HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565689 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #495 : 09. Studeni, 2013., 12:50 »
To je jedna od najvećih gluposti što se tiče poljaka i LoL-a.

Poljaci su jedni od boljih igrača u LoLu, gori su naši.

Trenutačno sam u Diamondu na EUNE, a tu sam došao igrajući solo nekih 80% gejmova. I vidio sam masu dobrih poljaka. Daleko su gori naši :ementaler:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #496 : 09. Studeni, 2013., 16:16 »

Poljaci su jedni od boljih igrača u LoLu, gori su naši.

Kako ko,postoje i dobri i losi poljaci,a postoje i dobri i losi nasi ;)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #497 : 09. Studeni, 2013., 16:22 »

Poljaci su jedni od boljih igrača u LoLu, gori su naši.

Kako ko,postoje i dobri i losi poljaci,a postoje i dobri i losi nasi ;)

Točno to.

Vjerojatno ste svi igrali s puno poljaka, samo nisu pričali poljski nego engleski pa to niste znali. Ja sam isto prije hejtao na PL, dok nisam saznao da mi je praktički 1/5 friendliste bili poljaci i svi vrhunski igrači, i onda su mi objasnili zašto ima toliko "PL n00bova".

Ja sam općenito imao gora iskustva u svojih cca 2800-3000 gejmova s našima nego s poljacima..

Samo što ih većina ljudi kada kaže elo hell dosta misli i na njih..kada kažem Elo hell mislim silver 4 i od ispod...
što ne postoji, ali dosta njih zabrijava.
« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2013., 16:27 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #498 : 09. Studeni, 2013., 16:51 »
Ima puno loših poljskih igrača zato što ih previše igra. Dobio sam dojam da nerade ništa drugo nego samo sjede i Lolaju :D I da, najbolji poljski igrači su upravo oni koji pričaju engleski i normalno se zovu.

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #499 : 09. Studeni, 2013., 18:30 »
Vecina ljudi koji su imali PL u sebi najčešće su njubare,jel tako? :solidus:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #500 : 09. Studeni, 2013., 20:27 »
Vecina ljudi koji su imali PL u sebi najčešće su njubare,jel tako? :solidus:
To je činjenica. Kao i svi koji imaju 95 na dalje. :ementaler:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #501 : 09. Studeni, 2013., 20:36 »
Ja imam 95 u imenu. :hiha2:


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #502 : 09. Studeni, 2013., 20:39 »
Vecina ljudi koji su imali PL u sebi najčešće su njubare,jel tako? :solidus:

Ovisi.

Nego, kako stojite s rankedom? Ako igra netko na EUNE nekada možemo i odigrati. Tamo sam malo grindao ove sezone pa sam ušao u Diamond, dok sam na EUW gold 2, ali taj acc sam uzeo čisto ovako da imam, odigram 1 game svaka 3 tjedna da mi ne bude elo decay ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #503 : 09. Studeni, 2013., 20:40 »
Ja imam 95 u imenu. :hiha2:
U tvojim godinama i ja sam bio noob - samo u drugim igrama. Nemoj da te to baci u depresiju. Vrijeme je na tvojoj strani :D

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #504 : 09. Studeni, 2013., 20:40 »
@ X - Gold III sam trenutno na EUNE

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #505 : 09. Studeni, 2013., 22:09 »
Poslao sam ti PM s nickom, pa možemo nekada nabaciti normal :)

P.S. Ne gledaj match history, takvi trollinzi su bili od ekipe u zadnjih tjedan dana ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #506 : 09. Studeni, 2013., 22:27 »
Ma briga me za to :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #507 : 09. Studeni, 2013., 22:55 »
match history moze bit jako los pokazatelj skilla kod igraca. recimo ja igram jedino s prijateljem, tojest ne zelim upalit lol i sam igrat s nekim tipovima, jer mi je to dosadno. bolje s ekipom koju poznam ; ekipa iz hrv, i pl, svejedno :))
uglavnom, ono sto zelim reci : s jednim mojim prijateljem sam odigrao 5 matcha za redom i dobio ih sve (i imao k/d razliku +10 cca) dok kod druga dva prijatelja (s kima sam igrao npr danas) sam imao opcenito los score i gubio.
znaci ovisi o timu i raspolozenju. pod raspolozenjem mislim da ako te neko iz familije zivcira dok igras (recimo kod mene mladji brat :tired:) ili kad ti tim sere i pravi se vazan ili kad (to je najgore od svega) zapocnes rundu i kaze mama ''rucak je gotov!'' :hihi::wildboy:
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #508 : 09. Studeni, 2013., 23:08 »
Mi kada igramo 5 man onda dosta često bude troll mode, baš sam bio pričao na jednom forumu.

Znamo recimo flashati se preko zida da brže stignemo u lane, znamo namjerno napraviti da jedan od nas bude ogromni feeder, ili trollati...igrao sam prije 2 tjedna soraka nidalee botlane, koji ownage je to bio, pa to je nevjerojatno jak lane ako ga se zna odigrati :D

Još smo započeli tako da sam mislio da ću ja biti Nidalee support a frend soraka adc, da bi nakraju ja otišao full ap a on support :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #509 : 09. Studeni, 2013., 23:47 »
Normal mi samo i služi za feedanje i trolanje. Najbolji način da se nauči koliko koji heroj može podnijeti i udjeliti :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9