HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564015 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1035 : 23. Srpanj, 2014., 19:47 »
Pa šta očekuješ kad suportaš osobe koji tek uče igru, objasnio sam ti gore kako igrati.
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1036 : 23. Srpanj, 2014., 20:01 »
Lvl 10 i vec si frustriran sta ce tek.bit kad budes 30. :O hahah

Nema ti u tim lvl-ima support ili junglera (tesko za igrat bez runa) Igraj svog championa na kojoj god poziciji i gotovo,spamaj do 20-tog

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1037 : 23. Srpanj, 2014., 20:05 »
Ako toliko hoćeš napredovati dodaj mene na LOL-u pa ćemo ti nabiti koju pobjedu. Ja sam 27 level pa neće jake spajati.

Ako mu hoces pomoc da digne lvl igraj s njim i nek kupi najveci xp boost koji moze tako da brze idu lvl-i. Posto ti predpostavljam imas barem ad rune vjerovatno cete dobit velik broj meceva tako da ide u korist obojici




Odg: League of Legends
« Odgovori #1038 : 23. Srpanj, 2014., 20:14 »
Ako toliko hoćeš napredovati dodaj mene na LOL-u pa ćemo ti nabiti koju pobjedu. Ja sam 27 level pa neće jake spajati.

Ako mu hoces pomoc da digne lvl igraj s njim i nek kupi najveci xp boost koji moze tako da brze idu lvl-i. Posto ti predpostavljam imas barem ad rune vjerovatno cete dobit velik broj meceva tako da ide u korist obojici





Evo danas sam se probudio ujutro i rekao sam sebi, ajmo potrošit novac, još bolje, ajmo potrošit novac na igricu, još bolje na f2p na smeće koje mi nije potrebno. :hihi:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1039 : 23. Srpanj, 2014., 20:26 »
Kakve ad rune, AB all the way! :hihi:
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1040 : 23. Srpanj, 2014., 21:22 »
E moj ti,da si si imalo dao truda,umjesto sto si smisljo ovaj sarkasticni odgovor,onda bi znao da imas free 400rp ,a xpboost za 3 dana dođe oko 260 tako da tebi ni u đep ni iz đepa,a malo ces si ubrzat dizanje lvl-a. To je bio samo prijedlog i nije potrebno da se svega hvatas ko pijan plota i pokusas izdominirat,nije potrebno ;)

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1041 : 23. Srpanj, 2014., 21:37 »
Objasni mi što je to AB rune? :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1042 : 23. Srpanj, 2014., 21:41 »
Zadnjih 10. Ima 2 normal meča i jedan ranked sam bio afk jer mi je crko internet oko ponoći i čekao sam nekih 20 minuta,al nije dolazio signal pa sam odustao i ošo spavat  \:D/


*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1043 : 23. Srpanj, 2014., 21:43 »
Objasni mi što je to AB rune? :D

Vjerovatno ability power

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: League of Legends
« Odgovori #1044 : 23. Srpanj, 2014., 22:01 »
Ej ljudovi, evo i ja da se javim, igrao sam LoL prošle godine, došao na EUNE do lvl 20 i onda sam prestao (faks, posao, obaveze), i evo danas sam skinuo nove patcheve sve (wtf 2 i po gige :bonk: ) i odigrao sam 2 partije, 1 dobio sa Ashe a jednu izgubio sa Twitchom, pa eto, da se i ja počnem ovdje s vama malo družiti :D


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

Odg: League of Legends
« Odgovori #1045 : 23. Srpanj, 2014., 22:05 »
Objasni mi što je to AB rune? :D

Typo, AP. :tired:
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1046 : 23. Srpanj, 2014., 22:25 »
Ej ljudovi, evo i ja da se javim, igrao sam LoL prošle godine, došao na EUNE do lvl 20 i onda sam prestao (faks, posao, obaveze), i evo danas sam skinuo nove patcheve sve (wtf 2 i po gige :bonk: ) i odigrao sam 2 partije, 1 dobio sa Ashe a jednu izgubio sa Twitchom, pa eto, da se i ja počnem ovdje s vama malo družiti :D

Dobro došao! Da,jako puno patcheva je bilo,u zadnje vrijeme malo-malo pa novi. Puno se toga promijenilo u godini dana,od nacina igre,predmeta pa do samih championa tako da savjetujem lolking jer tamo imas ove nove buildove i uz to cesto bude objasnjenja za svakog championa,cisto da znas na cemu si. Sretno ti bilo ;)

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2


Odg: League of Legends
« Odgovori #1047 : 23. Srpanj, 2014., 22:48 »
E moj ti,da si si imalo dao truda,umjesto sto si smisljo ovaj sarkasticni odgovor,onda bi znao da imas free 400rp ,a xpboost za 3 dana dođe oko 260 tako da tebi ni u đep ni iz đepa,a malo ces si ubrzat dizanje lvl-a. To je bio samo prijedlog i nije potrebno da se svega hvatas ko pijan plota i pokusas izdominirat,nije potrebno ;)


Pa to sam vec iskoristio lel

tj ko da sam uklet, od kako sam to ukljucio imam jedno 6 poraza i 1 pobjedu. lel
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2014., 23:31 Nasty Rabbit »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1048 : 23. Srpanj, 2014., 23:35 »
Sad me spojilo da igram protiv diamond 5 igača i kud zavraga baš na moj lane, i to mid gdje smo sami. :tired:

Pojeo me..
On igrao Gragas a ja Ryzea, i kad sam uspio i njega i junglera dovesti u kut dođe moj jungler i uzme mi 2 killa. :fpalm:

Ali baš se vidi razlika kad on igra i kad netko drugi igra, vidiš da ne napada kao i drugi, svugdje ga ima a nigdje ga nema.

Anyway, nakon 6 uzastopnih pobjeda zbog njega sam izgubio sa 5-9-4 osobnim rezultatom. :bonk:
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1049 : 24. Srpanj, 2014., 10:37 »
Promo za gold O0


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9