HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563967 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1005 : 23. Srpanj, 2014., 10:51 »
jax umre od nautilusovog sidra, dok rengar ubije dravena kad je skocio na njega i isčerupao ga
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1006 : 23. Srpanj, 2014., 11:21 »
Ahri ima samo jedan rep :D
Dravena Rengar raskomada.
Nautilus nije unkillable, poginia je na zbilja gej i glupi način, kako i treba bit pošto mu je onaj štiti gej i glup.
Jax je popia sidro u glavu mislim da svi znamo gdje je nakon toga :mrgreen:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1007 : 23. Srpanj, 2014., 12:07 »
ahri ima 9 repova samo sto se skupe kad trci tako da joj ne smeta, ako se ne varam.

sad sam igrao game s idiotima. igrac koji je bio zadnji birao champa kaze da ce top. netko ko je prije birao champa je zelio isto top pa ga je uzeo. unatoc tome, idiot koji je zadnji pickao je uzeo svejedno topa pa smo imali troll xin top, jinx i tristana bot. ja sam bio hecarim jungle i bila je ahri mid. bas sam pogledao na LoLkingu profil od tog xina, covjek jos nije odigrao onih 10 gameova da ude u ranked, a oni ga meni stave u team. :tired: ali ostatak je bio silver.
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1008 : 23. Srpanj, 2014., 13:17 »
Nabrijavanje na cinematic lol. Da se fokusirate na igru a ne da drkate po nekom trominutnom filmicu nebi plakali 24/7 da ste u bronci i da dobijete troll team. JEBIGA.

Poceo igrat Tryndu na topu :hiha:
Jednu izgubio, jednu za sad dobio, stvarno ljudi ne ocekuju da ce napraviti 150 damagea kad imaju ukupno 500 hp i misle da ga mogu 1v1 brawlati jer izgleda squishy, odnosno nije pun hpa pa bruiseri misle da ga imaju prije ulte. E PA NIJE TAKO. Ako ulovi first blood ili opcenito prvi kill na topu kasnije samo snowballa i nezaustavljiv je, jedini je problem manjak nekakvih disableova, jer mu W slowa jedino kad je DUSMANIN okrenut ledjima a logicno je da u 1v1 skirmishu do smrti neces biti nekom okrenut ledjima.

Istina je da je vise viable kao jungler ali na topu je taj feed potencijal puno vise izrazen. U dzungli nece toliko farmati i svakako nece dobivati toliko killova, jer ce svi bjezati od njega kad ganka, za razliku od topa gdje izgleda zaista slabo pa ce ga ljudi poput fukera probati ubiti 1v1 i pritom uzasno poginuti. Izgled vara, ali elo se broji pa eto. PROBAJTE, ocaran sam njim jer Khal Drogo ne prima sranja od nikog.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1009 : 23. Srpanj, 2014., 13:40 »
Ovi nabrijanci na video su mi vrh. Citam komentare i ne vjerjem. Vec ako vam ne valja video onda program u ruke pa vi napravite bolje ::)  A ako ste tolko nabrijani na jedan obicni video onda me samo zanima kolko nabrijani i pametni budete dok igrate ranked?!

Ja sam poceo spamat warwick-a (valjda se tako pise) jungle,a moze i top samo sto ima malo problema s manom. Uz malo prakse lik obara. Onaj heal na q mu je prebolestan. Teleport + smite = gg

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1010 : 23. Srpanj, 2014., 13:44 »
I da, Shicko, Ahri je dobro napravljena i ima dobar broj repova. Vidi dolje.

If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1011 : 23. Srpanj, 2014., 16:02 »
Imam potrebu ovo napisat, pa da ne duljim sa uvodom...

http://prntscr.com/45jgpq

Imam novi acc, trenutni lvl 10, kao što neki znate krenuo sam nakon godinu dana pauze opet LoLu dati šansu i krenuti igrati. Nakon par dobrih partija zadesila me katastrofa hahaha. Pa mislim, di da krenem? Krenut ćemo od gore prema dole.

1) Ziggs 7/7, razbio Fizza ko pičku na midu, veći cs, 4/1 early game za mene (1 dead jer me gankao enemy jungler i jos sam uspio ubit fizza u tom napadu 2vs1), no bot katastrofalan premade troll nafidali preko 15 deadova i onda samo leave bez riječi.

2) Gragas 4/6, nakon što sam rekao prvi top tip me je trollao i pickao prvi, nije mi se dalo svađat, otišao sam na mid. Enemy Ziggs me je dobio early game u farmu ali score mi je bio 2/2, a farm za 15-20 csa veći u 20min. Izgubili, jer je troll top fidao i leaveao.

3) Skarner 4/6, ponovno, kažem mid, tip trolla picka Twisted Fatea kaze da je odlican na midu i sve te pizdarije, opet mi se ne da svađat i pickam slobodan jungle, u gameu tip mi fino zahvali, kaze da cu vidit kako je dobar i zahvaljuje mi sto sam mu dao sansu. Ja rekoh ajde mozda i nije tako los, normalno 1/7 ili 1/8 je imao brijem. Poceo mene flameat i trollat da mu nis ne pomazem kao jungle a tip samo sto ga protivnicki turret ne udara koliko mu je blizu. Bot također feed, gubimo game.

4) 12/11, eh ovog meča se i ne sjećam previše osim da su mi živce popili jer sam ownao i pomagao timu u gankovima i opet, bez rezultata (mislim da je čak bio neki i rage quit)

5) Skar 15/9, znači jungle own, ubio sam u svakom smislu, jedina moja vjv pogreška je što sam uzeo praktično sve killove i tu sam pogrješio ali da ste ih vidili kakvi su to kreteni, ti ne bi znali ubiti ni da im enemy ima 1hp. ugl 15 killova ja imao 21 je sveukupni u teamu, a sva ostala četvorica su imala 10+ deadova, tako da vam je jasno o kakvom je gameu riječ....



E sad, puno vas će mi sad reći pa ti si tek 10lvl noobovi, ovo, ono. Po meni ni bronza se ne razlikuje puno od ovih debila, pa opet govorite (neki) da u bronzi najbitnije izownat ih, da praktički sam možeš dobit game ako si dobar i tako se izvuć u višu diviziju.
FALSE

FALSE

FALSE

Tako mi bolesno smeta kad silver, gold (ove višlje namjerno izostavljam jer oni su ipak dokazali da nekog vraga o ovoj igri znaju) gleda sa visoka na igrače u bronzi i misle da su bolji od njih. Ja smatram da je to samo jebena SREĆA, kakav tim dobiješ. Stvarno, ne znam kako jebeno dobar moraš bit da dobiješ 1vs5.


Svaki od ovih gameova i puno puno više njih (samo što ne slikam sve, normalno, ne da mi se to radit, a i nemam nekog razloga za to) sam jebeno izownao, a ako ne to, onda sam barem bio solidan, ne pamtim kad sam zadnji put neki feed napravio, barem ne, neki preozbiljan, i opet, gubim uvijek zbog debila. Drugo, svi moji frendovi mogu potvrdit da nikad, apsolutno nikad ne flameam unutar gamea, eventualno kazem koj put kad mi je stvarno pun kurac i imam los dan "noob" i tako te neke stvarcice, ali nikad ne rageam ni kad ima 0/15. Do zadnjeg trena pokušavam pomoć svakom igraču, koji želi pomoć, logično. Tako da ni to ne smatram problemom. Eh, sad mi molim vas recite u čemu je problem, jer ja ovo stvarno više ne kužim.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2014., 16:09 Nasty Rabbit »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1012 : 23. Srpanj, 2014., 16:15 »
Meni se čini kako si ti loš jer si u svakom meču i ti dao podosta killova što ti odmah smanjuje kill death assist ratio. Ako vidiš da netko umire, a sigurna mu je smrt, ne spašavaj ga. Igraj pasivno. Ne znam što očekuješ vidjeti na lvl 10 iskreno, to su sve početnici vjerojatno. Što se bronze silvera i golda tiče, to mogu potvrditi, ima dobrih i loših ljudi u oboje. ali ništa se ne razlikuju. Vidi se da ne  znaš Carryjat game iako imaš jako velik score. Čim ubiješ nekog svojeg na midu odi pomoć nekom laneu koji je u problemima, nemoj samo pushat i kupit minione za lovu, idi gankat, pomozi ostalima. lol je timska igra, ne solo play.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1013 : 23. Srpanj, 2014., 16:26 »
Meni se čini kako si ti loš jer si u svakom meču i ti dao podosta killova što ti odmah smanjuje kill death assist ratio. Ako vidiš da netko umire, a sigurna mu je smrt, ne spašavaj ga. Igraj pasivno. Ne znam što očekuješ vidjeti na lvl 10 iskreno, to su sve početnici vjerojatno. Što se bronze silvera i golda tiče, to mogu potvrditi, ima dobrih i loših ljudi u oboje. ali ništa se ne razlikuju. Vidi se da ne  znaš Carryjat game iako imaš jako velik score. Čim ubiješ nekog svojeg na midu odi pomoć nekom laneu koji je u problemima, nemoj samo pushat i kupit minione za lovu, idi gankat, pomozi ostalima. lol je timska igra, ne solo play.

Mislim da nisi shvatio bit, ja sam ima jebeno savršene scorove. Na kraju game pokupim 5-6 deadova kad me vec ionako boli kruac jer nam razruse sve osim zadnja 2 turreta i nexusa i 1-2 su afk, dok ostala dvojica se svađaju čija mater voli više kurac, pa odem branit, pokušat nešto napravit, ubit se ako ništa drugo.
Za ovo drugo se slažem, osim toga pomažem drugima kao što sam i prvotno napisao u prvom postu ako si pozornije čitao a ne na preskokce. Osim toga ovaj prvi dio  "Meni se čini kako si ti loš " mi je iskreno zasmetao, jer znam da nisam loš. Nije za pohvalit se, ali kao što večina vas zna imam 4k+ partija za sobom na prošlom accu General Kiseli (RIP ACC, obrisan) i bez lažne skromnosti, čak i sa odsustvom od godinu dana u 1vs1 bez masterysa i runa, isti champ bi vas barem 50% vas koji svaki dan igrate mogao ubit. Ali, nije to ni toliko bitno jer kao sto si rekao ovo je timska igra, a kao sto sam napisao gore nije bitno koliko si ti dobar ako ti je tim los.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1014 : 23. Srpanj, 2014., 16:42 »
Najdraža scena mi je Rengara i Katarine. :loludara:
Auuu dada onaj moment kad zabije nož,Uffff.....Ono kad kad  Darius ubije Leonu mi je najtužniji trenutak :wildboy::wildboy::wildboy::wildboy::wildboy:

Darius ubije Leonu

Darius ubije Leonu

Darius ubije Leonu

Darius ubije Leonu

Darius ubije Leonu


Molim te, pogledaj cijeli video...
Dobro samo je probode... -.- Ko da je bitno ajd
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1015 : 23. Srpanj, 2014., 16:47 »
Par napomena dok gledas video:
Ahri je kompletno useless i casta 2 spella da ubije support zyru i dmga dariusa.
Leona ima GA na supportu i baci ult na kraju tf.
Katarina je beskorisna.
Rengar je mobilan a nigdje nema busheva.
Nautilus je fucking unkillable.
Draven i Jax jednostavno samo nestanu?
Graves je badass.

Edit: Saznao sam gdje je Jax nestao.
League of Legends Cinematic: A New Dawn - Alternate Ending
Zar su te napomene bitne? :tired: .Video je odrađen vrhunski!. =D>
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1016 : 23. Srpanj, 2014., 16:49 »
Ja sam počeo prije mjesec dana, prije toga sam imao samo 50 sati na DOTI2, i to mi je relativno nova igra i nisam shvaćao kako se šta igra, pogotovo novi champovi ovdje i puno toga.

Ja sam stalno pobjeđivao sa preko 20 killova, barem 2 runde u danu mi budu takve,  negdje 70% rundi sam dobivao. Ti možda znaš igrati ali oni ne znaju šta je jungler, kada i zašto genkat, zašto supportat a ne sebi uzimati cs. Zašto je bitniji turret od killa itd..

Ti znaš sve to i na tebi je da okreneš bitku, ne možeš sa nekim slabim champom, trebaš nekog s kojim možeš cijeli tim potamanit, uzmi si Katarinu, oni ne znaju kako se ona igra niti kako ju zaustavit,  napraviš koji genk da budeš u prednosti a onda ih sve tamani, to ti je rješenje dok ne dođeš do levela 20, onda ćeš moći već normalno igrati.

Vjeruj mi mogu ti i slike dati kad sam dobivao sa malim levelom baš zbog Katarine ili Mater Yia jer nisam imao para za ništa drugo.
"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1017 : 23. Srpanj, 2014., 16:52 »
FALSE

FALSE

FALSE

Tako mi bolesno smeta kad silver, gold (ove višlje namjerno izostavljam jer oni su ipak dokazali da nekog vraga o ovoj igri znaju) gleda sa visoka na igrače u bronzi i misle da su bolji od njih. Ja smatram da je to samo jebena SREĆA, kakav tim dobiješ. Stvarno, ne znam kako jebeno dobar moraš bit da dobiješ 1vs5.


Ja sam već dvije sezone diamond, i mislim da se ovo cilja na mene jer sam malo posrao nekoga u ovoj temi. Da, to je sreća. Isto je sreća kako ljudi dižu non stop smurfove na diamond.

Isto je sreća što sam 2x sezone dovukao acc iz silvera u diamond, onda onog frenda iz brzone, odigrao promocijske 9-1 (opet, slika == http://i.imgur.com/OPLYraJ.jpg). 

Jednostavno, drugačiji je mentalitet. Drugačije gledamo na igru, imamo totalnu drugačiju mehaniku i samo razumijevanje igre.

Ja sam igrao normal i ranked s katarinom po 20/0/0 praktički, i mislio sam da sam najveći baja. Nakon cca 2 tisuće gejmova, odlučio me frend ubaciti u njihov 5vs5 tim (platinum). Silovali su me timovi iz Silvera, jer su igrali timski. A sada? No offense, ali od b5 pa do p5, jedini način da me netko baš dobije na lejnu jest kada se sam sjebem. Inače on ne zna mehaniku, samo shvaćanje igre, itd. I to nije on kriv, nego se radi o tome da ima +20 milliona igrača, i naravno da će biti neki koji igraju dobro, neki koji igraju ne.

Primjer toga ti je frend koji je Diamond uzeo je Jannu na top i winao protiv scopea na ryzeu i još jednog lika na trundle. Pomogao mu je jungler, ali on je i 1vs2 imao veći farm i bio snažniji.

Jednostavno, naučiti ćeš. Ja uvijek kažem, ako netko želi mi možemo ići custom 1 vs 1, dapače, na taj način vježba on (ako je niži ELO, što većinom jest kada traži da igramo), a učim i ja. I još tjeram ljude da dođu na TS-Skype, pa mu objašnjavam što, zašto, kako.

Primjer je Scope, koji lijepi video s katom kako radi pentu.

Igrali smo Katarina vs Katarina, mislim da sam imao nekih 5/0/0 i +70 cs na kraju ako se ne varam, nakon cca 15 minuta. To je bio prvi meč.

Drugi meč me pitao da uzmem Yasua, kojeg sam igrao 1x kada je izašao, i nisam mu niti znao kako ide koji skill. Krenuli smo, ja sam imao 1-0 i veći CS, a onda sam bio 2-0, pa sam mu onda mislim dao cca 2 ili 3x zaredom kill, pa je bio u prednosti. Onda sam shvatio championa, i nije mi više ništa mogao. Zašto? Zato što imam par tisuća više gejmova, i shvaćam totalno drugačije. Za nekog championa naučiti mi sigurno treba manje nego nekome tko ima 500 gejmova i misli da zaslužuje biti u challengeru.

Ali, nije to ni toliko bitno jer kao sto si rekao ovo je timska igra, a kao sto sam napisao gore nije bitno koliko si ti dobar ako ti je tim los.

NHF, ali ako ti s 5-6 killova razlike ne možeš winati barem 2 lanea, onda ne znam što da ti kažem.
To me podsjeća kao i na likove koji pitaju nekada zašto kada dobiješ kill ili double s katarinom ili leblanc kupiš odmah sorcerer shoes, iako nemaš druge iteme.

Btw, FUKER, zašto igraš na NA? Ako ćeš se prebaciti, prebaci se na EUNE (većina nas je ovdje), pa ćemo organizirati i neke custome (kao jučer :D).
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1018 : 23. Srpanj, 2014., 16:57 »
Meni se čini kako si ti loš jer si u svakom meču i ti dao podosta killova što ti odmah smanjuje kill death assist ratio. Ako vidiš da netko umire, a sigurna mu je smrt, ne spašavaj ga. Igraj pasivno. Ne znam što očekuješ vidjeti na lvl 10 iskreno, to su sve početnici vjerojatno. Što se bronze silvera i golda tiče, to mogu potvrditi, ima dobrih i loših ljudi u oboje. ali ništa se ne razlikuju. Vidi se da ne  znaš Carryjat game iako imaš jako velik score. Čim ubiješ nekog svojeg na midu odi pomoć nekom laneu koji je u problemima, nemoj samo pushat i kupit minione za lovu, idi gankat, pomozi ostalima. lol je timska igra, ne solo play.

Mislim da nisi shvatio bit, ja sam ima jebeno savršene scorove. Na kraju game pokupim 5-6 deadova kad me vec ionako boli kruac jer nam razruse sve osim zadnja 2 turreta i nexusa i 1-2 su afk, dok ostala dvojica se svađaju čija mater voli više kurac, pa odem branit, pokušat nešto napravit, ubit se ako ništa drugo.
Za ovo drugo se slažem, osim toga pomažem drugima kao što sam i prvotno napisao u prvom postu ako si pozornije čitao a ne na preskokce. Osim toga ovaj prvi dio  "Meni se čini kako si ti loš " mi je iskreno zasmetao, jer znam da nisam loš. Nije za pohvalit se, ali kao što večina vas zna imam 4k+ partija za sobom na prošlom accu General Kiseli (RIP ACC, obrisan) i bez lažne skromnosti, čak i sa odsustvom od godinu dana u 1vs1 bez masterysa i runa, isti champ bi vas barem 50% vas koji svaki dan igrate mogao ubit. Ali, nije to ni toliko bitno jer kao sto si rekao ovo je timska igra, a kao sto sam napisao gore nije bitno koliko si ti dobar ako ti je tim los.

Oprosti ali ti neko ovo mora reč. Nemaš pojma igrat, i još gore neznaš da nemaš pojma igrat. Ako imaš score 4/1 prije 10 minute to je dobiven game, jednostavno sa tolikim gold leadom više nemožeš izgubit svoj lane i možeš si priuštit gomilu roam-anja.

Gold i silver s razlogom gledaju na broncu jer igraju bolje. Ne značajno bolje, štoviše isto su smeče ali su malo friškije smeče, ono koje ne smrdi, recimo da su bronca riblje iznutrice stare 9 dana, silver domače smeče od jučer, a gold pljesnjivi madrac kojega škovacin nikako da odvuče na smetliše, pa se zadnja 2 mjeseca svaka ulična mačka piša po njemu.

Ako misliš da nakon godinu dana pauze igraš isto kao i prije nevjerojatno si u krivu. Ja san od bete do sezone 2 u SC2 bia među prvih 10 ljudi u europi (diamon rank 3 mjesto največe, u sezoni 1) a sad sam gold koji ima problema sa sa macro-om (loše lol navike)

Očito ti je problem šta imaš mehaniku daleko napredniju od razumjevanja igre pa ti in game odluke nisu najbolje.

Malo izvadi glavu iz oblaka pa češ možda i imat bolje game-ove.

Evo maloprije san dobia game u kojemu nam je urgot jungle otiša ručat upo meča , bot je bia 2 7, (platnium support nas je u biti iskerija na kraju) očito je da se može kad se hoče.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1019 : 23. Srpanj, 2014., 17:02 »
Mi smo top gubili jer nismo imali junglera, nije osvjetljeno bilo, ja sam stavljao ward kako sam imao i pazio sam što radim jer je to ipak puno iskusniji igrač od mene, onaj tko je igrao sa mnom je napravio više greški i dao par killova bespotrebnih, ja sam barem uzeo kill nazad. Ubila me 2 puta ja mislim i to zbog genka jer junglera nismo imali pa je njihov kod nas ulazio.

A poslje sam dobio i ja dosta killova, jest da sam umro u jednakom broju ali hajde ne igram ni ranked još. Sve u svemu nije stvar u tome kako je ona shvaćala igru nego je loša formacija bila, ne mogu ja za svog suigrača odgovarat. Oboje smo slabi i ako jedan napravi grešku može se ispravit, ako oboje napravimo a onda u klinac sve nema povratka ode kill.
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9