HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565925 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #690 : 07. Ožujak, 2014., 17:59 »
Mozda malo glupo pitanje al ajd.
Ima netko da daje LoL account 30lvl ako vise ne misli igrat ili ako mu je viska(da ih ima vise od dva/tri)? :)
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #691 : 07. Ožujak, 2014., 18:16 »
Congratz na ulaz u veću diviziju!

Inače, Leona je isto moj n. 1 support kada moram pickati. Btw, ja baš nešto testiram na njoj, pa isprobaj i reci što misliš:

Masteriji - http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#masteries    (Page 16 - 2/11/17)
Rune - http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#runes (page 4 - Support DIZZ BACKZ YO !)

Build:

1. Dorans shield + 2 hp (biti će ti oni kolači kako se zovu takvi potovi)
Onda uzmi onaj Ancent   Coin (prvi žuti, nemoj ga još dizati)
Sighstone - tada promijeni ZELENI trinket u CRVENI, jer imaš wardove, a ovako imaš za micanje awrdova)
Završi ancient coin
s time da ako bude neki teamfight i imaš masu golda, giant belt early == win
...zašto ancient umjesto tog zelenog tanky itema za support? Zato što je žuti item za gold (tako ga ja zovem :D) ima broken active ...onaj movement speed...služi za engage-disengage

Inače to je vrhunski.

Kako igrati bot?

Ti s ovim runama masterijima imaš 730 (tako nešto) HP na lv 1..znači, bog i batina. Čim dođete na lejn, ISTE SEKUNDE krenite lupati po creepovima , tako da dobijete LV2 prije njih i odmah engage s E-Q.

Btw, dobar savjet: Exhaust uzimati na supportu samo kada imaju neke uber ADeje ili Tristanu/Vayne/Jinx

:)
« Zadnja izmjena: 07. Ožujak, 2014., 18:21 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #692 : 09. Ožujak, 2014., 16:19 »
tko ima prednost u blind picku kad se bira role? onaj koji se prvi joinao u game (dio kad se picka jel) ili onaj koji je prvi napisao da oce igrat odredeni role ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #693 : 09. Ožujak, 2014., 16:57 »
blindpick nema pravila :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

HCL lol team
« Odgovori #694 : 10. Ožujak, 2014., 14:09 »
Zanima me hoće li HCL ikako ikad napravit svoj lol team

Odg: HCL lol team
« Odgovori #695 : 10. Ožujak, 2014., 15:02 »
Aku budu ikad htjeli biti ce objavljeno :thumbs:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #696 : 12. Ožujak, 2014., 19:23 »
Pitanje je tko bi i što bi tko igrao u tom timu. I na kojem serveru. Shazzam je s EUNE, pa bi, pretpostavljam, i tim bio s EUNE.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #697 : 13. Ožujak, 2014., 14:58 »
Free skin za Garena (Dreadknight) za EUW/EUNE.

http://forums.euw.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=15167835#post15167835

Više o tome.

Btw, ako nemate championa, dobiti ćete i championa i skin.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #698 : 13. Ožujak, 2014., 16:28 »
ne kuzim. napravio sam acc na twitteru, kliknem na "get garen and dreadknight skin" i onda mi otvori novi window di mi pise nesto o nekom WooBoxu. ne pise nesto tipa "bravo imas sad garena". jesam li dobro napravio? :wildboy:

edit: autorizirao sam wooBox, sad sam skuzio :D
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2014., 16:33 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #699 : 21. Ožujak, 2014., 16:06 »
Ja ne kužim ovaj LoL, evo već sam drugi put izgubio promotional za silver v zbog budala koji feedaju. :wildboy:


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #700 : 21. Ožujak, 2014., 17:24 »
Ja ne kužim ovaj LoL, evo već sam drugi put izgubio promotional za silver v zbog budala koji feedaju. :wildboy:

Samo skill. Elo Hell ne postoji, igraj dovoljno dugo, ako ne možeš carryati u ranked, idi igrati normal.

Već 2 sezone sam dignuo account iz Silver u Diamond..a i igrao na par bronze acc i svugdje je ista priča...ako si dobar dignuti ćeš se. Radije igraj normal i poboljšaj skill, pa onda ranked.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

nebeskiii

  • n00b
  • 2
Odg: League of Legends
« Odgovori #701 : 21. Ožujak, 2014., 17:34 »
tko ide na lan u zgb?

Odg: League of Legends
« Odgovori #702 : 21. Ožujak, 2014., 20:55 »
Samo skill. Elo Hell ne postoji, igraj dovoljno dugo, ako ne možeš carryati u ranked, idi igrati normal.

Već 2 sezone sam dignuo account iz Silver u Diamond..a i igrao na par bronze acc i svugdje je ista priča...ako si dobar dignuti ćeš se. Radije igraj normal i poboljšaj skill, pa onda ranked.
ja sam imao 4/0/2 sa voli jungleom na rankedu na pocetku igre. na kraju sam imao 4/6/7 jer je moj moj tim masovno nafidao svaki lane. tako skoro svaki game gubim zbog feedera, nemoze ti tu skill pomoci, jedino ako znas kako ici 1v5 pod protivnicki turret i usput prezivjet
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #703 : 21. Ožujak, 2014., 22:13 »
Ja ne kužim ovaj LoL, evo već sam drugi put izgubio promotional za silver v zbog budala koji feedaju. :wildboy:

Samo skill. Elo Hell ne postoji, igraj dovoljno dugo, ako ne možeš carryati u ranked, idi igrati normal.

Već 2 sezone sam dignuo account iz Silver u Diamond..a i igrao na par bronze acc i svugdje je ista priča...ako si dobar dignuti ćeš se. Radije igraj normal i poboljšaj skill, pa onda ranked.
Daj mi objasni kako ću carryat ako se svaki lane na feeda i mene izfokusaju i to je to. Sigurno da ćeš više igrat veći skill ali u nekim gejmovima stvarno nema spasa. Pogotov kada idioti trollaju,flejamu i ne znaju fokusat kako spada i misle da su jebeni profići. Pogledaju jedan stream LCSa i misle da su bogovi i uzimaju champove koje su oni igrali.


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #704 : 22. Ožujak, 2014., 19:47 »
Samo skill. Elo Hell ne postoji, igraj dovoljno dugo, ako ne možeš carryati u ranked, idi igrati normal.

Već 2 sezone sam dignuo account iz Silver u Diamond..a i igrao na par bronze acc i svugdje je ista priča...ako si dobar dignuti ćeš se. Radije igraj normal i poboljšaj skill, pa onda ranked.
ja sam imao 4/0/2 sa voli jungleom na rankedu na pocetku igre. na kraju sam imao 4/6/7 jer je moj moj tim masovno nafidao svaki lane. tako skoro svaki game gubim zbog feedera, nemoze ti tu skill pomoci, jedino ako znas kako ici 1v5 pod protivnicki turret i usput prezivjet

Istina.

Ja dvije sezone već dignuo ACC iz Silver 1 i 2 do Diamond-a, a dvojicu ljudi carryao iz Bronze u Gold. Previše sreće imam.

Neki tips ako ste veći skill nego to:

Ako ste jungler:

1. Ubite njihovog junglera, ako ste bolji od njega, uzmite mu buffove, radite counter gank.
2. Ako imate nekog broken champa kojem treba koji kill da snowballa (npr. fizz na midu), 2-3x gank do 6og levela, ako on dobije 2 killa, već je to polagani gg. Isto vrijedi i za top i za bot. S time da ako jedan lane (top ili bot) može solo bez vaše pomoći, gg, samo focus mid + drugi lane.
3. Gledajte da oko LV6 ili ako znate da je njihov jungler na topu, odete na bot i ubite ih ili ih spustite dovoljno nisko da ne mogu contestati drakea kojeg ćete onda uzeti (bot + jungle ili čak i mid može doći pomoći)...uzimanje drakea par puta wina gejm obično.

Ako ste drugi lane..ubite, hard push turret, uzmite turret, odite na drugi lane, push turret.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9