HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564009 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #645 : 15. Veljača, 2014., 09:44 »
Upravo sam zavrsio game :clap: sta kazete :solidus:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #646 : 15. Veljača, 2014., 14:17 »
Ovaj Random LoL Moments mi je jedan od najjačih serijala na YouTubeu :ave:

Random LoL Moments - Episode 201 (League of Legends)

Odg: League of Legends
« Odgovori #647 : 17. Veljača, 2014., 23:14 »
@eagle222 svaka cast :thumbs:
evo dosad sam igrao ww, voli i noc jungle, moram reci da mi se sad jungle jako svida.

''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #648 : 18. Veljača, 2014., 22:03 »
hvala kmarkecGamer :clap: \:D/
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #649 : 18. Veljača, 2014., 22:29 »
evo kako sam poceo igrat sa svabima redovno, poceo sam logicno na euw igrat. moram reci da je 10x bolji od eu poljske
evo da dokazem http://www.lolking.net/summoner/euw/52500517#matches
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #650 : 19. Veljača, 2014., 12:17 »
evo kako sam poceo igrat sa svabima redovno, poceo sam logicno na euw igrat. moram reci da je 10x bolji od eu poljske
evo da dokazem http://www.lolking.net/summoner/euw/52500517#matches


Dok ne odigraš parsto gejmova, ne javljaj se. Ti nemaš niti 500 gejmova odigranih, a neki od nas imaju po 3000-4000, a od toga više od 500 i na EUW. ;)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #651 : 19. Veljača, 2014., 13:49 »
znaci zato jer imam dobar score a manje gejmova znaci da neznam dobro igrat? :solidus: a sto cu kad igram jedino s prijateljima, inace ne igram nikad bez njih jer previse je nubova u LoL-u
kako se moze tocno vidit kolko imam odigranih gejmova? vidim da imam 255 winova, ali ne gejmove opcenito
cini mi se da imam malo winova, jel to zato jer sam premjestio acc na west pa mi se resetirao broj winova?

EDIT : nasao sam tipa protiv kog sam igrao jucer  :))) http://www.lolking.net/summoner/euw/53309505#profile
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2014., 14:07 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #652 : 19. Veljača, 2014., 14:13 »
kako se moze tocno vidit kolko imam odigranih gejmova? vidim da imam 255 winova, ali ne gejmove opcenito
cini mi se da imam malo winova, jel to zato jer sam premjestio acc na west pa mi se resetirao broj winova?


Ne, nije ti se resetirao W/L stats. Ako imaš 255 winova, ajmo reći da imaš isto toliko losseva, to je 500 gejmova. Sada si se prebacio na EUW, i guess what. Nije sve tako bajno, isto je sranje do eventualno nekog high visokog ELOa (D2+). EUNE imaš poljake, EUW imaš njemce i francuze i španjolce. Ista pašta, drugačije pakiranje.


znaci zato jer imam dobar score a manje gejmova znaci da neznam dobro igrat? :solidus: a sto cu kad igram jedino s prijateljima, inace ne igram nikad bez njih jer previse je nubova u LoL-u

Da, točno to znači, ne znaš igrati. Znaš, ali ne za neki visoki skill match. Svi smo bili tu gdje i ti. Inače, njubova ima svugdje, ako misliš da ih nema u visokom ELOu, guess again, ima ih. Puno. Previše. Baš sam pričao s frendom D1 +50LP koji kaže da mu se niti više ne igra ranked, zato što ima previše rejđera itd., da više nije ono dođeš gore i sve je oke.

Ja sam danas igrao protiv Pantheona koji je popizdio jer smo ih uništavala i otišao je AP pantheon i trčao u našu bazu i umirao. A prije toga sam igrao s 2 lika koji su htjeli supportati, posvađali se, lockali supporte i izgubili nam gejm.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #653 : 19. Veljača, 2014., 15:00 »
visoki skill match? sto mislis pod visokim skillom? lvl 30 sam, ne vidim kako mogu ic vise
a sto se tice rankeda, ne igram to jer mi ide na zivce, tamo puno vise nubova nego na normalnom gameu. ali ne euw je puno manje nubova i rejdzera nego na eune. kad sam igro na eune, precesto sam gubio jer glupi poljaci seru nonstop i fidaju namjerno. jos uz to i neznaju engleski. o svadama izmedu hrvata/srba/nacionalista i slicno da ne govorim.
na euw ljudi bar svaki igrac zna nesto na engleskom, nema tolko retardiranih balavaca koji namjerno fidaju jer su nadrkani jer im tim ne brise guzicu i ne daje im killstealat. otkad igram na euw, skoro uvijek imam pozitivan score dok na eune je to bilo nemoguce skoro uvijek
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #654 : 19. Veljača, 2014., 15:07 »
visoki skill match? sto mislis pod visokim skillom? lvl 30 sam, ne vidim kako mogu ic vise

Čovjek kada dođe na lv 30 je početnik, n00b. Sve ostalo je laž. Svi smo to prošli.

a sto se tice rankeda, ne igram to jer mi ide na zivce, tamo puno vise nubova nego na normalnom gameu.

Ja sam prije dok sam bio silver-gold išao igrati ranked da se smirim, jer sam na normalu dobivao platine-diamonde-challenger later on.

ali ne euw je puno manje nubova i rejdzera nego na eune. kad sam igro na eune, precesto sam gubio jer glupi poljaci seru nonstop i fidaju namjerno. jos uz to i neznaju engleski. o svadama izmedu hrvata/srba/nacionalista i slicno da ne govorim.

Isto kao i na EUW. Sve ovisi kakve igrače dobiješ. I na EUW sam vidio masu svađa, ali ajde, do nekog stupnja, priznajem da community na EUW >>> EUNE.


na euw ljudi bar svaki igrac zna nesto na engleskom, nema tolko retardiranih balavaca koji namjerno fidaju jer su nadrkani jer im tim ne brise guzicu i ne daje im killstealat. otkad igram na euw, skoro uvijek imam pozitivan score dok na eune je to bilo nemoguce skoro uvijek

Dosta puta sam na EUW imao ljude koji nisu htjeli pisati na engleskom.
Objasni mi kill steal. Ja naprimjer kada sam Kha Zix, možeš zaboraviti da ću ti dati kill dok ne dobijem par killova za snowball. Da li je to KS?

A ako ti je na jednom serveru bolji score nego na drugom, to je tvoj skill u pitanju, ne server. Odigram na EUW na Gold 2 svako toliko, i isto mi je da li igram vs bronze ili gold, jer je skill levela na kojem ja igram >> skill levela na kojem oni igraju.


Ispričavam se ako ispadam umišljen, bahat ili tako nešto. Inače sam - suprotnost. Samo sam pročitao tisuće postova kao tvoj, i to je toliko prežvakana tema da je to nemoguće. :hug
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2014., 15:13 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #655 : 19. Veljača, 2014., 15:29 »
Čovjek kada dođe na lv 30 je početnik, n00b. Sve ostalo je laž. Svi smo to prošli.

da, kada dode na lvl 30. al ja sam lvl 30 vec godinu-dvije, igram otkad je sejuani dosla (neznam tocno kad je to bilo)

Objasni mi kill steal. Ja naprimjer kada sam Kha Zix, možeš zaboraviti da ću ti dati kill dok ne dobijem par killova za snowball. Da li je to KS?
izgleda da nisi shvatio sto sam zelio reci : ono sto sam zelio reci jest da balavci cmizdre jer ja njima ne dam da mi KS-aju (tojest cekaju mene da napravim dmg i kad vide da je protivnik low-life zele mi ga uzet ali ga brzo dovrsim pa mi kazu da sam idiot i nub). i tako je skoro svaki game od pocetka do kraja meča

A ako ti je na jednom serveru bolji score nego na drugom, to je tvoj skill u pitanju, ne server.
zapravo ne, moj skill se nije uopce promijenio. na west sam preso negdje prosli mjesec jer me eune iznerviro. ako ja imam recimo 10/2 na topu dok recimo moj tim fida protivnike na drugim laneovima, nema nam spasa, jednostavno smo izgubili jer 4 nafidanih champova >>> 1 nafidani champ. stoga nije moj skill nego retardirani igraci na eune
« Zadnja izmjena: 19. Veljača, 2014., 15:31 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #656 : 19. Veljača, 2014., 15:35 »

da, kada dode na lvl 30. al ja sam lvl 30 vec godinu-dvije, igram otkad je sejuani dosla (neznam tocno kad je to bilo)

To je druga stvar.

izgleda da nisi shvatio sto sam zelio reci : ono sto sam zelio reci jest da balavci cmizdre jer ja njima ne dam da mi KS-aju (tojest cekaju mene da napravim dmg i kad vide da je protivnik low-life zele mi ga uzet ali ga brzo dovrsim pa mi kazu da sam idiot i nub). i tako je skoro svaki game od pocetka do kraja meča

Sve ovisi, iskreno. Ako sam neki tank, mogu prepustiti nekome kill ako je njemu više potrebno. To je sve od situacije.

zapravo ne, moj skill se nije uopce promijenio. na west sam preso negdje prosli mjesec jer me eune iznerviro. ako ja imam recimo 10/2 na topu dok recimo moj tim fida protivnike na drugim laneovima, nema nam spasa, jednostavno smo izgubili jer 4 nafidanih champova >>> 1 nafidani champ. stoga nije moj skill nego retardirani igraci na eune

Ako si ti nafidan, pomogni ostalima. Jedan čovjek ne čini tim, i koliko god je jak, ne može pobijediti cijeli tim sam. Misliš da je EUW sve sunce i zlato? Začudio bi se, ali nije. Ali ako tako misliš, gg onda, ništa što ti ja kažem neće to promijeniti. Ima trollova i idiota i na jednom i na drugom serveru, dapače, ima na svim serverima.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #657 : 19. Veljača, 2014., 22:47 »
nisam nikad reko da je euw sunce i zlato. samo kazem da je 10x bolji od eune-a, jer je. jednostavno je.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #658 : 19. Veljača, 2014., 23:53 »
nisam nikad reko da je euw sunce i zlato. samo kazem da je 10x bolji od eune-a, jer je. jednostavno je.

Koliko ono matcheva imas na EUNE i koliko na EUW?

Odg: League of Legends
« Odgovori #659 : 20. Veljača, 2014., 13:54 »
na eune negdje 220 winova dok na euw negdje 50 winova (neznam kolko gejma)
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9