HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563968 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #840 : 16. Srpanj, 2014., 20:48 »
Ma poderao bi ja isto sa dobrim win ratiom imam preko 3k + partija na starom accu General Kiseli koj sam iz nekog hira trazio support da mi ga obrise prosle god :fpalm: .
Sad mi je dosadno pa sam zabrijao da opet malo igram, ovisno kako mi vrijeme i posao dopusti.

Odg: League of Legends
« Odgovori #841 : 16. Srpanj, 2014., 23:53 »
Pozz ekipa imam jednu teoriju sad me zanimaju vasa iskustva naime iz bronze je tesko izaci vjerujem da je to svima poznato ali npr ja i prijatelj igramo premade bot on voliber ja draven i stvarno napravi zvijer od mene skoro svaki gejm,ali svaki drugi gejm se najde neka njubara da napravi jos vecu zvijer od fizz-a ili nekog drugog op championa koji cerry-a gejm,a i takodjer sam primjetio da su timovi jako lose izbalansirani uvijek ili jedan team prejako pobjedi ili jedan prejako izgubi sad neznam dali se to samo meni tako cini ili je svima tako,ali tesko mi je povjerovati da je puka slucajnost da cim malo napredujes da odma pocnes gubit odjednom par gejmova za redom :kava:
« Zadnja izmjena: 16. Srpanj, 2014., 23:56 Cr0Raz3r »

Odg: League of Legends
« Odgovori #842 : 17. Srpanj, 2014., 00:19 »
Onaj tko je dobar će i napredovati. Jednostavno, tvoj tim je loš ali ako si ti kvalitetan igrač onda ćeš ukloniti njihove greške i pojačati njihove prednosti.
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #843 : 17. Srpanj, 2014., 00:34 »
Ta teorija je teorija svakog bronze igraca i odma da kazem svi ste u krivu. Izac iz bronze nije bas neki veliki problem ako se i malo potrudis razumjet igru,ako si dobar igrac i ako igras s championima s kojima si 100% siguran. Ta "teorija zavjere" protiv tebe je samo u tvojoj glavi i nista vise. Kad budes poboljso svoju igru i istreniro se onda ces i izac iz bronze,a do tada vjezbaj i pokusavaj. A ako ne mozes carry team kao adc mozda ta pozicija nije za tebe,probaj nac nesta sto ti paše,mozda mid ili top,a to sto igras s frendom ne mora znacit da bas morate bit isi line u igri,mozete vi igrat zajedno,a svako na svojoj best poziciji. Sretno!

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #844 : 17. Srpanj, 2014., 00:43 »
Nisi skuzio sta sam htio rec nikakve teorije zavjere od igraca koji se pokusavaju nagurat u platinu isto cujem da 3 dobe 5 izgube ali nije mi jasno kako se randomom moze skorosvaki put bit tako lose izbalansirani timovi mogu ja cerry-at gajm ali gle situaciju kada je npr fizz nafidan kaj da mu ja delam,
ali daj mi objasni ovo RAZUMJETI IGRU u kom smislu sad sam igro imo sam 7-7-24 isto sa dravenom samo kad vidim da su pacjenti u timu uopce se ne ustrucavam pobrat sve
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2014., 00:47 Cr0Raz3r »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #845 : 17. Srpanj, 2014., 00:55 »
Nisi skuzio sta sam htio rec nikakve teorije zavjere od igraca koji se pokusavaju nagurat u platinu isto cujem da 3 dobe 5 izgube ali nije mi jasno kako se randomom moze skorosvaki put bit tako lose izbalansirani timovi mogu ja cerry-at gajm ali gle situaciju kada je npr fizz nafidan kaj da mu ja delam,
ali daj mi objasni ovo RAZUMJETI IGRU u kom smislu sad sam igro imo sam 7-7-24 isto sa dravenom samo kad vidim da su pacjenti u timu uopce se ne ustrucavam pobrat sve

Misliš da Rito tebe cilja sa lošim timom i pokušava te strpat u diviziju u koju ne pripadaš?

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #846 : 17. Srpanj, 2014., 02:46 »
Ne razumijem ovo balansiranje timova al pokusat cu ti objasnit na nacin na koji ti gledas. Gle,ti mozes imat savrseno balansiran tim i mozes imati sve OP champione u svom timu ali to ti nista ne znaci ako osobe koje igraju te champione ne znaju igrat s njima. Sto se tice 3 dobiju 5 izgube,to nije samo u bronci pa i ljudi u velikom elo-u nekad izgube 5 za redom,a nekad sve dobiju.
Sto se tice razumjevanja igre. Nije sve u tome da imas 100/0 killova i sad ja mogu carry game. Ne ide to tako. Ako si ti vec pokupio velik broj kilova ranije onda ako vidis da ostali štekaju pa pomozi im,daj i njima koji kill da i oni mogu kupit bolje predmete i da im se podigne psiha pa ce i oni bit korisniji i bolji,a ne ja uzmem sve kad su oni loši i tupavi. Nauci igrat jos.nekog lika osim dravena,nauci se pozicionirat jer to je kljucni dio kad si.adc da ostanes iza svojih i sto dulje da budes ziv,nije ti u svakom hameu iati build jer nemas uvijek iste protivnike tako da ne mozes uvijek gradit predmete iatim redosljedom ako ti to protivnik ne dopusta. A sad cu mozda ispast bezobrazan,al mnogi ce se slozit da si u bronzi jer zasluzujes tu biti,kad budes bolji igrav onda ces i imat veci elo,eto,nema tu neke logike i balansiranja.ifi na twitch pa gledaj malo kako drugi igraju i uci. Doci ce rwd i na tebe da izades iz bronze. Baća moj vjezbaj i bit ce bolje.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #847 : 17. Srpanj, 2014., 09:28 »
Nema smisla ovo "jedan tim ili pobjedi za puno ili izgubi za puno".  Naravno da ces izgubiti za puno jer da nema neke razlike u 2 ekipe onda bi ili dobili oni koji aceaju teamfight pa ispushaju do kraja, ili bi jednostavno cijeli game bili korak dalje i nebi vam dopustali da ih uhvatite off-guard ili nesto slicno.
Niti jedan game nije "za dlaku" jer ne postoji samo Nexus koji se mora unistiti, a u jednom pushu da vam sve turrete skinu je nemoguce. Isto tako, volibear nije viable support i nebi trebao nikad igrati botlane.
Samim time pripadas u broncu. Pozz.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #848 : 17. Srpanj, 2014., 11:58 »
Ne razumijem ovo balansiranje timova al pokusat cu ti objasnit na nacin na koji ti gledas. Gle,ti mozes imat savrseno balansiran tim i mozes imati sve OP champione u svom timu ali to ti nista ne znaci ako osobe koje igraju te champione ne znaju igrat s njima. Sto se tice 3 dobiju 5 izgube,to nije samo u bronci pa i ljudi u velikom elo-u nekad izgube 5 za redom,a nekad sve dobiju.
Sto se tice razumjevanja igre. Nije sve u tome da imas 100/0 killova i sad ja mogu carry game. Ne ide to tako. Ako si ti vec pokupio velik broj kilova ranije onda ako vidis da ostali štekaju pa pomozi im,daj i njima koji kill da i oni mogu kupit bolje predmete i da im se podigne psiha pa ce i oni bit korisniji i bolji,a ne ja uzmem sve kad su oni loši i tupavi. Nauci igrat jos.nekog lika osim dravena,nauci se pozicionirat jer to je kljucni dio kad si.adc da ostanes iza svojih i sto dulje da budes ziv,nije ti u svakom hameu iati build jer nemas uvijek iste protivnike tako da ne mozes uvijek gradit predmete iatim redosljedom ako ti to protivnik ne dopusta. A sad cu mozda ispast bezobrazan,al mnogi ce se slozit da si u bronzi jer zasluzujes tu biti,kad budes bolji igrav onda ces i imat veci elo,eto,nema tu neke logike i balansiranja.ifi na twitch pa gledaj malo kako drugi igraju i uci. Doci ce rwd i na tebe da izades iz bronze. Baća moj vjezbaj i bit ce bolje.

Nisi me razumio nisam ja reko da ja znam igrat samo adc znam ja i ostale leinove igrat al kad igram adc-a nekako najbolje cerry-am gejm a o tome ocu pustit ili ne odlucim kad vidim kako igraju nije problem da on nafida mogu i ja igrat sad protiv platine da me frajer nakanta nije to problem koliko puta sam i ja tako odigro ali kad netko lose odigra i pocne svaljivat krivicu na druge pa nebi mu pustio ni miniona vise,a i problem je jos kad retardirana djeca igraju pa ih npr ne zanima kaj pika zadnji pa su svi krivi osim njih pa stalno kajlaju nesto...ali hocu ti rec npr kada mi treba za promocije nikad da iz prve prodjem nakon 2-3 puta tek prodjes kao slucajno svaki put popusis a ako se vec toliko puses i tvrdis da sam noob ajde onda duo reanked da vidis nemoram ja igrat bot adc to sam naveo jel mi to nekako najbolje ispadne u konacno gejmu neigram ja svaki gejm striktno bot adc i nije stvar da ces ti carry-at gajm ako imas 100-0 kaj velis npr jucer sam imo 7-7-24 iskreno nek se deca vesele ako ih ks toliko veseli bas me briga ali stvar je u tome da nas 4 popusimio jel neko nece namjerno pickat ono kaj mu je ostalo jel njega ne zanima... ili nafida i krivi sve ostale i kaj da ja takvom pustim najradje bi mu stiso samar iskreno kad mi tak pocne al ne razumjem zasto ti silom oces mene uvjerit da sam ja kriv zbog tih lossova

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #849 : 17. Srpanj, 2014., 12:15 »
Jel smijem pitat kolko imas godina?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #850 : 17. Srpanj, 2014., 13:27 »
Ja kazem 16

Odg: League of Legends
« Odgovori #851 : 17. Srpanj, 2014., 13:29 »
Ja kazem 16

Blizu,17 sad mi je rodjedan u 9 mj

Odg: League of Legends
« Odgovori #852 : 17. Srpanj, 2014., 13:43 »
Cek cek ja sam ti poprilic o glup znaci imas 17 i u devetom 18

Odg: League of Legends
« Odgovori #853 : 17. Srpanj, 2014., 13:46 »
Cek cek ja sam ti poprilic o glup znaci imas 17 i u devetom 18

Da

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #854 : 17. Srpanj, 2014., 13:58 »
Ajd ti bolje van vatat cure,nego sto nas i sebe zamaras s glupostima o igri. I sretan ti rođendan ako se ne vidimo :-*
Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2014., 14:00 Fuker »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9