HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564075 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #915 : 20. Srpanj, 2014., 10:14 »
Istina bas glupost em sta je kata supski cemp jos imas srece XD iako na kraju penta jevpenta!!!

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #916 : 20. Srpanj, 2014., 10:56 »
Za taj turret mi nije jasno, gledao sam par puta i treba me pogoditi, ne može biti bug jer i kad baci na mene turret i ako se teleportiram to me i dalje pogodi, a sad sam na mjestu stojao, vjerovatno je pri kraju trebalo malo skrenuti putanju pa se čini kao da me već trebalo lupiti ali se zonya prije upalila. :solidus:

Bug je. Vidio sam ga previše puta u nekih 4000-5000 gejmova, odmah sam primijetio da će te pogoditi ali da ti neće uzeti dmg :D

sve u svemu gg, nego, koje koristiš buildove? ako si na eune, dodaj me ShadowSneakDude , pa da vidim malo kako izgleda ta kata :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #917 : 20. Srpanj, 2014., 11:51 »
Dodao sam te, pa ti si diamond, ako budem igrao s tobom spojit će me sa igračima iznad moje razine trenutne pa će me pokopati. :D

Za Katarinu testiram šta mi više paše, zasad kupujem po redu: Twin Shadows, Zhonya, Rabadon's Deathcap, Deathfire Grasp,  Void Staff,  Rylai's Crystal Scepter.

Možda malo čudan build ali super odgovara, sa TS usporiš 2 najbliža champa da ne mogu bježati, skoćiš na njih i ulti, ako krene bježati stigneš ih ubiti jer su jako blizu ostali baš zbog TS. A ako su jači onda upališ Zonyu i onda dalje ili bježat ili napast to ovisi.

Nikad ne kupujem čizme jer mi je to bacanje novca, bolje mi je za to dobiti još AB jer ako sam full build dovoljan mi je jedan suigrač da prvi uskače u borbu i onda ih mogu redom sve ubit. Jer Katarina nije champ sa kojim trčiš za nekim jedan na jedan, ona ima burst dmg i što više dmg lupi u kratkom vremenu to je bolje za nju, pogotovo u team bitki, ponekad mi može faliti baš tih nekoliko AB za kill da bih mogao nastaviti.
"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #918 : 20. Srpanj, 2014., 11:59 »
Dodao sam te, pa ti si diamond, ako budem igrao s tobom spojit će me sa igračima iznad moje razine trenutne pa će me pokopati. :D

Za Katarinu testiram šta mi više paše, zasad kupujem po redu: Twin Shadows, Zhonya, Rabadon's Deathcap, Deathfire Grasp,  Void Staff,  Rylai's Crystal Scepter.

Možda malo čudan build ali super odgovara, sa TS usporiš 2 najbliža champa da ne mogu bježati, skoćiš na njih i ulti, ako krene bježati stigneš ih ubiti jer su jako blizu ostali baš zbog TS. A ako su jači onda upališ Zonyu i onda dalje ili bježat ili napast to ovisi.

Nikad ne kupujem čizme jer mi je to bacanje novca, bolje mi je za to dobiti još AB jer ako sam full build dovoljan mi je jedan suigrač da prvi uskače u borbu i onda ih mogu redom sve ubit. Jer Katarina nije champ sa kojim trčiš za nekim jedan na jedan, ona ima burst dmg i što više dmg lupi u kratkom vremenu to je bolje za nju, pogotovo u team bitki, ponekad mi može faliti baš tih nekoliko AB za kill da bih mogao nastaviti.

Budem danas napisao post za Katarinu, ali imaš jako pogrešan pristup Katarini kao championu. Pošto moram sada ići ća, vratim se za par sati pa napišem post :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #919 : 20. Srpanj, 2014., 12:19 »
Dodam te i ja,ak nije problem? Ja sam BenaFuker. Nisam jos poceo ranked na eune jos moram dovrsit ap rune i kupit koji champion :)
Al kad krenem ranked bit cu diamon za 5 dana mozda 6 pa cemo moc duo haha
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2014., 12:37 Fuker »

Odg: League of Legends
« Odgovori #920 : 20. Srpanj, 2014., 12:47 »
Bravo Scopeout ono je bilo fascinantno killanje. =D>
Jesi EUNE ili EUW? :solidus:
Evo  jedan moj game od juče s Kha'Zixom,Šta Kažete?.Kills?,Build? :hug
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #921 : 20. Srpanj, 2014., 12:49 »
. Nisam jos poceo ranked na eune jos moram dovrsit ap rune i kupit koji champion :)
Al kad krenem ranked bit cu diamon za 5 dana mozda 6 pa cemo moc duo haha
Ako još nisi počeo igrati ranked kako možeš za pet dana doći na Diamond? :chair:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #922 : 20. Srpanj, 2014., 13:05 »
EUNE sam.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #923 : 20. Srpanj, 2014., 13:49 »
. Nisam jos poceo ranked na eune jos moram dovrsit ap rune i kupit koji champion :)
Al kad krenem ranked bit cu diamon za 5 dana mozda 6 pa cemo moc duo haha
Ako još nisi počeo igrati ranked kako možeš za pet dana doći na Diamond? :chair:
aimbot :kava:


renek je zakon. imam 14 wina 5 lossa s njim, dosad najbolji win/loss ratio. samo je zajebano kad se loware drze samo turreta na topu i dode mi glupi enemy jungle pa me uniste. najgori osjecaj

http://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/2b4pvk/a_mans_guide_on_climbing_the_ladder_no_bullsht/

Evo još neko tipa mene, samo ovaj zna igrat :D
tip kaze da nije vazan counter , dokle god znas igrat svog champa. znaci ja bih trebao dobiti teemoa na topu dok igram svog maina (volibeara)? onda je ovaj tip za LCS.


oce li mi neko ovo objasnit? frend mi ima 68 wina 68 lossa, sad je u silver II. ja imam 68 wina 69 lossa, idem uskoro u promo za silver III. oce li mi tko ovo objasnit?
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2014., 13:57 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #924 : 20. Srpanj, 2014., 14:12 »
tip kaze da nije vazan counter , dokle god znas igrat svog champa. znaci ja bih trebao dobiti teemoa na topu dok igram svog maina (volibeara)? onda je ovaj tip za LCS.

Pa ako igraš bolje Volibeara nego on Teemoa, zašto ne.

Ja sam u S3 forsao Lux, W/L mi je bio 84/60, znači 58,3%, a KDA mi je bio 7,6/3/9,6 i 183 cs/game. Sada razmisli da je to bilo većinom Platinum-Diamond level, pa pogledaš KDA. A forsao sam Lux protiv svih, od Fizza preko Katarine do Kayle.

Dodam te i ja,ak nije problem? Ja sam BenaFuker. Nisam jos poceo ranked na eune jos moram dovrsit ap rune i kupit koji champion :)
Al kad krenem ranked bit cu diamon za 5 dana mozda 6 pa cemo moc duo haha

Mislim da te imam ili sam te imao. Barem mi je nick poznat.


Dodao sam te, pa ti si diamond, ako budem igrao s tobom spojit će me sa igračima iznad moje razine trenutne pa će me pokopati. :D

Ma biti će većinom 1vs1, normale igram ako nas je 4-5, ili ako su customi pa nas ima 10.

Za Katarinu testiram šta mi više paše, zasad kupujem po redu: Twin Shadows, Zhonya, Rabadon's Deathcap, Deathfire Grasp,  Void Staff,  Rylai's Crystal Scepter.

Za Katarinu postoji par verzija buildanja, od AP preko AD. Što se tiče toga da radiš DFG kao 4ti item, to je jako loše, zbog same svrhe DFG. DFG active ti daje mnogo veći DMG , što je vrhunsko kada baciš dfg pa cijeli combo. Dapače, ako dobiješ koji kill napočetku, savjet je ODMAH rushati na DFG, jer s DFG ako snowballaš, možeš baciti na bilo koga i zburstati ga u 3 sec.


Možda malo čudan build ali super odgovara, sa TS usporiš 2 najbliža champa da ne mogu bježati, skoćiš na njih i ulti, ako krene bježati stigneš ih ubiti jer su jako blizu ostali baš zbog TS. A ako su jači onda upališ Zonyu i onda dalje ili bježat ili napast to ovisi.

Ti si assasin, znači kill-reset. Ako odugovlačiš s DMG, ti gubiš svoj smisao, a pogotovo early-mid kada je Katarina broken, jer kasnije već mogu baciti CC i zburstati te u 1sec.

Nikad ne kupujem čizme jer mi je to bacanje novca, bolje mi je za to dobiti još AB jer ako sam full build dovoljan mi je jedan suigrač da prvi uskače u borbu i onda ih mogu redom sve ubit. Jer Katarina nije champ sa kojim trčiš za nekim jedan na jedan, ona ima burst dmg i što više dmg lupi u kratkom vremenu to je bolje za nju, pogotovo u team bitki, ponekad mi može faliti baš tih nekoliko AB za kill da bih mogao nastaviti.

Jako velika greška. Sorcerer boots ti ustvari treba u većini slučajeva biti jedan od PRIMARY stvari koje bi morao napraviti. Osim što ti daje veliki MS, daje ti i mpen.

Jer ti na LV6 možeš već ići na bot ili top i snowballati taj lane. A ako recimo (ja volim to) imaš MS rune i sorcerer shoes, ti si praktički u 10 sec na botlejnu. A jednom dođi dole, dobij double i ti si već out of control, jer je Katarina snowball champion.

Što se tiče builda, ja koristim par različitih varijacija, obično to je:

1. Boots - DFG / sorcerer - Zhonya ili Rabadon - Zhonya ili Rabadon - Void staff - GA/Rylai/nešto sedmo
2. Boots - Haunting (NIKADA ne završiti maskicu do kraja) / sorcerer  - Zhonya ili Rabadon - Zhonya ili Rabadon - Void staff - GA/Rylai/nešto sedmo
3. Boots - Zhonya ili Rabadon  / sorcerer - DFG ili Zhonya ili Rabadon - Void staff - GA/Rylai/nešto sedmo

renek je zakon. imam 14 wina 5 lossa s njim, dosad najbolji win/loss ratio. samo je zajebano kad se loware drze samo turreta na topu i dode mi glupi enemy jungle pa me uniste. najgori osjecaj

Mnogi se drže tako protiv Renektona jer je onaj lane bully. Dosta championa ga outscale kasnije, pa zato mnogi radije farmaju i čekaju da dođe jungler, ili da dođu na 10/11 lv.
Doći ćeš vjerojatno dosta puta u situaciji da siluješ u lejnu, a onda nakon 11 lv te siluje.

oce li mi neko ovo objasnit? frend mi ima 68 wina 68 lossa, sad je u silver II. ja imam 68 wina 69 lossa, idem uskoro u promo za silver III. oce li mi tko ovo objasnit?

Što se ima objašnjavati? Nije isti W/L. Imaš ljude u Platinumu npr s 68/65. Sve ovisi o MMR.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #925 : 20. Srpanj, 2014., 14:59 »
X-plosiv.Pa ti si profić bogte =D> ,vidi se da si se nagledao svačeg u LoL-u a bogami i naučio,to vidim po postovima a vjv bi rasturao i u gameu :piva: .Šteta što nisi u Fnaticu :wildboy:
Btw daj username u post da nabacimo tu i tamo neki game (normal).Može? ;)
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #926 : 20. Srpanj, 2014., 15:02 »
Nisam nikakav profić, samo sam igrao dosta puno pa i naučio nešto :)

ShadowSneakDude je nick, sada smo ja i scope odigrali malo :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #927 : 20. Srpanj, 2014., 15:07 »
Evo trčim na LoL da te dodam :mrgreen::clap:
BTW kako je nick scopeu nemogu ga nikako naci? :wildboy:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #928 : 20. Srpanj, 2014., 15:08 »
ScopeCRO
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #929 : 20. Srpanj, 2014., 16:19 »
Pa ako igraš bolje Volibeara nego on Teemoa, zašto ne.
Ja sam u S3 forsao Lux, W/L mi je bio 84/60, znači 58,3%, a KDA mi je bio 7,6/3/9,6 i 183 cs/game. Sada razmisli da je to bilo većinom Platinum-Diamond level, pa pogledaš KDA. A forsao sam Lux protiv svih, od Fizza preko Katarine do Kayle.
jedna je stvar lux vs fizz, druga voli vs teemo. jedino sto mogu radit jest da stojim kod turreta i cekam da mi pomogne jungle. a sto se tice toga da trebam samo igrat bolje, teoretski je istina. al isto moze golman u nogometu pobijedit protiv momcadi od 11 igraca 1v11, ako igra dobro. teoretski.

Što se ima objašnjavati? Nije isti W/L. Imaš ljude u Platinumu npr s 68/65. Sve ovisi o MMR.
sto zelis reci s tim MMR? ustvari, mozes li objasniti tocno sto je MMR? pretpostavljam da je to nesto kao kolko dobar imas score. ali uzalud mi to kad moj frend je u silver V (znaci samo jedan rank manje od mene) a feeda svaki game i ima los W/L ratio http://www.lolking.net/summoner/euw/40377944#profile
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9