HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564121 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1185 : 19. Kolovoz, 2014., 19:30 »
Ma igrao sam ja nju prije i bila op,a sad ne znam na koju foru je postala slaba. Prvi game sam igrao agresivno,al nije dobro ispalo,a sad sam skuzio da je dosta pasivan champion (sto nije bas moj nacin igre) pa sam u skladu s tim igrao i pobijedio s dobrim rezultatom. Sve u svemu ne isplati se dat za nju 6300 jer ima puno boljih championa (syndra,ahri) za koje se isplati dat toliko. I da,zahtjeva veliki skil.


*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1186 : 20. Kolovoz, 2014., 07:39 »
Nije mi jasno šta vam je ža potrošit ip, ko da ste mjesecima kopali ugljen za to. Kupiš champa, ako ti odgovara super, ako ne naučia si nešto novo, opet super.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1187 : 20. Kolovoz, 2014., 10:28 »
Morate ih skupit sve!!! To je nes kao pokemoni.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1188 : 20. Kolovoz, 2014., 14:01 »
Ma igrao sam ja nju prije i bila op,a sad ne znam na koju foru je postala slaba. Prvi game sam igrao agresivno,al nije dobro ispalo,a sad sam skuzio da je dosta pasivan champion (sto nije bas moj nacin igre) pa sam u skladu s tim igrao i pobijedio s dobrim rezultatom. Sve u svemu ne isplati se dat za nju 6300 jer ima puno boljih championa (syndra,ahri) za koje se isplati dat toliko. I da,zahtjeva veliki skil.



Svaki champion zahtjeva skill kojeg ti ocito nemas pa ti je glup :ave:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: League of Legends
« Odgovori #1189 : 20. Kolovoz, 2014., 17:09 »
U zadnje vrijeme mi uopće neide, imam negdje već 6-7 izgubljenih igri za redom. :wildboy: U večini slučajeva dobijem tim koji previše roama i ne želi pushat i onda throwaju game i gg. Ili lik se disconneta pa ga nema 10min pa izgubimo prednost jer je tim reterdiran. :wildboy:


Odg: League of Legends
« Odgovori #1190 : 20. Kolovoz, 2014., 18:34 »
Meni ne ide od kad sam poceo igrat XD Neznam kog da kupim razmisljam o olafu ili onaj naitilus ili kako se vec zove

Odg: League of Legends
« Odgovori #1191 : 20. Kolovoz, 2014., 19:40 »
U zadnje vrijeme mi uopće neide, imam negdje već 6-7 izgubljenih igri za redom. :wildboy: U večini slučajeva dobijem tim koji previše roama i ne želi pushat i onda throwaju game i gg. Ili lik se disconneta pa ga nema 10min pa izgubimo prednost jer je tim reterdiran. :wildboy:

znam kako ti je, 5 poraza pa 1 win, 4 poraza pa 1 win ... itd itd itd. Nikako na zelenu granu xD

Odg: League of Legends
« Odgovori #1192 : 20. Kolovoz, 2014., 19:47 »
ja sam dobio 9 puta za redom, sad sam izgubio zbog...neznam, jednostavno loseg tima zajedno (i ja sam bio los da se razumimo). samo da nije renekton nafidao udyra na topu, mogli smo dobit game...
sad mi je na promou 1W1L, moram asd dobit, viš mi lak

edit : izgubio sam promo, to!  :clap::clap:

« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2014., 20:59 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

Odg: League of Legends
« Odgovori #1193 : 20. Kolovoz, 2014., 21:02 »
https://www.youtube.com/watch?v=nxAabW7JfTQ

ne znam za vas što vi mislite o ovome, ali čovjek je objasnio. Kad sam prvi put krenuo LoL igrat sa frendovima prije više od 3god. igralo se Ashe mid svi bi build Dorian blade, shield, ring, obicne buce itd. nitko se nije na nikoga ljutio, samo zabava... nezz nostalgija :(
« Zadnja izmjena: 20. Kolovoz, 2014., 21:17 Nasty Rabbit »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1194 : 20. Kolovoz, 2014., 22:17 »
@PhSxX Ti bas imas potrebu za supackim komentarima? Vjerovatno ti idu uz karakter!

Odg: League of Legends
« Odgovori #1195 : 21. Kolovoz, 2014., 13:40 »
Neznam momci zasto se tu prepirete. Radje umjesto pricanja tu kako su noobovi ili kako ih jos vec zelite nazvat su ispusili laneove a vi jedini dobri bili pogledajte di ste vi pogrijesili sta ste mogli napraviti da dobijete game.  :mrgreen:
Nije tu samo mehanika potrebna da se pobijedi. Skinite lolreplay pa pogledajte partije sta ste izgubili. Nemojte se svadat, pokusajte smirite svoje suigrace. (znam nekad ima uzasno tvrdoglavih i isfrustriranih igraca kojima nista ne pomaze, njih samo mute  :mrgreen:)
Ne moze se svaki game dobit, i ne moze se uvijek dobro odigrat. A meni se cini da je najbitnije ne zivcirat kad se game izgubi, a jos bitnije kriviti suigrace.

Za one koji zele napradovati vise u pogledu mehanike nekih championa preporucam pogledati neke coaching snimke od lastshadow9. To je bivsi SC2 igrac i Lol D1 u Koreji. Ima stvarno dobre snimke gdje do detalja zna objasnit stvari (nekad malo i previse jer treba neko vrijeme za to sve usvojiti).   :mrgreen:

Evo link: https://www.youtube.com/user/lastshadow9/videos

E da i nemojte za sve sta se dogodilo na vasem laneu kriviti junglera. Prilagodite se situaciji u kojoj se nalazite, upratite di bi mogao biti protivnicki jungler. Jungle pozicija je vjerojatno najteza pozicija za nauciti igrati dobro.

Ovdje nikako od vas ne prozivam cisto pokusavam dati neke savjete za stvari koje su se svakome od nas dogodile i na koje smo svi mi isto reagirali. :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 21. Kolovoz, 2014., 13:46 Redbull »

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1196 : 21. Kolovoz, 2014., 14:42 »
Gle,u teoriji sve to ima smisla i sve je to kak treb,samo sto u praksi je sasvim druga prica.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1197 : 22. Kolovoz, 2014., 00:09 »
Napokon sam došao do levela 30, trebalo mi je velikih 242 sata i 193 pobjede. :piva:

"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1198 : 22. Kolovoz, 2014., 00:21 »
Redbull taj čiji si kanal napisao je gay, ako nisi znao.

Priznao u jednom videu, čisto da kažem ako je koga zanimalo. :bonk:
"Keep that hair short, Clem."

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1199 : 22. Kolovoz, 2014., 02:30 »
Redbull taj čiji si kanal napisao je gay, ako nisi znao.

Priznao u jednom videu, čisto da kažem ako je koga zanimalo. :bonk:

Sumnjam da nekog briga jel netko gay. Jel te to spriječava da gledaš njegova videa?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9