HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 563931 Hitova
*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1230 : 23. Kolovoz, 2014., 10:57 »
1. Dakle čovjek nema veze sa Riotom osim šta radi za njih na poziciji odnosa s javnošču ok, vidim kako to nema nikakve veze sa Riotom nego je samo njegovo osobno mišljnje. Od di si Frika izvuka neznam ali on od sezone 2 nema nikakvih službenih odnosa s javnošču.

2. Imaš pravo, nije skripta, nego je program koji automatski izdvaja i obrađuje problematične igraće,  Poznato je da to Riot ne koristi jer je jedan dan to koristia.

3. Pantheon, Lulu, Maokai, Gragas, Vladimir, Kayle uvjek gube lane od Garena, zato je trenutačno on meta champ a ovi prije se ne igraju jer gube lane.

Da, lvl 3 Lee Sin definitivno ne gubi oko 120(+ još 20-30 ako je ubacia auto između)  dmga kad falije q, to ionako nije važno jer ga nemože falit, protivnik stoji na mjestu i klikne S te ćeka da ga se dokrajči. Ignorirat ćemo činjenicu da ga trenutačno 1 na 1 pobijedi Kha, Evelyin i Shivana jer ti champovi trenutačno nisu u meti i niko ih neigra.

Trynadamer je champ koji je trenutačno super jak jer se na topu definitivno ne igraju poke-kite champovi, pravit čemo se da oni champovi koje sam gore napisa ne postoje jer se očito ne igraju. Ikad.


4. Nazva si me glupanom i lažovom, a kao protuargument si da :"Nije tako nego je ovako."

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1231 : 23. Kolovoz, 2014., 11:40 »
A tvoj protuargument je obrazlozen savrseno jel :ave:

Ne znam sto da ti kazem jer jednostavno ne znas igrati. Svi tvoji argumenti su naprosto krivi. Da trosis toliko vremena na sam LoL nebi se ovdje plakao. Necu prolaziti korake 1-4 s tobom sad jer znam da ces ti opet iz guzice izvuci neku svoju taktiku da dokazes da sam u krivu, a snowblind ce se opet gangati s tobom protiv mene.

Ako pak ti zelis voditi tu raspravu jer predpostavljam da 20godisnjak poput tebe nema pametnijeg posla na subotu nego se raspravljati sa random internet ljudima I UZ TO biti konstantno u krivu, samo reci pa napisem detaljniji odgovor na tvoje aids postove. Kako god okrenes, uvijek si 2 koraka iza mene u ovoj debati. Osjecam i da skreces sa teme samog league vec da si se osobno nabrijao na ovu svadju. Ali valjda se tako stvari rade u bronci. Ne znam, nisam nikad bio toliko los pa ti ne mogu reci, ali siguran sam da ti imas puno iskustva sudeci po tvojim postovima ;)
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1232 : 23. Kolovoz, 2014., 13:34 »
Molio bih @PhSxX! da mi i u ovom game ukaže na to koliko sam loše odigrao i koliki sam zapravo noob.

http://prntscr.com/4fmiy4

inače, naša cait prvih 5min afk, kasnije lb skoro 10min afk... i na kraju dobili ! :D
Prvi game do sada na ovom accu, na ovako niskom levelu da smo imali takav vision control. Savrseno nesto! Ja sam wardao koliko sam mogao a i cijeli team je kupovao wardove. Own.

2 deada support juhuu.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1233 : 23. Kolovoz, 2014., 13:55 »
Jedine osobe u ovoj temi koje mogu davati savjete i "soliti pamet" su diamond igrači, sve ostalo je nebitno. Do tad pričajte vaša iskustva, ali ne soliti pamet jer nitko neće slušati nekog tko je u istoj ligi ili nižoj.
Ako se već neki od vas smatraju uzvišenim onda molim lijepo snimite rundu u diamond ligi sa spomenutim champom i pokažite kako se igra jer bih ja htio naučiti. Mogu i ja napisati svakakve gluposti o champovima koje challengeri govore i pravit se da sam veći od drugih, bolje vi fino snimite vaš gameplay sa slikom da ste diamond liga i sve 5. Siguran sam da se onda nitko neće ljutit ako takva osoba nekom i kaže da je loš. :piva:
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2014., 13:57 ScopeoutFPS »
"Keep that hair short, Clem."

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1234 : 23. Kolovoz, 2014., 14:46 »
Molio bih @PhSxX! da mi i u ovom game ukaže na to koliko sam loše odigrao i koliki sam zapravo noob.

http://prntscr.com/4fmiy4

inače, naša cait prvih 5min afk, kasnije lb skoro 10min afk... i na kraju dobili ! :D
Prvi game do sada na ovom accu, na ovako niskom levelu da smo imali takav vision control. Savrseno nesto! Ja sam wardao koliko sam mogao a i cijeli team je kupovao wardove. Own.

2 deada support juhuu.

Cinjenica da si 16. level sve govori.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1235 : 23. Kolovoz, 2014., 14:55 »
Mene samo zanima imaš li ti kakve prijatelje sa takvim ponašanjem?

Pa šta ako sam 16lvl? Igram protiv ostalih koji su sličan lvl ko ja.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1236 : 23. Kolovoz, 2014., 19:27 »
Odigrao sam svojih 10 promo rundi, nadao sam se da ću preskočiti bronzu, ali ishod je bio još bolji. :clap: :piva:

"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends
« Odgovori #1237 : 23. Kolovoz, 2014., 19:41 »
Odigrao sam svojih 10 promo rundi, nadao sam se da ću preskočiti bronzu, ali ishod je bio još bolji. :clap: :piva:

(Klikni za pregled slike.)

Evo ja bi se dao zakunut , dao Bog da mi otpala desna ruka ako nije istina, da sam prije 3-4 mjeseca odigrao na frendovom accu promo i imao 9/1 ili 8/2 nisam siguran i zavrsio u Bronzi 2.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1238 : 23. Kolovoz, 2014., 19:42 »
Vjerujem da za promociju kalkuliraju puno više od pobjeda.
"Keep that hair short, Clem."

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1239 : 23. Kolovoz, 2014., 20:11 »
Imam prijatelja, ne brini se ti za mene. Razlog zasto si zavrsio u Bronze 2 je taj sto imas usran MMR i na normalu puno vise izgubljenih nego dobivenih i zato sto su te nosili do pobjede. Drugo sto ti nemam reci jer netko tko jos ne moze igrati ranked nebi shvatio sto govorim. Scopeut ima pravo, bravo za gold btw, koji ti je bio rezultat?

edit vidim u pozadini 7 - 3. Svejedno impresivno jer inace bi s tim zavrsio u silver 3 -1.
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2014., 20:13 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1240 : 23. Kolovoz, 2014., 20:14 »
Mozda je tvoj frend prosle sezone imao mali mmr pa si zato oso u bronzu ove sezone jer mislim da se pri tom rangiranju malo gleda i prosla sezona

Odg: League of Legends
« Odgovori #1241 : 23. Kolovoz, 2014., 20:21 »
Ma da noob je on zesci zato mi je i bio dao acc bilo mu dosta

Odg: League of Legends
« Odgovori #1242 : 23. Kolovoz, 2014., 20:22 »
@scopeout gold V nakon 10 rundi, a ja od 2. mjeseca dosad se jebavam pa sam doso od bronze II do silver III :( bilo kako bilo, svaka cast
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1243 : 23. Kolovoz, 2014., 22:04 »
Meni je elo poceo padat jer sam usao u neki jebacki Lose strike (sto sam i zasluzio). Dobivao sam trolove i afk-e svaki game. Posto ja preferiram adc Jinx imao sam problema jer ona "zahtjeva" da se dođe do late game-a jer tad je najjaca i da ne znam kaki los tim imas late game je tvoj,a imao sam problem jer nisam mogao to postic jer nikad ni ne dodem do late game-a pa sam poceo spamad Dravena  i pobjeđivat nemoguce i jace rangirane igrace od mene i uspio se vratit nazad u "utrku" :)

Moj nekaki campion pool za dizat elo je sad: Draven,Jinx,Akali,Katarina,Darius,Zyra (support),Amumu (jungle,full ap) :)


Odg: League of Legends
« Odgovori #1244 : 23. Kolovoz, 2014., 22:40 »
Sa Katarinom ne možeš da se dižeš. Ja htio u kvalifikacijama nju igrat, svaki vražji game ju banaju.

Ljudi banaju one protiv kojih ne znaju igrat a ne one za dobrobit tima. Bar je Katarina squishy i ona dominira baš ako drugi tim nema neke stunove.
Kupim si jedinog champa od 6300 i sad ne mogu igrat jer ga svaki put moraju banat, Yasuo.
A isto je lagano igrati protiv njega sa bilo kojim ranged champom.
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9