HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564076 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1065 : 27. Srpanj, 2014., 01:38 »
EVO VAM GA HEJTERI. ZA SVE PRODANE DUŠE KOJE SU ME POKUŠALE TROLAT,ALI NISU USPJELE ! \:D/:clap:\:D/:clap:\:D/:clap:


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1066 : 27. Srpanj, 2014., 15:04 »
Meni u zadnje vrijeme baš i ne ide. Dobivam trollove koji odluče jer im je netko uzeo kill da ne žele više igrat pa leavaju game pa lik natrag uđe i počne feedat. :wildboy:


Odg: League of Legends
« Odgovori #1067 : 27. Srpanj, 2014., 15:37 »
križ koji svi mi LoL-igraci moramo nosit, zgrider :(

kolko dugo se tolerira neaktivnost u rankedu dok me ne bace u nizi rank? sad sam na moru pa nemam (normalan) komp da mogu igrat LoL
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1068 : 27. Srpanj, 2014., 16:45 »
Ako se ne varam, jednom u 28 dana moraš odigrati.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1069 : 27. Srpanj, 2014., 20:19 »
Gledate LCS?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1070 : 27. Srpanj, 2014., 20:42 »
Ima što zanimljivog da treba gledat?

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1071 : 27. Srpanj, 2014., 21:06 »
Pa ako ostatak bude kao prvi mec bit ce zanimljivo


*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1072 : 29. Srpanj, 2014., 06:47 »
Ima li netko zainteresiran za premade, nakon 2 gejma sa 2-3 afk era (jedan smo dobili 3 afk, bog blagoslovia nastekanog nasusa :D) san malo dotučen.

EU NE VickoGuz

Odg: League of Legends
« Odgovori #1073 : 29. Srpanj, 2014., 19:00 »
Evo mene, odigrao još par mečeva, logično puno noobova, ništa novo... :kava:
Rekoh, skupio sam ja 1350ipa pa da kupim Munda ili Nasusa jer rasturam sa njima, kad se ono sjetim Siona i razmišljam si zašto nitko ne igra sa njim nikad, još od kad sam ja igrao. RIOT ko da ga je zaboravio, nikakvi update za njega, ništa. I tako, kupio ja Siona kad ono prvi meč....



Ne znam šta da kažem <3
U ovih 48 mečeva još nisam imao pravi, dobar meč, ali je ovaj bio odličan. Protivnici su se borili, bili su odlični, moj tim isto tako odličan, bez flamea, bez ragea. Savršeno. Šta kažete na build? Učitao neki sa interneta, sviđa mi se jako, samo što mislim da bih možda mogao uzet nešto za malo više armora/m.resista!?  Inače, skupio sam zbog E oko 700hpa :D

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1075 : 29. Srpanj, 2014., 20:27 »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1076 : 29. Srpanj, 2014., 23:22 »
SION

Sion je po meni jako snažan champion, koji se rijetko picka, ali kada ga netko picka, onda znam da sam vjerojatno najebao. Osim kao AD, jako je snažan kao AP.

Ja inače sada malo testiram Jungle YI SMITE/TELEPORT.

Odigrao 2 normala tako, silovao, otišao u ranked, završio 7/7/7, ali masu radio pressure , a i zbog mene uzeli inhibitore tako da je ok ^^
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1077 : 30. Srpanj, 2014., 11:22 »
u 4.13 nakon 5 odigranih mečeva u team builderu dobije se rol icon

https://twitter.com/moobeat/status/494285440892280834

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1078 : 30. Srpanj, 2014., 11:54 »
Evo mene, odigrao još par mečeva, logično puno noobova, ništa novo... :kava:
Rekoh, skupio sam ja 1350ipa pa da kupim Munda ili Nasusa jer rasturam sa njima, kad se ono sjetim Siona i razmišljam si zašto nitko ne igra sa njim nikad, još od kad sam ja igrao. RIOT ko da ga je zaboravio, nikakvi update za njega, ništa. I tako, kupio ja Siona kad ono prvi meč....

(Klikni za pregled slike.)

Ne znam šta da kažem <3
U ovih 48 mečeva još nisam imao pravi, dobar meč, ali je ovaj bio odličan. Protivnici su se borili, bili su odlični, moj tim isto tako odličan, bez flamea, bez ragea. Savršeno. Šta kažete na build? Učitao neki sa interneta, sviđa mi se jako, samo što mislim da bih možda mogao uzet nešto za malo više armora/m.resista!?  Inače, skupio sam zbog E oko 700hpa :D
Ja igram s njim i stvarno je pre dobar.Puno njih ga builda AP,ali on je OP kada mu nabildas Life Steal i AD.Ulti ga takodjer cini odlicnim supportom.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1079 : 30. Srpanj, 2014., 12:53 »
Sion support :ave::ave::ave:
Sion overpowered :ave::ave::ave:
Sion opcenito :ave::ave::ave:

Lee Sin nerfan, vise mu E ne unistava attack speed na drugom castu, Evelynn se drugacije scalea i opcenito je malo nerfana, Nami i Thresh isto :(

Jucer je na LCS-u onaj frajer sa Aatroxom sam dobio game sa konstantnim split pushanjem i opcenito je bio dosadan retaj koji konstantno ima pritisak na lane pa razmisljam da njega malo uposlim, ali znam i sam koliko je beskoristan kasnije i opcenito ne-viable.

Igram Ranga kao junglera u zadnje vrijeme dosta i radim one-shot build s njim i uglavnom dobivam konstantno gameove, upao u Gold 1 neki dan, dosao do 60 bodova u tom istom danu (bez ijednog izgubljenog gamea) i sad pao na 40 bodova.

Sa jungle Rendžijem imam oko 3 izgubljena gamea i 10 dobivenih, a all time statsi sa njim su mi 11 dobivenih i 5 izgubljenih samo sto je dosta solidno jer se konstantno dizem u lp i prosao sam u 2 tjedna 3 divizije u gold elou.

Novi Bonetooth Necklace koji ne gubi stackove pri smrti ga cini nezaustavljivim i malo poglupljuje bit njega i kasnije dominira ostale laneove jer su wardovi protiv njega beskorisni, a dok vidis onu Metal Gear Solid ( :hiha: ) ikonicu iznad glave mozes se jebat jer znas da ce iz zraka izletjet jebena zvijer koja skida trecinu hitpointsa sa 1, ne full-ferocity Q-om. Sam procjenim mogu li dovrsiti gank bez da se flasha/ghosta/blinka i prema tome odlucim bacam li 5-stack Super-bolu, ali doslovno puno puta jednostavno NE STIGNU flashati od kolicine bursta kakvu on ima. Ne ocekuju da sa full buildom ima 350 AD-a i 3k hp. Doslovno free win u nekim slucajevima, a nije precest pick. Steta.
« Zadnja izmjena: 30. Srpanj, 2014., 12:57 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9