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #460 : 27. Rujan, 2013., 21:54 »
oprosti, kolko imaš gameova ili koji ti je elo?

Odg: League of Legends
« Odgovori #461 : 28. Rujan, 2013., 10:33 »
Kome?

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #462 : 28. Rujan, 2013., 11:06 »
mxboyu, ne smijem citirat post iznad :D

Odg: League of Legends
« Odgovori #463 : 28. Rujan, 2013., 12:01 »
ja imam puno gameova, ali nisam nikad igro ranked. zapravo jesam 2 puta sa svojom ekipom, svi su rejdzali, jedan je leavao namjerno, jednom je internet otiso u 3pm, 0 organizacije, isli su trojica junglat itd. odigrali smo samo 2 gamea na tom timu, score 0-2 :hihi: zato ja nit ne igram vise ranked, niko nece igrat vise + svi fejlaju :hiha2:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #464 : 30. Rujan, 2013., 15:28 »
Završena su ovaj vikend polufinala u LoL S3 WC, tako je Najin izgubio od SKTT1, što je zapravo bilo i očekivano, iako je Najin brutalan tim oni su se kao četvrto plasirana ekipa na kraju njihovog OGN-a našli na Worldsima.. Jer u OGNu imaju drugačiji sistem nego ostali LCS-ovi..  Bilo je fakat blizu, SKTT1 dobio sa 3-2, gdje je po meni naprosto Faker, mid SKTT1, premoćan igrač. U drugom polufinalu Fnatic je izgubio od kineza Royala.. Royal ima drugačiju metu, puno bolji vision i kontroliranje objectiva, iako je Fnatic imao izuzetan KDA, Royal je prošao sa 3-1.. Naprosto je bilo žalosno za gledat kako Fnatic ispada.. Jer zbog koordinacije u teamfightu su možda i ponajbolji u svijetu LoL-a. Puno fanova im prigovara da su odustali od svojih karateristika kao što je double AP double TP, ali to je djelomično i zbog bannova od strane Royala, cyanide i puszu su pokazali da Fnatic nije samo xPeke i sOAz, što je naravno iznimno bitno za puszua. Iako je u prva dva game-a Fnaticov adc puszu igrao podosta loše, u sljedeća dva game-a sa Varusom je bio izvrstan što puno znači jer ponajbolji ADC Europe Fnatic Rekkles je navršio 17 godina, i pitanje je hoće li Fnatic zadržati puszua sada kada Rekkles može potpisati ugovor i igrati LCS .
Ali ono što svi mi igrači ponekad zaboravimo je da su global objectivi i gold najvažniji statovi u igri, tako se kinezi nisu prepali kad je Fnatic vodio u killovima jer su znali da im mogu parirati. Svatko tko igra LoL ili ga uživa gledati, trebao bi čekirati VODove sa Wordls playoffsa jer su fenomenalni. Koreanci i kinezi imaju puno bolje shvaćanje igre ( ne samo LoL-a). Naravno Europa je predstavljena kvalitetno, da se može nositi sa svim drugim regijama, iako su možda čak i veći novci  u SAD-u, baš oni su ostvarili najlošiji rezultat. Puno se toga može naučiti od timova koji su prošli dalje. U finalu su tako SK Telecom T1 i Royal Gaming, korea vs kine. Jedan dosta siguran pristup koreanaca kakav im i priliči protiv jednog skromnog samokritičnog pristupa kineza za koji vjerujem da će im donjeti titulu najboljih. Evo vam samo jedan pogled zašto je Royal u finalu i zašto imaju sve više i više fanova. pogotovo LoL igrači bi trebali ovo poslušati, a zatim i igrači ostalih timskih igara jer po meni ovo je pristup koji nosi uspjeh.

Tabe 1
Tabe 2

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9