HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 564021 Hitova
*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1275 : 27. Kolovoz, 2014., 11:36 »
On meni izgleda neka mjesavina Leblance zbog tog sto moze kao "skocit" na taj svoj lik. Ne znam,meni se isto sviđa,bolji mi je od gnara u svakom slucaju. On je mid,jel?



*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1276 : 27. Kolovoz, 2014., 12:34 »
Meni izgleda ko neloš jungler, aoe auto attack clear, skillshot combo knockup, ult koji blokira 3/4 lane-a. Treba mu vidit statsove i ap ratio pa da vidimo.

Jelda? :)
Podsjeca dosta na Phantom Lancera iz DotA 2. I izgleda kao njegovo i Nasusovo love-dijete. Prvi champion koji ima svoje minione i moze ih kontrolirati.

Yorick, Malzahar, Annie :)

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1277 : 27. Kolovoz, 2014., 18:11 »
Jelda? :)
Podsjeca dosta na Phantom Lancera iz DotA 2. I izgleda kao njegovo i Nasusovo love-dijete. Prvi champion koji ima svoje minione i moze ih kontrolirati.

Mislio sam u smislu da je drugaciji od onoga sto smo dobili zadnjih par mjeseci.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1278 : 27. Kolovoz, 2014., 18:21 »
@shicko Yorick nema kontrolu nad svojim ghostovima, Malzahar nema kontrolu nad svojim voidlingom, Annie je to ulti koji ne brojim iz razloga sto joj to nije spell za waveclear. Isto tako ima samo jednog.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: League of Legends
« Odgovori #1279 : 27. Kolovoz, 2014., 20:17 »
Kad sezona završi, navodno Morgana dobiva Victorius skin.
Te mogu dodat da nabacimo neku? \:D/
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1280 : 27. Kolovoz, 2014., 22:32 »
@shicko Yorick nema kontrolu nad svojim ghostovima, Malzahar nema kontrolu nad svojim voidlingom, Annie je to ulti koji ne brojim iz razloga sto joj to nije spell za waveclear. Isto tako ima samo jednog.


Mislim na Yorickov ult, Malzahar može ciljat sa spellom. Nema ni Azir direktnu kontrolu nego ih positiona sa spellom a pomiće samo autoattackom.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1281 : 28. Kolovoz, 2014., 10:03 »
Meni to kontroliranje miniona nije nista strano. Ja kad igram, neprijatelji su moji minioni i sve ih kontroliram,plesu kako ja sviram ha-ha >:D

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1282 : 29. Kolovoz, 2014., 00:58 »
Gold3 promo: dobijem premade bot blitz gold,a adc silver3 i naravno spuše svoju stranu. Ajd nekako se mi izvucemo jer ja sam bio mid i dosta nafidan,top je bio dobar ww i jungler hecarim isto odlican. I odjednom heca kaze da nemamo sanse za pobjedit (iako smo trebali samo nexus srusit) i pocne trolat zato sto mu je dosadno i naravno ostatak tima ga pokuso spasit kad je krenio sam na 5 i svi pokrepaju i izgubimo.

Lik se zove pun33pun,nisam siguran jel hrvat il srbin,al u svakom slucaju govno od covjeka.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1283 : 29. Kolovoz, 2014., 03:06 »
Upravo san izgubia 6. promociju u silver 2 za redom, FML :loludara:

Ali sad barem imam 70% win rate na akali, to mi je vratilo volju za igranjem :mrgreen:

Odg: League of Legends
« Odgovori #1284 : 29. Kolovoz, 2014., 09:33 »
Upravo san izgubia 6. promociju u silver 2 za redom, FML :loludara:

Ali sad barem imam 70% win rate na akali, to mi je vratilo volju za igranjem :mrgreen:

To ti je kad igras u ove divlje sate :D.

To je fin win rate s akali (jos ako je to preko 20 partija s njom super), to znaci da iskoristis prednost i samo ih ispushate u bazu i zavrsite :D

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1285 : 29. Kolovoz, 2014., 10:30 »
@shicko Yorick nema kontrolu nad svojim ghostovima, Malzahar nema kontrolu nad svojim voidlingom, Annie je to ulti koji ne brojim iz razloga sto joj to nije spell za waveclear. Isto tako ima samo jednog.


Mislim na Yorickov ult, Malzahar može ciljat sa spellom. Nema ni Azir direktnu kontrolu nego ih positiona sa spellom a pomiće samo autoattackom.

A Yorick kontrolira od sada svoj ult? :hiha:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1286 : 29. Kolovoz, 2014., 11:02 »
Pa i najbolje je igrat u lude sate kad sva djeca spavaju pa se moze normalno igrat

Odg: League of Legends
« Odgovori #1287 : 29. Kolovoz, 2014., 11:10 »
@fuker good point. iako opet, moze bit seljacina/isprdaka koji su tolko glupi da igraju cijeli dan i noc lol, jos uz to su losi igraci jer su glupi, jel
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1288 : 29. Kolovoz, 2014., 11:34 »
Pa i najbolje je igrat u lude sate kad sva djeca spavaju pa se moze normalno igrat

Istina. U ranim jutarnjim satima 4-6 drasticno se smanji broj seljacina. Jest da se ceka duze ali to je to.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1289 : 29. Kolovoz, 2014., 11:37 »
Upravo san izgubia 6. promociju u silver 2 za redom, FML :loludara:

Ali sad barem imam 70% win rate na akali, to mi je vratilo volju za igranjem :mrgreen:

To ti je kad igras u ove divlje sate :D.

To je fin win rate s akali (jos ako je to preko 20 partija s njom super), to znaci da iskoristis prednost i samo ih ispushate u bazu i zavrsite :D

40 partija sa njimo 28 pobjeda 12 gubitaka u rankedu ove godine. Prošle 40 pobjeda 20 gubitaka. Definitivno moj najbolji champion, samo mi je se neda igrat :mrgreen:


Zar se Yorick ult kad ga baciš na sebe ne upravlja altom?


Problem kod igranja u te sate je šta često naletiš na iste ljude, pa ti se dogodi da naletiš na 2 premade debila nekoliko puta, prvo zbog njih završiš u seriji, a onda ti je oni izgube  :hihi:
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2014., 11:39 Shicko »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9