HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565801 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #885 : 18. Srpanj, 2014., 03:54 »
@Fuker ako se limitiras igrat samo jednu poziciju to je opet lose recimo ja ako me zbog pickordera uhvati da igram top odmah u startu im napisem da smo izgubili. Main mi je jungle, mid i adc sam prosijecan a sup barem to je jednostavno barem meni. Ugl poanta sta vise lejnova igras to ce ti bit lakse igrat jer znas sta ce se u odredenim situacijama desit.

Jedna od najtežih rola, jer ti moraš znati sve, i ADC i BOT, i kako će koji champ i zašto. Support wina botlane, ne adc.

Ja dok sam igrao aktivno sam forsao Lux vs Fizz, pošto je Fizz main counter za lux..i onda ga silovao :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #886 : 18. Srpanj, 2014., 05:42 »
Evo otkrit ću vam svima tajnu izlaska iz bronce. Ne igraju se tenkovi, ne igraju se support jungleri, ne igra se lulu i oriana mid. Igraju se snowball šupci od champova tipa kate, yi-a, akali. Kradu se svi killovi koji se mogu i nikad se ne pomaže timu nego se igra sebično. Svatko ko je zapea u bronci je glup i jedini način da dobije je da bude manje glup od ostalih.

Odg: League of Legends
« Odgovori #887 : 18. Srpanj, 2014., 06:11 »
@X-Plosiv reko sam barem meni ne treba znacit da je svima jednostavno. Postoje stvari sta ljudima leze i u mom slucaju to je sup, a da sup dobiva bot to stoji. Obozavan kad moj adc ima 5-10 kilova u prvih 10 min igre ono trudis se ko konj da bis tokom partije napravio jednu gresku misklik npr i onda taj isti adc napise report!!!! aaaaaaa.......

Odg: League of Legends
« Odgovori #888 : 18. Srpanj, 2014., 08:57 »
jedino sta sa adc-om poslje trebas znat jebeno igrat u pocetku ovisis o supportu a poslje ako neznas igrat poginut ces 80 puta,a sta se tice sebicne igre kada sam ubijes 10-ak puta na botu toliko jak udjes u teamfight da nemas potrebe za ks-om razvaljujes redom samo onda dodje fizz sa 20/0 pa nestanes za 3 sekunde

Odg: League of Legends
« Odgovori #889 : 18. Srpanj, 2014., 09:02 »
Jel ima neko PBE acc da ne igra vise ne njemu? Hvala unaprijed!
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #890 : 18. Srpanj, 2014., 09:34 »
@Shicko  To je jos jedan od onih random "how to rize your elo" sranja koje mozes stavit macku pod rep. Ne vrijedi za svakog isto.


@tito ma kad ti tako napise report za jednu gresku stvarno zna udarit u psihu,ali zato iskoristis mute odma u startu kad neko pocne vrijeđat. Ti njemu napisi "polak kurwa" i odes mute haha

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #891 : 18. Srpanj, 2014., 10:19 »
Evo otkrit ću vam svima tajnu izlaska iz bronce. Ne igraju se tenkovi, ne igraju se support jungleri, ne igra se lulu i oriana mid. Igraju se snowball šupci od champova tipa kate, yi-a, akali. Kradu se svi killovi koji se mogu i nikad se ne pomaže timu nego se igra sebično. Svatko ko je zapea u bronci je glup i jedini način da dobije je da bude manje glup od ostalih.
:ave::ave::ave:

Sve vam je objasnio. Igram trenutno Maokaia u jungli i od 3 gamea s njim pobjedio sam sva 3. U bronci mi to nebi palo na pamet jer imati takvog support i tank junglera je besmisleno kad ce ostali nafeedat i nece znati iskoristiti Maokaijevu moc. Gold 2 reporting in. Trenutno sjedim na 45 lp nakon jednogodisnje pauze u igranju.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #892 : 18. Srpanj, 2014., 10:36 »
Ljudi! Oce vjeran snimit ''drugu sezonu'' League of Shazzaama? :solidus:
To se i ja pitam. :solidus: Vjv rade na puno toga i onda nemaju vremena ubacit.Reko je da će bit još tijekom ove godine u zadnjem videu. :thumbs:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #893 : 18. Srpanj, 2014., 12:03 »
Jedna moja akcija od sinoć, svi govore da je bolji ignite, a evo zašto ja baš volim teleportaciju. :D

League of Legends: Zašto igrati Katarinu sa teleportom?
"Keep that hair short, Clem."

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #894 : 18. Srpanj, 2014., 13:22 »
Nema razloga igrati flash + teleport na katarini.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #895 : 18. Srpanj, 2014., 14:15 »
Svatko ko je zapea u bronci je glup i jedini način da dobije je da bude manje glup od ostalih.

Lupi se. Jer ovo je tako neistinito, da je to nevjerojatno.

I nisam bronca, nego već 2 sezone dovlačim jedan ACC iz Silver 2-1 do Diamond...

Neki ljudi jednostavno nemaju skill, ili uče...što je tako loše ako je netko u bronzi?

Jedna moja akcija od sinoć, svi govore da je bolji ignite, a evo zašto ja baš volim teleportaciju. :D

League of Legends: Zašto igrati Katarinu sa teleportom?

Jako loše, dapače. Nemoj igrati Katarinu TP+FLASH.

Btw, evo baš me frend jučer podsjetio, jedan moj stari video s Katarinom

Hue hue hue


Neke sitnice možda netko neće primijetiti, tipa flash preko koje debljine zida i koji trenutak, korištenje custom walk(orb walk, kako god) da se prođe odmah pored strijele itd. Vayne koji je jeben vayne odlučuje ne uzeti zadnji kill, makar je mogao da je htio...ali nije bilo fer, mislim da je suprotni tim bio bronze-silver i možda 1 gold, pa je bio rape time.

Ali da je katarina đubre od champa, to da :D
« Zadnja izmjena: 18. Srpanj, 2014., 14:21 X-Plosiv »
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #896 : 18. Srpanj, 2014., 14:31 »
Svatko ko je zapea u bronci je glup i jedini način da dobije je da bude manje glup od ostalih.

Lupi se. Jer ovo je tako neistinito, da je to nevjerojatno.


Zašto je to neistinito?

Svi koji su u bronci neznaju ni osnove mehanike, to znam jer sam i ja ne tako davno bia u bronci. 10 mečeva nakon šta to shvate i potrude se naučit prelaze u silver. Ljudi u silveru nemaju pojma o in game odlučivanju, 20 mečeva nakon šta to shvate več su u goldu. Ljudi u goldu pak neshvačaju kako koristit tim na svoju prednost.

U bronci nema team playa, ima samo individualna vještina, svatko ko kaže drukčije ili nezna kako izgleda prosječan meč u broci ili previše čita guide-ove kako izač iz nje.

Nije sramota biti u bronci, naravno ima igrača koji igraju ovu igru potpuno casual, par mečeva tjedno i to je u redu, ali to ih ne čini pametnim igračima. Nedavno sam počea pričat s frendom koji je bronca 5 i u co-op vs ai i bronca 5 igrači nemogu ni dobit botove u 100% slučajeva, dok će silver igrač dobit i 1 vs 5 protiv botova. To samo pokazuje koliko se zapravo krivo igra u najnižem elu.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #897 : 18. Srpanj, 2014., 14:55 »
@X-Plosiv Lijepa penta :)
Sta koristis za snjimanje mečeva?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #898 : 18. Srpanj, 2014., 17:29 »
U bronci nema team playa, ima samo individualna vještina, svatko ko kaže drukčije ili nezna kako izgleda prosječan meč u broci ili previše čita guide-ove kako izač iz nje.

Frend (ovaj kojemu sam iz B1 igrao 10 promocijskih) dok je igrao igrao je striktno support, i igrao je Thresha na razini Platinum 1-3. I forsali smo ga u gejmovima i s challenger u customima, i čovjek je jebeno igrao, ali igra samo supporta, a ranked mu je previše stresan bio da se uzdigne.

@X-Plosiv Lijepa penta :)
Sta koristis za snjimanje mečeva?

Frend (Vayne) je to bio snimao, mogu ga pitati. Znam da je jedan snimao s onim ShadowPlay ili kako se već zove, program za Geforce kartice (6xx +). Mislim da je ovdje Fraps, mogu ga pitati.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #899 : 18. Srpanj, 2014., 20:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9