HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565709 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #930 : 20. Srpanj, 2014., 16:47 »
@X-Plosiv Ma nisi me mogo imat jer sam samo dodao 2-3 osobe,a poprilično sam siguran da ni jedan od njih nisi ti  :D
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2014., 16:57 Fuker »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #931 : 20. Srpanj, 2014., 17:03 »
Nakon 5 winova za redom na rankedu usao sam u promo series za Gold 1. Pozelite mi srecu, trebat ce mi. U 3 dana iz gold 3 u, nadam se, gold 1. Cilj je do 9. mjeseca uspjeti doci do platine, ali vidjet cemo.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #932 : 20. Srpanj, 2014., 17:28 »
otkad do kad traju sezone? i ako sto ce se dogodit s mojim rankom na pocetku nove sezone? ocu li morat sve iz pocetka ili ?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #933 : 20. Srpanj, 2014., 17:34 »
Preseason ti ide poslije LCS WC finala koje obično bude tamo krajem devetog mjeseca ako se ne varam. Sad, koliko će preseason trajati to nitko ne zna, no najkasnije nova sezona  počinje oko 11 mjeseca. Moguće je da sam i u krivu.

Rank na početku sezone bude resetiran gdje ti se gleda mmr i s nečim se dijeli pa nakon opet odigranih 10 matcheva, smješta te u odgovarajuću diviziju.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #934 : 20. Srpanj, 2014., 17:37 »
Ne znam dokle traje,a na pocetku nove sezone ponovo kreces od nule



*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #935 : 20. Srpanj, 2014., 17:56 »
Nakon 5 winova za redom na rankedu usao sam u promo series za Gold 1. Pozelite mi srecu, trebat ce mi. U 3 dana iz gold 3 u, nadam se, gold 1. Cilj je do 9. mjeseca uspjeti doci do platine, ali vidjet cemo.

Odigrao taj jedan ranked game, 6 - 4 - 21 Lee Sin sa definitivno najtoxic teamom s kojim sam ikad igrao - ali pobjedili smo. Komunikacije nije bilo ama bas nikakve vec se odredjivao individualni skill. Jos 1 game od slijedeca 2 moram pobjediti da udjem u Gold 1. Wish me luck!

Ne znam dokle traje,a na pocetku nove sezone ponovo kreces od nule

Ne kreces, Snowblind je gore objasnio, gleda se i prosla sezona ali najvjerojatnije neces biti smjesten opet u nju ili iznad, no opet, sve ovisi o onih 10 matcheva.

If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #936 : 20. Srpanj, 2014., 18:19 »
Good luck :)

Oh,ja mislio da se sve reseteri,my bad


*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #937 : 20. Srpanj, 2014., 20:11 »
Pa ako igraš bolje Volibeara nego on Teemoa, zašto ne.
Ja sam u S3 forsao Lux, W/L mi je bio 84/60, znači 58,3%, a KDA mi je bio 7,6/3/9,6 i 183 cs/game. Sada razmisli da je to bilo većinom Platinum-Diamond level, pa pogledaš KDA. A forsao sam Lux protiv svih, od Fizza preko Katarine do Kayle.
jedna je stvar lux vs fizz, druga voli vs teemo. jedino sto mogu radit jest da stojim kod turreta i cekam da mi pomogne jungle. a sto se tice toga da trebam samo igrat bolje, teoretski je istina. al isto moze golman u nogometu pobijedit protiv momcadi od 11 igraca 1v11, ako igra dobro. teoretski.

Što se ima objašnjavati? Nije isti W/L. Imaš ljude u Platinumu npr s 68/65. Sve ovisi o MMR.
sto zelis reci s tim MMR? ustvari, mozes li objasniti tocno sto je MMR? pretpostavljam da je to nesto kao kolko dobar imas score. ali uzalud mi to kad moj frend je u silver V (znaci samo jedan rank manje od mene) a feeda svaki game i ima los W/L ratio http://www.lolking.net/summoner/euw/40377944#profile
[/quote

Krivo odigravaš matchup protiv teemo-a, on je izrazito iratantan lik ako igraš protiv njega krivo. Ja bi preporučia da ga več na lvl 2 ubiješ sa flash e q (pazi da q iskoristiš kad on upali w/flash i lane bi tu treba biti gotov. Teemo do lvl-a 6 nema niti jedan način da te drži dalje od sebe ako koristiš q kako treba.

MMR ima jako malo veze sa score-om. MMR najviše ovosi o tvojoj trenutnoj diviziji i win streak-u. Ako dobivaš više gejmova za redom naglo diđeš mmr i samim time dobivaš više LP-a.  Ako si recimo u Bronci 5, a tvoj MMR je sličniji silver igračima dobivat češ i po 40-50 lp-ova i preskakat divizije. Ako si pak recimo platina 5 a MMR ti je sličniji gold-u dobivat češ po 1-5 bodova sve dok si ili ne povisiš MMR ili padneš u nižu diviziju.

Evo primjer, svi su me spradali šta san još u bronci pa sam pri kraju sezone 3 spama wukong jungle i doša od bronce 5 u silver 3 u 3 dana, u jedom trenutku sam ima više od 10 pobjeda za redom, od toga su 2 bile 4 na 5, a nekoliko puta su me i suigrači kerijali.

Ili sad svi me spradaju jer sam još u sliveru, pa san počea spamat akali mid, s kojom imam preko 75% winova i iz s5 san doša do s3 od jučer.

Odg: League of Legends
« Odgovori #938 : 20. Srpanj, 2014., 20:20 »
Zbog toxic igraca mi se niti neda igrat ranked ono jebena bronza sam i moj tim isto a svi se nes pijene ko da smo jeb*** diamond  ili sta vec. Na kraju krajeva da nesto valjamo nebismo bili u bronzzi!!! Ali ajd igram to iz gusta i bmk

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #939 : 20. Srpanj, 2014., 20:34 »
Ak igraš iz gušta onda idi na normal, tamo isto imaš draft i vjerujem da ćeš se manje živcirati.

Ja sam od lola odustao zbog communitya. Toliko isfrustriranih ljudi nisam vidio nigdje kao u lolu.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #940 : 20. Srpanj, 2014., 22:18 »
sto zelis reci s tim MMR? ustvari, mozes li objasniti tocno sto je MMR? pretpostavljam da je to nesto kao kolko dobar imas score. ali uzalud mi to kad moj frend je u silver V (znaci samo jedan rank manje od mene) a feeda svaki game i ima los W/L ratio http://www.lolking.net/summoner/euw/40377944#profile

Ja sam Diamond 5 i W/L mi je 222 - 210, znači samo 12 pobjeda više od izgubljenih. A bio sam i u +30, samo mi je dosta pao..znaš kako to ide, krene loši niz, umjesto da odustaneš, igraš dalje, pa si slijedeći dan želiš pucati u glavu. Isto tako ja vjerujem da ima ljudi koji su Bronze 5 i imaju W/L isto 222-210.

MMR - http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Matchmaking

Što se tiče razlike u tier, silver 5 i silver 3 nema nikakve razlike, jedino ako ovaj u 5 ne gubi baš svaki game i tu je pao jer ne zaslužuje biti tu gdje je.

Ja sam prošle sezone započeo u S2 i dovukao se do Diamonda.
Ove sezone je bio neki bug, pa me bacio iz Diamonda u S1 (svi su se smijali), i u roku cca 2 tjedna sam već bio platinum/diamond. Divizije kako sam skakao su bile S1 - G5 - G3 - G1 - P5 - P3 - P2 - P1 - D5. Easy peasy, jer sam imao veliki MMR i jer većina ljudi koji su bili do plat 2 nisu bili neki igrači.

Ak igraš iz gušta onda idi na normal, tamo isto imaš draft i vjerujem da ćeš se manje živcirati.

Ja sam od lola odustao zbog communitya. Toliko isfrustriranih ljudi nisam vidio nigdje kao u lolu.

Ja zato igram normal kada nas ima 4+, inače ne igram. A upoznao sam masu zabavnih ljudi tako da je uvijek sve chill i fun.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #941 : 20. Srpanj, 2014., 22:24 »
Preseason ti ide poslije LCS WC finala koje obično bude tamo krajem devetog mjeseca ako se ne varam. Sad, koliko će preseason trajati to nitko ne zna, no najkasnije nova sezona  počinje oko 11 mjeseca. Moguće je da sam i u krivu.

Rank na početku sezone bude resetiran gdje ti se gleda mmr i s nečim se dijeli pa nakon opet odigranih 10 matcheva, smješta te u odgovarajuću diviziju.

Ma sranje žešće je to po meni :(
Igrao na frendovom accu prije 3-4 mjeseca i sad tip nikad nije ranked igrao i u prvih 10 gameova ima 9 pobjeda 1 poraza i smjestio me u Bronzu 3. Odmah sam prestao igrat xD

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #942 : 20. Srpanj, 2014., 22:46 »
To mi nekako zvuči ako nemoguće...
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #943 : 20. Srpanj, 2014., 23:13 »
To mi nekako zvuči ako nemoguće...

Nije, sličan sistem kao i smurf detection prije lvl-a 30, nije važna samo pobjeda nego i cs u određeno vrijeme, kda, apm itd. Teoretski ako si 10 game-ova bia afk ali svejedno dobia možeš završit u b5 :D

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #944 : 21. Srpanj, 2014., 10:46 »
Upravo odigrao prvih 10 placement mečeva 7/10 i smjestili me u silver 1. Jel nije to malo velik rank ipak sam samo 7 dobio,a eune server?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9