HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564114 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1095 : 31. Srpanj, 2014., 16:45 »
To dobio ili kupio?

To se dobilo tako da kupis RP na bozic, takodjer imam i okicen Turret kao ikonicu koju se moglo dobiti tako da giftas prijatelju skin za Bozic. Obje su mi zanimljive ali Urf je Urf.

Inace, nakon 2 partije opet sam nazad na 40 bodova, jos cu danas odigrat koju pa se nadam da sutra - prekosutra doguram do promo serije za platinu.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1096 : 31. Srpanj, 2014., 17:41 »
Double-post al boli me briga. Nakon sto sam vec svima valjda dosadio o hvaljenju Rengara, odigrao sam jedan od najboljih gameova s njima ikad, iako sam rezultat na kraju nije bio nesto dobar. Top Rumbleu sam u 5 minuta gankao 3 puta i prva 2 puta sam ja izvukao kill a drugi put sam ostavio njemu. Inace bi izgubili da nisam igrao Rengara jer jednostavno svaka sekunda i trenutak u kojem neprijatelj ne pazi bude kobna za njega. Ne zahtjeva nikakav skill poslije 6 vec jednostavno budi nevidljiv, izleti, ubij/snareaj i ostavi kill.

If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1097 : 01. Kolovoz, 2014., 10:46 »
Da,rengar je dobar champion,uz dobru kontrolu late gamea,free win

Odg: League of Legends
« Odgovori #1098 : 01. Kolovoz, 2014., 11:08 »
Evo i mene, odigrao jedan od boljih jungle.ova ikad. Možda sam malo pogrješio jer nisam previše killova pušta ljudima na laneu, ali ne igram toliko puno jungle pa i ne razumijem mehaniku iste baš najbolje, ali ajd...



MF troll od početka, kaže da su joj bili laggovi, whatever. Ugl nafidala bot strašno, poppy je odličan igrač samo što je sa poppy kao champom po meni bio usuless, mislim.... trebalo mu je po 15sec da samo jannu solo derne. Težak meč, izjebali su nas do kraja sa samo nexusom da je ostao a mi njima gotovo da ništa nismo uništili. Na kraju sa par mojih dobrih reakcija i zatvaranja njihovog carrya smo dobili. Inače, da se pohvalim razvalio sam Zeda na midu i Yasua na top early game. Do 20min sam imao ohoho gankove dok trydan jedva 2-3. :kava:


Odg: League of Legends
« Odgovori #1099 : 01. Kolovoz, 2014., 11:50 »
Ja sam odigro 2 partije  i dobia za assasina

Seres ili stvarno? S kim si igro?

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Ozbiljno!!! Osto sam i ja sa upitnikom iznad glave kad sam vidio jer kazu da ih treba 5 odigrat i sa Shacom sam junglo

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1100 : 01. Kolovoz, 2014., 14:31 »
Omg, manamune poppy next lvl :mrgreen:

Nije poppy usless inače, barem ne kad igra svoju ulogu kako treba, a to je izbrisat carry-a iz fighta.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1101 : 01. Kolovoz, 2014., 16:13 »
Poppy mid-lategame je broken...to je općepoznato :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1102 : 01. Kolovoz, 2014., 16:57 »
YARRRGH MATEY


*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1103 : 01. Kolovoz, 2014., 17:49 »
Sta slusate dok igrate? Pandora,souncloud nesta trece?

Odg: League of Legends
« Odgovori #1104 : 02. Kolovoz, 2014., 17:57 »
Maidene :)

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1105 : 02. Kolovoz, 2014., 18:24 »
Grooveshark, nema nikakvih buffera niti mi se povecava ping, sto se dogodi na youtubeu.

Inace, leaveao sam game. To nisam napravio vec godinu dana, ali eto. Necu pisati sob story ali uglavnom, netko je nekom uzeo role, pa onda taj netko meni, pa sam ja morao supportati na cemu INZISTIRAM da ne radim jer sam jednostavno los u tome, ne da mi nije zabavno vec jednostavno nemam te sposobnosti i drugi me supportovi iz tog elo rangea unistavaju.
Pikao sam  Blitzcranka, los potez odmah jer je smece. No uglavnom, moja vayne od pocetka bila krajnje govno i toliko sam se nazivcirao od tih debila u GOLD JEDAN ELOU da sam jednostavno rekao jebes ovo i izasao. I regret nothing.

Tek sam sad skuzio da nisam dobio leave vec samo defeat, valjda su predali, ohwell.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1106 : 02. Kolovoz, 2014., 20:20 »
Grooveshark, nema nikakvih buffera niti mi se povecava ping, sto se dogodi na youtubeu.

Inace, leaveao sam game. To nisam napravio vec godinu dana, ali eto. Necu pisati sob story ali uglavnom, netko je nekom uzeo role, pa onda taj netko meni, pa sam ja morao supportati na cemu INZISTIRAM da ne radim jer sam jednostavno los u tome, ne da mi nije zabavno vec jednostavno nemam te sposobnosti i drugi me supportovi iz tog elo rangea unistavaju.
Pikao sam  Blitzcranka, los potez odmah jer je smece. No uglavnom, moja vayne od pocetka bila krajnje govno i toliko sam se nazivcirao od tih debila u GOLD JEDAN ELOU da sam jednostavno rekao jebes ovo i izasao. I regret nothing.

Tek sam sad skuzio da nisam dobio leave vec samo defeat, valjda su predali, ohwell.

Pa zašto jednostavno ne prekineš q i za 5 minuta se vratiš, tako nisi ni sebi zajeba nešto i još važnije nisi ni svom timu.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends
« Odgovori #1107 : 02. Kolovoz, 2014., 22:47 »
Pikao sam  Blitzcranka, los potez odmah jer je smece.

How about no.


Ja evo, igram u zadnje vrijeme i trollam (na način da pickam što mi se igra, koji god role, nema rejđanja, samo igram for fun kao da je normal), have my fun...zadnji game s Oriannom, čisto silovanje Diane na midu :approve ...i opet u promo za d4, makar nema razlike :D

http://www.lolking.net/summoner/eune/28604868#matches
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: League of Legends
« Odgovori #1108 : 03. Kolovoz, 2014., 11:37 »
Ne znam jesam li ikad odigrao jači meč. Silovali smo ih. Jedine 3 smrti su nam bile iz dosade, kad smo se zaletili solo protiv njih 5 ili protiv barona :D



-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1109 : 03. Kolovoz, 2014., 22:13 »
Sad sam gledao NA LCS i kako je Dignitas bacio match protiv LMQ. Nego, jel prati tko uopće LCS?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9