HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564099 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #900 : 18. Srpanj, 2014., 22:06 »
Gdje si samo to izvuko :P

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #901 : 18. Srpanj, 2014., 22:44 »
Gdje si samo to izvuko :P

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2



A eto, čitao malo.
Nego jedan kratak osvrt na LOL, vratio sam se nakon 13 mjeseci na ovu igru da vidim šta ima novo i rekoh da zaigram malo. Vidim community je u još većem rasulu nego kad sam ja otišao, mislim ovo je katastrofa i sprdnja. Npr. dođu 2 igrača igraju duo i ništa ne kažu, ja lijepo pristojno sve pozdravim, vidim nitko ne odgovara di će igrat, šta će, ja kažem mid lockam branda kad ono jedan od ovih dvoje locka poslje mene Kass i počne se derat kako je on mid i kako će me on i njegov frend report. Sljedeći game 3vs5 , pa onda 4 carrya bot. Mislim.....hahahaha. Sad ja ne znam dal je šta bolje na 30lvlu ali na 5lvl su trenutno piševi. :chair:

Btw nick mi je Eowareli, na EUNE sam ako me ko hoće add da igramo, da si dignem malo lvl. Imam i head set pa ono, javite. Samo da se unaprijed dogovorimo i uskladimo vrijeme jer radim i imam dosta obaveza pa eto :D

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #902 : 18. Srpanj, 2014., 22:58 »
Bome sam se i ja svega nagledao. To ce ti se cesto događat do tamo negdje između 15-20lvl,a onda.ce.bit malo normalnije. A kad dodes do 30lvl-a isto ces imat trolova samo sto u manjem lvl-u ljudi vise manje ne znaju nista pa i to sto trolaju rade nesvjesno jer ne znaju,a na 30-tom ces isto imat trolova  samo sto ce oni svijesno trolat. Al sam te sad utjesio ko pravi >:D

Odg: League of Legends
« Odgovori #903 : 18. Srpanj, 2014., 23:06 »
Bome sam se i ja svega nagledao. To ce ti se cesto događat do tamo negdje između 15-20lvl,a onda.ce.bit malo normalnije. A kad dodes do 30lvl-a isto ces imat trolova samo sto u manjem lvl-u ljudi vise manje ne znaju nista pa i to sto trolaju rade nesvjesno jer ne znaju,a na 30-tom ces isto imat trolova  samo sto ce oni svijesno trolat. Al sam te sad utjesio ko pravi >:D


Inače, imam preko 4.5k+ partija LoL, ne treba me se tješit znam sve (iako ne znam dal je to nešto za hvalit se, lol ovisnik :(:D
Samo sam radio osvrt kako se ništa nije promjenilo :P

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #904 : 18. Srpanj, 2014., 23:48 »
A i ti sve shvacas doslovno..

Odg: League of Legends
« Odgovori #905 : 19. Srpanj, 2014., 09:55 »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #906 : 19. Srpanj, 2014., 10:28 »
Ja bih prije na cetvrto mjesto stavio nami,a na peto umjesto gragasa leonu ili sonu koja je stvarno odlican support. Gragas je otvoren za supporta,daleko od toga,ali mi nekako nije bas za top 5. U svakom slucaju super clip,pohvale za trud i nastavi s radom i dalje :)


Odg: League of Legends
« Odgovori #907 : 19. Srpanj, 2014., 10:49 »
Ja bih prije na cetvrto mjesto stavio nami,a na peto umjesto gragasa leonu ili sonu koja je stvarno odlican support. Gragas je otvoren za supporta,daleko od toga,ali mi nekako nije bas za top 5. U svakom slucaju super clip,pohvale za trud i nastavi s radom i dalje :)
Nije moj video, al svejedno hvala :D

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #908 : 19. Srpanj, 2014., 11:50 »
xD Nema na cemu :P

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #909 : 19. Srpanj, 2014., 13:33 »
Meni je definitivno nami najbolji suport prva partija s njom mi je bila 7/8/32 druga isto tako nes samo s manje kilova. Leona bi trebala isto bit medu top 5 ako ne i na prvom mijestu iako i braum nije za bacit to je jedan od cempova kojeg cu uvijek cijenit jer s njim u teamu i yasuom uspijeli smo dobit partiju 3vs5, dva trolera su otisli afk od prvev minute btw ja sam bio miss

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #910 : 19. Srpanj, 2014., 17:43 »

Odg: League of Legends
« Odgovori #911 : 19. Srpanj, 2014., 20:37 »
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #912 : 20. Srpanj, 2014., 00:01 »
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #913 : 20. Srpanj, 2014., 09:46 »
Ono nije bio save na kraju. Nego bug. Ako pogledaš malo bolje, vidiš da je turret pogodio, ali nije napravio dmg, i tek onda cca 0.5s nakon toga on uključuje Zhonyu. Lijepo, nevertheless.

Btw, ako igraš protiv Akali, uvijek imaj pink ward, osim ako imaš ult spreman, jer čak i kada je ona stealth, tvoj ult pogađa.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #914 : 20. Srpanj, 2014., 10:12 »
Za taj turret mi nije jasno, gledao sam par puta i treba me pogoditi, ne može biti bug jer i kad baci na mene turret i ako se teleportiram to me i dalje pogodi, a sad sam na mjestu stojao, vjerovatno je pri kraju trebalo malo skrenuti putanju pa se čini kao da me već trebalo lupiti ali se zonya prije upalila. :solidus:
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9