HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564053 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1260 : 25. Kolovoz, 2014., 22:36 »
Kad sezona završi, navodno Morgana dobiva Victorius skin.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1261 : 25. Kolovoz, 2014., 22:45 »
Ah, nadao sam se nekom tko nije support..
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1262 : 25. Kolovoz, 2014., 23:18 »
Ou yes,u goldu sam tako da ispunjavam kriterije woohoo..

Na kraju sezone se dobivaju nagrade za postignuti rezultat (elo). Jedna od nagrada je Victorius skin određenog championa. Posto sam vidio da si i ti u goldu tako da na kraju sezone ako ostames ugoldu i tebe ceka skin i champion. Prosle sezone je bila Shyvana,a ovo ima slika na LOL stranici i sve mi nekako lici na Morganu,ali po frizuri championa ipak bi rekao da bi mogla bit i Fiora.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1263 : 25. Kolovoz, 2014., 23:33 »
Ako u LCS-u koriste Morganu kao support to ne znači da joj je i glavna uloga.

Prošle sezone je Elise dobila Victorious skin, a ne Shy.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1264 : 26. Kolovoz, 2014., 00:27 »
Pa kad je onda ova dobila?

Wow,dobivam po 26lp po pobjedi :O
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2014., 01:03 Fuker »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1265 : 26. Kolovoz, 2014., 07:31 »
Samo par championa ima ovakve "vilenjačke uši" , a dosad su bili victorius janna, jarvan i elise.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1266 : 26. Kolovoz, 2014., 19:24 »
jebemti kako me dobro ide u zadnje vrijeme, u manje od 2 tjedna iz silver 4 u silver 2. :clap: al dobro, sad sam izgubio s volijem, jebeni gnar i bot su nafidali tako jako da se jednostavno nije moglo nista vise :tired:

nego mislim napravit montažu s dariusom. koju mjuzu da stavim? ovo sam ja mislio :
Disturbed - Indestructible (pocinje negdje malo poslije 0:20)
Eminem - Till I Collapse

ovo mozda ako cu radit vise zajebanciju, ne ozbiljan vid s dariusom:
Smoke Weed Everyday (remix)
Sporty-O - Let Me Hit It (DROP IT)

imate neke ideje? mozda bi ove pjesme mogao koristit i za drugog champa? slobodno recite
« Zadnja izmjena: 26. Kolovoz, 2014., 19:27 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1267 : 26. Kolovoz, 2014., 20:55 »


Azir - the Emperor of the Sands

Nisam mislio da će tako brzo najaviti novog heroja nakon Gnara.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1268 : 26. Kolovoz, 2014., 21:02 »
Ne znam za vas ali ja sigurno neću kupovati tog novog champa, nekako mi ne leže njegove sposobnosti. :hiha2:
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1269 : 26. Kolovoz, 2014., 21:08 »
Nije ni meni baš drag, do sad nisam izgubia lane protiv njega, ali svi protiv kojih sam igra su bili loši igrači pa neznam baš kakav je. Znam da dolaze buffovi tako da je vjerojatno malo slabiji nego šta su planirali. Barem jedan champ kojega netreba nerfat čim izađe :)

Odg: League of Legends
« Odgovori #1270 : 26. Kolovoz, 2014., 21:38 »
Izgleda mi dosta pasivno, nema spellove da razjebe protivnike klikon na dva spella :hihi: :loludara:

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1271 : 27. Kolovoz, 2014., 08:57 »
Sad ga neki lik igra na twitchu i izgleda dosta dobro,sviđa mi se


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1272 : 27. Kolovoz, 2014., 09:56 »
Nije bitno sto je dosta pasivan, to ne znaci da nece pobjediti ili jos vise, da NE MOZE pobjediti. Npr. LeBlanc ima tocno te spellove koje ti opisujes, u 3 spella unistava ili barem skida 75% Healtha sa neke mete pa ne znaci da je uvijek win. Pogotovo zbog toga sto u teamfightu ne radi bas nista osim sto moze ubiti carrya poprilicno lagano, ali poslije toga je i ona mrtva u puno slucajeva.

Izgleda mi cudno taj Azir jer mu je passive ili sto vec to da ozivi turret? Jos ne berem jer mi se neda citati do kraja ali eto. Sam koncept mi je malo labav.

Dosao novi patcher i landing page! Danas kad sam upalio LoL cekao sam otprilike 5 minuta i patcher mi je bio zamrznut, ne znam jel tako bilo i kod nekoga drugog ali meni je. Uglavnom nakon tih 5-7 minuta popupao mi je novi patcher, sasvim drugaciji i bolji u svakom pogledu, ali po meni nekako pretjeran. Previse stvari malo ima i izgleda natrpano pa zbog toga malo manje elegantno, ali lako se navigira.

Jos dobrih vijesti, pocinje testiranje instaban sistema za feedere. Trenutno postoji samo na NA serverima ali dok ga zavrse i kompletiraju implementirat ce se na sve servere. https://twitter.com/RiotLyte/status/504442096736940032
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1273 : 27. Kolovoz, 2014., 10:45 »
Azir će bit odličan, jedva čekam. Napokon nešto drugačije i vrijedno pažnje!
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1274 : 27. Kolovoz, 2014., 11:13 »
Jelda? :)
Podsjeca dosta na Phantom Lancera iz DotA 2. I izgleda kao njegovo i Nasusovo love-dijete. Prvi champion koji ima svoje minione i moze ih kontrolirati.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9