HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564129 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #705 : 12. Travanj, 2014., 23:02 »
Došao danas u Ranked \:D/ i sad zbog noob-ova koji su nafeedali bot izgubio 4 game-a :wildboy: . Sad me zanima dal se može "fejlat" Provisional??? :solidus: Hvala unaprijed!
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #706 : 13. Travanj, 2014., 00:53 »
Ako pod fejl misliš da padneš u bronze, onda da.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #707 : 14. Travanj, 2014., 15:57 »
I pitanje je da li je zbog noob-ova, ili zbog tebe :ementaler:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #708 : 14. Travanj, 2014., 20:32 »
Zbog noobova je.

EDIT:

Npr ovaj moj sad upravo završeni game.


Pa ti meni objasni zašto sam ja kriv što izgubim takav game.

Jer hej amo ić solo i ne branit bazu kad treba hehehehe.
« Zadnja izmjena: 14. Travanj, 2014., 21:30 zg_rider111 »


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #709 : 14. Travanj, 2014., 23:12 »
1. Previše ste im killova davali.

2.

Ako pobjeđuješ lejn (a rekao bih da si pobjeđivao brutalno lejn) hard push, uzmi turret, i onda ili masovni harass da uzmeš i drugi, toliki da njihov jungler mora dolaziti gore. Ili odeš na mid, uzmete turret, idete dalje. Taj "early" snowball će vam obično winati gejm.

Ja mogu potražiti sliku, ove sezone sam s cimerom (bio je S2) odigrao 10 promocijskih, ali tako da sam uzeto od frenda account (bio je B1 ili B2). Winali smo 9/10 easy peasy, pente, quadre, +20 killova od ostalih u timu.

Tako da nhf, ali samo moraš proraditi na skillu.
Naravno da ćeš izgubiti neki game, ali ako si toliko bolji od ostalih, dignuti ćeš se lako.

Ako se ja već 2 sezone dignem iz Silver do Diamonda, kako nećeš onda ti iz bronze do silvera ;)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #710 : 15. Travanj, 2014., 10:29 »
primjetio sam trinity froce na dariusu, jel to dobro? kolko se sjecam, darius nema mane pa pitam

1. Previše ste im killova davali.
ali oni su njima jos vise killova dali. kakve to ima veze? :(
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #711 : 15. Travanj, 2014., 13:16 »
primjetio sam trinity froce na dariusu, jel to dobro? kolko se sjecam, darius nema mane pa pitam

1. Previše ste im killova davali.
ali oni su njima jos vise killova dali. kakve to ima veze? :(
[/quote

Ovisi, ako snowballa, onda da, ali je problem mid game kada ide tranzicija u late game, jer ako ne dobije killova da ode tenky, lako ga je ubiti s kite forama :P

Zašto sam rekao da su im previše killova dali...ako je on tako jako snažno započeo gejm, morao je winati to prije, a ne odugovlačiti i davati im killove bzvz
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #712 : 15. Travanj, 2014., 13:29 »
Problem je što nisam snažno započeo game da bih mogao pomoć ostalim lejnovima. Što i jesam na kraju i učinio ali caitlyn je tako pametna da ide solo pa crkava stalno. Smijeh od gejma zapravo jer nitko nije išao back dok su nam minioni uništavali turrete pa smo zato i na kraju i najebali.

Ostat ću u ovaj bronzi do kraja sezone, prije mjesec dana sam bio u bronze I došao do promotional game i izgubio naravno, nije problem došao opet do promoa ali opet izgubio i onda me uhvatio losing streak da sam čak i ispao iz bronze i...

Žalosno.


Odg: League of Legends
« Odgovori #713 : 15. Travanj, 2014., 14:05 »
Pa to se desava, ali samo budi uporan. Nadji nekoga pa duo igraj, imas vece sanse da izadjes iz bronze.


Sent from my iPhone using Tapatalk

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #714 : 15. Travanj, 2014., 14:55 »
primjetio sam trinity froce na dariusu, jel to dobro? kolko se sjecam, darius nema mane pa pitam



Lose se sjecas. Darius koristi manu.

Odg: League of Legends
« Odgovori #715 : 17. Travanj, 2014., 23:41 »

namucio sam se ko pas. ashe nije backdoorala nimalo, dok nam je enemy ashe unistila bot s lakocom
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: League of Legends
« Odgovori #716 : 18. Travanj, 2014., 20:21 »
Danas usao u gold, nakon sto sam prosao provisional 7-3 W-L, upao u SIlver 2 i mucio se 5 dana da udem u gold. Main su mi Wukong 18-6 W-L i Pantheon 6-0 za sada. Mnogo sam naucio od Shaazzama i naravno u nijednom trenutku nisam rage-o. I tako sam uspio. Valjda cu uci u Platinum ove sezone

Odg: League of Legends
« Odgovori #717 : 19. Travanj, 2014., 12:38 »
igrao sam maloprije s frendom lol, islo mi je dobro, darius (ja) vs renekton, imao negdje 3/0, 4/0. kad se ovo dogodi :

nakon sto sam imao 5/3 (jer su me nonstop gankali realno, 2v5) odlucili smo izaci iz gamea jer nismo mogli nista...
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #718 : 20. Travanj, 2014., 20:59 »
Da to je zeznuto kad ti tak izadju iz gejma i onda nemozes nista ak se predas pise ti lose a ak ti izadjes moguce je dobit ban ili neki report.
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #719 : 22. Travanj, 2014., 10:12 »
S time da u nižem ELO-u je lagano winati i 4vs5, pa čak i s 3vs5, ali zahtijeva dosta veći skill i organiziranje.

Mi krenuli malo ranked 5s, 2 tima..jedan je s 4/1 otišao u Gold 4, pa gledamo da taj možda dignemo na plat ili diamond :D

zove se RageThenLeave :D ..a i tag je vrh QQPLZ ili QQPLSS :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9