HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565825 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #630 : 08. Veljača, 2014., 19:35 »
Može mi netko reć zašto gubim više LP-a nego što dobim sa winom? Npr izgubim 22 a winam 15. Prije mi se to nije baš događalo pa pitam.

Jer ti je MMR nizak, tj. niži nego pozicija gdje se ti nalaziš. Recimo ako si Silver 5, a MMR ti je na razini B3, onda će ti tako biti. Isto vrijedi za sve ostale tierove.

nami je support
znas igrat supporta? igras li 100% timski? stavljas li potrebe svog tima ispred svojih? ako da, uzmi si nami pa probaj

Poprilično glupo, onda može uzeti bilo kojeg supporta. Više zavisi od njegove igre.

Dali da kupim Nami?

Koji stil igre igraš?

Nami je hard to master - easy to learn, medium risk - high gain champion. Njen Q mijenja gejmove, kao i njen ult. Ti s Q u TF možeš pogoditi više od jedne osobe i to je dovoljno vremena da tvoji pobijede game, još ako to uključiš s svojim ultom, onda je gg. Problem njen je što nije "tank support", barem ne na početku kao Leona/Thresh. Ja sam odigrao s Nami malo gejmova, cca 50tak. S nami sam u S3 odigrao 12 gejmova s W/L ratiom 8/4 i KDA 1,8 / 3,5 / 15,3 po gejmu...budem je igrao sve više zato što je jako jako dobar support po meni, dapače jedno vrijeme se smatrala i tier 1 champom. Frend mi ju je koristio izričito da dođe u diamond i na EUNE i na EUW, zato što dosta ljudi ne zna kako igrait protiv nje, a njen Q/R i onaj spell koji daje bolji AD champu kako se već zove..jako jako dobar support.

Sada ovisi kakav ti stil igre preferiraš, ali Nami je jako dobar support...sada si mi baš dao želju da je igram opet češće :D

btw, Nami AP ...ako je misliš igrati kao MID nemoj, early i mid je ok, ali će te većina ostalih AP dobiti onda...ako hoćeš igrati AP MID a da je netko od supporta, onda igraj sonu ili jannu :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #631 : 09. Veljača, 2014., 02:16 »
nami je support
znas igrat supporta? igras li 100% timski? stavljas li potrebe svog tima ispred svojih? ako da, uzmi si nami pa probaj

Poprilično glupo, onda može uzeti bilo kojeg supporta. Više zavisi od njegove igre.
zapravo sam to i mislio. ako oce igrat igrat supporta, treba bit takav. kolko sam skuzio, mxboy je jos neiskusan pa mu zato kazem, ako oce igrat nami mora bit nekakav support tip

''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #632 : 09. Veljača, 2014., 10:29 »
Ja savjetujem svakome da nauči igrati supporta. Većinom je on taj koji carrya botlane 2vs2. I zato što razviješ mentalitet da nisi sebičan u ovoj igri.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

level

  • **
  • 224
  • Bitches be like...
Odg: League of Legends
« Odgovori #633 : 09. Veljača, 2014., 12:30 »
League of Shazaam #6 - Jungle Lee Sin | HCL.hr Novi video.
Mogao si Jayceu ostaviti kill na rengaru, baš zato što se lee loše scale-a u late game za razliku od jaycea, inače combo prije ultija bi trebao biti q zbog missing hp-a u dmgu koji radi. i kasnije na combu opet bacaš ulti i onda ga gađaš sa q, iako imaš cd, jednostavno zalijepi q ulti i trigeraj poslije. Teamfight za koji si rekao da je lee beskoristan, bio si bez energy-a cijelo vrijeme, da ste odlučili kiteat lee ima daleko najbolju mehaniku, jer ulti ako pravilno pogodiš je aoe sa dosta dmg-a. A i u teamfightu ako si već u prednosti jednostavno  fokusaš eza jer će on refleksno flashat van fighta i onda možeš dobit kill. Kad igraš nafidanog lee-a jednostavno se zaljepi za enemy adca i gotovo, jayce i taric imaju interrupt za katu, mada je tvoj ulti interapta i ako dobro pogodiš nekog njenog teammate-a. A kod barona, uopće je glupo raditi barona kad su preko pita jungler i mid,mogli ste ih zoneat vrlo jednostavno pogotovo što imate 3 jumpa, jaycea cait lee. Znam da u trenutku kada igraš ne ovisi sve od tebe, ali q ult combo bi stvarno mogao više primjenjivat, inače wp, i čestitam na platu. Vidiš da se može.
« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2014., 12:33 level »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #634 : 09. Veljača, 2014., 12:47 »
Ja savjetujem svakome da nauči igrati supporta. Većinom je on taj koji carrya botlane 2vs2. I zato što razviješ mentalitet da nisi sebičan u ovoj igri.

Istina ali support previše ovisi o  svom adc-u i zbog toga imaš previše onih game-ova koji su jednostavno ne dobivi, a da igraš nekog snowball mid lanera puno bi lakeše dobia game.

U trenutačnoj meti adc nije carry :D, jednostavno mu treba previše peal-a da bi bia koristan u teamfightu. Kad pogledaš last man stanig je najčešče onaj tanky Mundo koji zatim počistit troje neprijatelja sam :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #635 : 09. Veljača, 2014., 15:38 »
Nakon 3-tjedne i neuspješne potrage za savršenim championom napokon sam našao Tristana-u :clap: ...Koje još champione mi savjetuje te da kupim, a
da su slični Tristiani!?
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #636 : 09. Veljača, 2014., 15:46 »
Nakon 3-tjedne i neuspješne potrage za savršenim championom napokon sam našao Tristana-u :clap: ...Koje još champione mi savjetuje te da kupim, a
da su slični Tristiani!?

Draven je dobar i lako je igrati sa njim. 

Odg: League of Legends
« Odgovori #637 : 09. Veljača, 2014., 17:28 »
Istina ali support previše ovisi o  svom adc-u i zbog toga imaš previše onih game-ova koji su jednostavno ne dobivi
tuzno ali istinito, kolko sam gameova propusio zbog nesposobnog adc-a...
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #638 : 09. Veljača, 2014., 17:33 »
Nakon 3-tjedne i neuspješne potrage za savršenim championom napokon sam našao Tristana-u :clap: ...Koje još champione mi savjetuje te da kupim, a
da su slični Tristiani!?

Draven je dobar i lako je igrati sa njim. 

LOL, how about no. Bolje uzmi nekog ADC koji ima manji learning curve, tipa Sivir, Varus..
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: League of Legends
« Odgovori #639 : 09. Veljača, 2014., 17:35 »
Zasto nema videa? :solidus:

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
League of Legends
« Odgovori #640 : 09. Veljača, 2014., 23:56 »
Zato što čovjek ima život.... :hiha:

Odg: League of Legends
« Odgovori #641 : 11. Veljača, 2014., 23:02 »
mislio sam da je jungle smece jer kad sam prvi put igro jungle (s nocturneom), imao sam 0-5, non stop krepavao od jungle miniona :hihi:
ali izgleda da sam bio u krivu. bio sam los prvi put jer sam imao lose masterie, a i bio sam squishy. probao sam khazixa jungle, nije mi bas super jer je squishy na pocetku ali prolazi. igrao sam volibeara 2 puta jungle, bio u oba gamea najbolji igrac u gameu. izgleda da mogu igrat junglea, samo s nekima koji su izdrzljiviji. sljedeci put cu isprobat shyvanu i ww-a. znate li mozda jos koje jungle champove koji su izdrzljivi?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #642 : 12. Veljača, 2014., 02:42 »
mislio sam da je jungle smece jer kad sam prvi put igro jungle (s nocturneom), imao sam 0-5, non stop krepavao od jungle miniona :hihi:
ali izgleda da sam bio u krivu. bio sam los prvi put jer sam imao lose masterie, a i bio sam squishy. probao sam khazixa jungle, nije mi bas super jer je squishy na pocetku ali prolazi. igrao sam volibeara 2 puta jungle, bio u oba gamea najbolji igrac u gameu. izgleda da mogu igrat junglea, samo s nekima koji su izdrzljiviji. sljedeci put cu isprobat shyvanu i ww-a. znate li mozda jos koje jungle champove koji su izdrzljivi?

Nauitlus
Shyvana
Volibear
Sejuani
Jarvan IV
Maokai
Elise
Olaf

evo ti par lista od ovih koje nisi nabrojao, a nisu loši u jungli :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: League of Legends
« Odgovori #643 : 12. Veljača, 2014., 19:43 »
Koji k je sa serverima

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #644 : 12. Veljača, 2014., 22:53 »
Netko je bio pitao za Nami...evo ja je uzeo danas slučajno, mislio sam Blitz-a

http://i.imgur.com/bNAgnUT.jpg

završili bismo i koju minuticu ranije, ali morali uzeti sva tri inhiba :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9