HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565977 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #525 : 26. Studeni, 2013., 12:01 »
Budem ovdje ovih dana objavio moj lux guide na lolkingu....lolking score 2200 aka dia 5, mainao sam lux masu..nego ga moram updejtati, nisam zadnja 2-3 mjeseca ^^
pa ako bude zainteresiranih :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #526 : 08. Prosinac, 2013., 21:43 »
Igro sa frendovima na Go4lol ispali odma protiv prvih. :hihi: Ownali su nas u 16min, mislim da nikad nisam brži svršetak gejma doživio.
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2013., 21:45 zg_rider111 »


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #527 : 09. Prosinac, 2013., 10:05 »
Ovisi protiv koga ste igrali...mi smo mislili napraviti jedan troll team za go4lol ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #528 : 13. Prosinac, 2013., 01:37 »
Jedna stvar mi nije jasna u ovoj igri. Zasto svi konstantno nazivaju druge Poljacima? Sta je to postala neka uvreda? Dode mi lik danas (ovo je samo primjer, dogada se svaki dan) i flamea cijeli game (normalno u lolu) i zove me Poljakom. "omfg polak noob i fuck your mom". Sad mi malo pricajte kako su svi Poljaci noobovi, i kako su crnogorci lijeni a bracani skrti.. bitch please :fpalm:
A.K.A. kova

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #529 : 13. Prosinac, 2013., 09:02 »
Jedna stvar mi nije jasna u ovoj igri. Zasto svi konstantno nazivaju druge Poljacima? Sta je to postala neka uvreda? Dode mi lik danas (ovo je samo primjer, dogada se svaki dan) i flamea cijeli game (normalno u lolu) i zove me Poljakom. "omfg polak noob i fuck your mom". Sad mi malo pricajte kako su svi Poljaci noobovi, i kako su crnogorci lijeni a bracani skrti.. bitch please :fpalm:

U nižem ELOu gdje je većina igrača prevladava dojam (što je otprilike i istina) da su svi poljaci rejđeri i leaveri. Nažalost, tako je. Kako se budeš penjao u rankedu, tako ćeš polagano izaći iz tog "pakla" i shvatiti da ima masu brutalno dobrih PL igrača...
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: League of Legends
« Odgovori #530 : 13. Prosinac, 2013., 21:08 »
igra ko na EUNE da nabacimo neki normal? mozda HCL ekipa? 30 sam lvl, igram s bracom, na tom accu mi je brat GOLD 4. Ako netko zeli igrati nek tu napise da ga dodam. Mogu takoder igrati Ranked 3v3 i 5v5.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #531 : 13. Prosinac, 2013., 23:21 »
Moj nickname ti je ShadowSneakDude, ako se igra ranked za tim, mogu komotno igrati mid...trenutačno sam Dia 5, otkad sam ušao sam malo izgubio volju za rankedom i grindanjem, pa sam malo smanjio igranje...sada opet počeo igrati, tako da možemo igrati nekada :)

Ako se igraju normali samo preferiram 3+ ljudi jer mi je ponekad pun klinac random ljudi :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: League of Legends
« Odgovori #532 : 14. Prosinac, 2013., 00:44 »
Ja nemam ranked 5v5 team, ali mogli bi osnovati npr: HCL team. A ako nista drugo, mozemo normal :thumbs: moje ime je: cRoatiAN y2y

Odg: League of Legends
« Odgovori #533 : 14. Prosinac, 2013., 19:44 »
sta kazete o ovom novom championu? Meni se uopce ne svidja jer je miks nekoliko championa(Janna, Trynda, Nami, Lee i jos nekoliko njih). trenutno je pre jak i trebat ce ga nerfat dosta.
A sta ovo govorite o poljacima i o bronzi? Trenutno ste u onom divisionu u kojem trebate bit i koji ste zasluzili. Ako mislite da u platinum i damond su svi pro igraci, nisu, ima i gorih ;)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #534 : 14. Prosinac, 2013., 20:23 »
Ne lol, League je jedna od igara u kojima tvoj placement ne mora znaciti striktno i tvoj skill. Kao i bilo koja druga competitive igra u kojoj se oslanjas na 4 svoja suborca, kad tad ce netko izaci i/ili trollati.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #535 : 14. Prosinac, 2013., 23:32 »
Ne lol, League je jedna od igara u kojima tvoj placement ne mora znaciti striktno i tvoj skill. Kao i bilo koja druga competitive igra u kojoj se oslanjas na 4 svoja suborca, kad tad ce netko izaci i/ili trollati.

Slažem se :/
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #536 : 16. Prosinac, 2013., 14:42 »
Neki dan me nakon 6 mjeseci ulovila nostalgija i instaliram ja opet LoL i napravim novi acc (stari sam obrisao) i gledam kakva sva defektna djeca igraju tu igru to je strašno! Mislim, da ne pričam o svim onim trollovima tipa I SAID MID FIRST itd. Nego, konkretno šta mi se desilo, znači tip je extendao previše i umro i ja tu nisam ništa mogao. Tip je cijeli meč govorio kako dao Bog da mi mama rak dobi da vrišti od bolova da je ja gledam itd. Mislim wtf!?!?!? Odmah sam se podsjetio zašto sam prekinuo tu igru igrat. Više se naživciraš nego zabaviš!? Rekoh ja moja teorija (bila točna ili ne), mpovi mi ne valjaju. Previše internetskih huligana dižu ti tlak samo. Ovako mi je najbolje malo SP tipa GTA V, IV, AC, FC bacit i uzivat koj sat i gotovo. Ništa više, ništa manje. :fpalm:

Odg: League of Legends
« Odgovori #537 : 18. Prosinac, 2013., 19:33 »
Dajem Torchlight na GOG.com za Black Belt Udyr skin. Ima li zainteresovanih? :geek:
Ready to set the world on fire?

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #538 : 18. Prosinac, 2013., 21:22 »
Mene baš nešto krenulo opet ovih dana :D

http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#history
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #539 : 18. Prosinac, 2013., 22:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9