HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565938 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #1290 : 29. Kolovoz, 2014., 11:46 »
I tako igram ja ranked u goldu i kažem mid i pickam prvi mid da bi se našao neki pametnjaković meni reći da će me reportati iako nije ništa rekao za poziciju dok sam ja pickao.

Uđemo u igru i prvo što mi je rekao je da mi *ebe mater uskašku. I tražio i svoj tim i protivnički da me reportaju za troll, na kraju smo ipak pobjedili.

Više me izvrijeđaju "domaći" ljudi nego stranci. :bonk:
"Keep that hair short, Clem."

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1291 : 29. Kolovoz, 2014., 12:06 »
Istina. Srbi i Hrvati su nesta najodvratije sto sam vidio u igrici jer nitko te ne moze izvrijeđat i izivcirat ko te dvije nacije,zato ja i kad skuzim da je neko domaci u igri pricam engleski ^_^ . Cast izuzecima :)


*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1292 : 29. Kolovoz, 2014., 12:40 »
Nisam bas tog misljenja. Igram sa frendom koji je Diamond 5, ja sam Gold 2, i sreli smo jednog tipa koji je bio jedan od najboljih supportova koje smo vidjeli. Friendly, salio se s nama, nikad rageao, bas chill tip. Vidjeli smo da je Plat 4 ali da ne igra ranked, MMR mu je bio malo veci nego prosjecni jer je i moj isto takav pa uvijek kad igramo normal igramo protiv diamond ili platinum igraca, isti su i u nasem timu. Dobili smo game i iduci game ga opet pozvali. Pitao sam ga od kud je i kaze iz srbije. Nisu svi poljaci, rusi, srbi, hrvati, uzbekistanci ili sto vec ne "odvratni" ili toxic. To je jednostavno vas elo. I britanci ce u bronze 5 biti negativi, a rusi u Diamondu ce biti friendly. Ako ste i sami toxicni onda se nikada necete penjati. Imam jednu prijateljicu koja je silver 2, i ima prijatelja koji je bronze 3 i jednog koji je level 15 ili tako nesto. Igrao sam normal s njima, i game kasnije normal u Plat - Diamond MMRu i razlika je bila ogromna, kompletno drugacija igra.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends
« Odgovori #1293 : 29. Kolovoz, 2014., 12:59 »
Ma nije stvar u ELO-u nego u našem načinu razmišljanja. Svi se sječamo onog usranog poljaka šta je bia 0 25 nida jungle sa heal-clarity. Niko se nesječa one Ashe u prošlom game-u šta je u 20 minuti imala 300 farme i pogodila svaku strijelu savršeno. Dokaz je šta imam preko 100 ljudi dodanih na friend listu, a siguran sam da mi je puno manje ljudi pisalo cacer, go die i slično, i skoro pa svo si dodani jer us bili izrazito pozitivni u game-u. Ovaj game je jako kompetativan i zato se ljudi lako iživciraju, a bolje pamte to živciranje nego dobre stvari. Realno niko nema feedera u svakom game-u, pa ni u 5 game-ova ali kad dobijemo game u roku od par sati zaboravimo na tih 5 i sječamo se onog jednog game-a šta smo izgubili.
« Zadnja izmjena: 29. Kolovoz, 2014., 13:16 Shicko »

Odg: League of Legends
« Odgovori #1294 : 29. Kolovoz, 2014., 14:15 »
E da pitanje ako netko zna kako je moguce, imam pretpostavku ali ako netko od vas zna bolje.

Jucer sam igrao s tipom koji ima smurf account lvl 30 ranked neki srednji gold. Nebi to bilo cudno da nema 22 normal partije i nesto malo ranked gameova i u debelom je plusu. Pogleda sam mu na op.gg scorove i vidio da rastura s tim accountom i pretpostavio da je smurf. Odma sam ga pita da li mu je to drugi acc. i on kaze da i da je inace D1 na mainu. :hihi:

E sad mislio sam da je igrao puno arama ili dominiona ali nije. Zapravo je igrao jako malo parija. Kako je to moguce? Da li mozda imao nekog bota pa s njim grindao u customu do lvla 30 ili nesto drugo.

Prijatelj mi ima teoriju da je dobio od riota account jos jedan ali iskreno ne vjerujem, to dobivaju koliko ja znam samo LCS igraci.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1295 : 29. Kolovoz, 2014., 17:10 »
Kake veze ima koji je lik elo?  Ako je govno u bronzi bit ce govno i u vecem elo-u. Stvar je karaktera,supak ce uvijek bit supak i to nema nikake veze s elo statusom!


A sto se tice lika u rankedu s malo normal meceva. Ima u shopu za kupit xp boost koji ti daje vise xp-a kad pobjedis mec,tako da nije dobio acc od riota nit ista slicno nego je jednostavno kupio xp boost.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends
« Odgovori #1296 : 29. Kolovoz, 2014., 17:32 »
"To je jednostavno vas elo."
Molim te postedi me, znam likove koji su diamond a i dalje su nacionalisti i homofobi. Seljacina je seljacina, nema veze jel igra dobro ili lose.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends
« Odgovori #1297 : 29. Kolovoz, 2014., 21:35 »
http://prntscr.com/4hrdr3 Kakav melt ahahah Q i jedan basic svih sam papao xD

Odg: League of Legends
« Odgovori #1298 : 30. Kolovoz, 2014., 02:20 »
Ja se jedino zivciram kad igram sa frendom neki normal i onda mi pocne srat jer feedam, a ustvari nikad nisam ja kriv!!!

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #1299 : 30. Kolovoz, 2014., 11:41 »
Je, elo ima veze sa ponasanjem. Ako si toxic i u svakom gameu feedas nakon sto ne ide sve po tvojem neces doci do diamonda. Barem imas manje sanse nego da si pozitivan i pokusavas uciniti sve samo da se smiri onaj koji ragea. Na primjer, jucer sam imao Tristanu u gameu koja je otisla top nakon sto joj je support Thresh "ukrao" kill. Naravno, umjesto da govorim report tristana na all chatu ucinio sam ono sto je bilo potrebno za dobrobit igre - smirio ju. Bio sam maokai, i rekao sam da ako ode bot camat cu ga i sredit joj killove, sto se i dogodilo. U roku 5 minuta imala je 3 killa i prestala biti toxic. Naravno, to ne radi uvijek ali ako i vi pocnete srati po onom koji sere gubite game sigurno.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1300 : 30. Kolovoz, 2014., 12:28 »
HAHAHAHA covjece kolko si pavtu ja me mogu vjerovar. U pocetku dok sam citao tvoje postove i mislio sam da trolas,da se zabavljas al izgleda da sam bio u krivu. Kolko ti imas godina,koji si elo? Ti mislis da si pokupio svu pamet svijeta pa je sad prosipas nama ovdje. Ti pricas gluposti da to nije za citat i u biti ja mislim da ti ni sam ne znas sta pises. Predlazem ti da se ostavis igranja jedno vrijeme i izades malo na zrak jer elo ti je pojo mozak. Bolje prestani pisat jer sprdas sam sebe svojim izjavama,a nama si ostalima samo teret svojim postovima. Ovo je zadnje sto cu ti se obratit jer ne volim ulazit u razgovor s ljudima tvog karaktera.

Nije problem da dobijem opomenu ili nesta,al sam siguran da moje misljenje u vezi njega dijeli vecina ljudi na ovoj temi. On svojim postovima ne doprinosi nicemu u ovoj temi i ne znam zasto se nesta ne poduzme u vezi njega jer trolanje i gluposti s njegove strane vec polako prelaze svaku mjeru. Ovo nije prvi put da pise glupost ko baba iz bolesti,al ocigledno  nikog nije briga za ovu temu i luđake tako da zali boze ulozenog vremena u pisanje ovog! Peace!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: League of Legends
« Odgovori #1301 : 30. Kolovoz, 2014., 12:37 »
Fuker koji je tebi vrag? On ima svoje mišljenje o toxic igračima, ti imaš svoje. Nit je išta krivo rekao, niti trola. Stvarno nema potrebe za takvim komentarima.

*

Fuker

  • **
  • 153
Odg: League of Legends
« Odgovori #1302 : 30. Kolovoz, 2014., 13:27 »
Lik prica gluposti vec duze vrijeme. Sad da mu se proturijeci usao bi u fajt kao sto je nedavno napravio,poceo je provocirat bez razloga i to stalno radi vec duze vrijeme. S njim se nikad ne moze vodit normalni razgovor jer jedino sto radi je kronicno prica gluposti i unosi nemir na forumu bez ikakvog razloga. Ovo se ne odnosi samo pa prosli njegov post i diskusiju jer kao sto rekoh njegovi šitovi traju vec duze vrijeme. Nema veze,odustajem. Zbogom!


Odg: League of Legends
« Odgovori #1303 : 30. Kolovoz, 2014., 13:57 »
I tako igram ja ranked u goldu i kažem mid i pickam prvi mid da bi se našao neki pametnjaković meni reći da će me reportati iako nije ništa rekao za poziciju dok sam ja pickao.

Uđemo u igru i prvo što mi je rekao je da mi *ebe mater uskašku. I tražio i svoj tim i protivnički da me reportaju za troll, na kraju smo ipak pobjedili.

Više me izvrijeđaju "domaći" ljudi nego stranci. :bonk:
Nisi jedini.To se i meni desilo,cijeli tim me reportao da KS-am,a te killove sam ja sam zaradio.To je normalno na EUNE,pun je toxic igrača.Takav je bio i uvijek će biti. :wildboy:
Konfa:
AMD FX 8350 4.0ghz 16MB Cache
MSI R7 370 Gaming 4GB
Gigabyte Ultra Durable Motherboard 970A-DS3P
Power Supply CoolerMaster RS-600W-ACAB-M4
Kingston SSD 240GB
HDD Toshiba 500GB
Cooler za CPU Katana 4
DVD Čitač Asus
Kučište MS Dragon
3D Mark Score: http://www.3dmark.com/3dm/8570946

Odg: League of Legends
« Odgovori #1304 : 30. Kolovoz, 2014., 14:11 »
moram reci da phsxx-ova teorija s elom i ponasanjem je istina. ili bar donekle. naravno, uvijek ce se naci retardiranih isprdaka koji rageaju i uniste ti game bez razloga, na bilo kom divisionu (jel se to tako zove? npr. moj division je silver II). ali da imas veci elo tj. da napredujes, jedan od faktora je dobro ponasanje. ako vrijedas tim, svi ce bit demotivirani (ili kako se vec kaze suprotno od "motivirani") i bit ce veca sansa da izgubis. ako namjerno feedas, svi se naljute u timu + enemy tim se nafeeda, jel. ako oprostis pizdariju koju ti teammate napravi, dobro ce se osjecat jer ce znat da se moze kod tebe osjecat "sigurno", sto se rijetko vida u lol-u jer ima previse šupčina.
bilo je puno mečeva koje sam - moglo bi se reci - spasio jer sam bio vođa, npr. dvoje-troje se svada, ja kazem "ljudi molim vas nemojte se svadat, mozemo jos dobit, vidite da su jako slabi 5v5 pa onda ajmo se drzat zajedno i razbit cemo ih". ja igram npr udyr junglea, idem tanky vise, fokusiram se na to da zastitim adc-a jer mu treba killova da se motivira jer ima npr. 1/5/2. čim dobi killove, bit ce koncentiraniji i moci ce posteno dobit killove i pobrat pentu/ace. uglavnom, znate na sto mislim
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9