HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566057 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #960 : 21. Srpanj, 2014., 17:26 »
Jeste vi u onih 10 rundi kad vas smjesti u ligu igrali sa svojim main champom stalno ili ste uzimali random po potrebi?

Ne znam dali da igram jungle ili supporta ako me potrefi ili da ignoriram to i igram Katarinu ili Ryze bez obzira koja me pozicija dopala jer sa njima zajedno imam oko 300 rundi. :)
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #961 : 21. Srpanj, 2014., 17:36 »
Jeste vi u onih 10 rundi kad vas smjesti u ligu igrali sa svojim main champom stalno ili ste uzimali random po potrebi?
Ne znam dali da igram jungle ili supporta ako me potrefi ili da ignoriram to i igram Katarinu ili Ryze bez obzira koja me pozicija dopala jer sa njima zajedno imam oko 300 rundi. :)



Ja sam pokusavao dobit svoja 2 maina kad god sam mogao i bio sam dosta uspjesan u tome. Nema ti svrhe "trolat" jer to ce samo naljutit ostatak i vjerovatno ce onda oni trolat tebe,pokusaj se prilagodit.

Ja sam igrao adc (jinx)-support(braum) i za divno cudo niko ih nije bano. Katu sam vidio da se dosta bana,kod mene skoro svaki mec je bila banana (lol) kao i akali. Sta koristis za jungle?
« Zadnja izmjena: 21. Srpanj, 2014., 17:37 Fuker »

Odg: League of Legends
« Odgovori #962 : 21. Srpanj, 2014., 18:22 »
Ako ćeš igrat ranked nemoj počet ako nemaš rune! Jer će te drugi ubit ki zeca :D
Pogotovo ako igraš nešto važno ko mid, ako nemaš rune bolje pričekaj ili igraj kao supp.
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #963 : 21. Srpanj, 2014., 18:27 »
Imam rune za AB, a njih samo i igram, valjda ne bude nitko banao Ryze, ako već Katarinu banaju.

Sa Ryze mogu supportat jer je ionako teško dobiti minione u početku sa njim bez ultija. A poslije se nafarmam i budem pravi tenk. :D

U krajnju ruku mogu Yasua igrat ... :tired:
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #964 : 21. Srpanj, 2014., 18:48 »
Yasua nećeš vjerojatno igrat jer ti u nižem elou yasuo je instaban.

P.S. Na youtube-u si pokupio subscribe od mene samo  tako nastavi :thumbs:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #965 : 21. Srpanj, 2014., 19:32 »
Hvala! :thumbs:
Ma koliko god Ryze bio jeftin on je odličan champ za skoro sve uloge osim junglera. :mrgreen:

"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #966 : 21. Srpanj, 2014., 19:39 »
Ma imao sam u promou za silver 4 ryze jungle i pobjedio game :hihi:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

Odg: League of Legends
« Odgovori #967 : 21. Srpanj, 2014., 19:42 »
Mora da je bio epic game. :D
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #968 : 21. Srpanj, 2014., 20:21 »
Na početku je 2 puta umro u jungli ali poslije je bilo dobro jer su mu gankovi bili premocni
:thumbs:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #969 : 21. Srpanj, 2014., 21:13 »
Ako ćeš igrat ranked nemoj počet ako nemaš rune! Jer će te drugi ubit ki zeca :D
Pogotovo ako igraš nešto važno ko mid, ako nemaš rune bolje pričekaj ili igraj kao supp.

Sere mi se od ovog razmišljanja..Mid je najvažniji, supp ne....jeesus christ.

Ako ne znaš igrati 2-3 championa na svakoj poziciji, ne gledaj da kreneš igrati ranked.

Imam rune za AB, a njih samo i igram, valjda ne bude nitko banao Ryze, ako već Katarinu banaju.

Sa Ryze mogu supportat jer je ionako teško dobiti minione u početku sa njim bez ultija. A poslije se nafarmam i budem pravi tenk. :D

U krajnju ruku mogu Yasua igrat ... :tired:

Glupo razmišljanje.


Ali slobodno igrajte tako, ja uživam na spectate modu :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #970 : 21. Srpanj, 2014., 21:25 »
Nisam ja mislio rec da support nije vazan role samo kazem da za njega ne treba jake rune ili uopce netrebaju rune. Krivo si me shvatio
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #971 : 21. Srpanj, 2014., 21:27 »
Nisam ja mislio rec da support nije vazan role samo kazem da za njega ne treba jake rune ili uopce netrebaju rune. Krivo si me shvatio

O čemu mi ovdje pričamo? Oprosti, ali ako nemaš pojma o čemu pričaš, bolje nemoj tako govoriti.

Objasni mi što su uopće "jake" rune? Da li je to mpen/arpen, ili ad/ap dmg?

...
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends
« Odgovori #972 : 21. Srpanj, 2014., 21:32 »
Ja mislim da mogu govoriti o slabim  runama u smislu tier 1,2 runama jer ja sam nazalost kada sam zapocinjao ranked kupio tier 2 rune :fpalm:
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #973 : 21. Srpanj, 2014., 23:02 »
X-plosive, patiš od high elo bolesti. Simptomi su pravilno razumjevanje igre.

Problem je u tome šta se u nižem elo-u (bronca silver) nemože kerijat s pozicije supporta jednostavno zato šta za to ostatak tima treba razumit svoju ulogu i kako je odigrat. A to neznaju.

Nemožeš carryat game sa Leonom u bronci kad večina ljudi nezna kako točno tvoj ult radi i šta radi, ili kada ljudi čekaju da Tresh hook prođe pa onda skoče na neprijatelje.

U bit ima jedan support koji može carryat, Blitz, jer možeš u potpunosti izbacit jednog njihovog igrača iz teamfighta, tako da čak i 3 na 5 situacije dobiješ jer nitko nezna igrat protiv tebe.

Odg: League of Legends
« Odgovori #974 : 21. Srpanj, 2014., 23:24 »
Da, istina u bronci i silver nikad nisam vidio carry supp, ali ja govorim o tome da ako si support full rune nisu presudne( mozda u izvanrednim situacijama).
Every day is a new opportunity. You can build on yesterday's success or put its failures behind and start over again. That's the way life is, with a new game every day. (^_^)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9