HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 565924 Hitova
*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1785 : 10. Kolovoz, 2015., 11:56 »
Nemam pojma, nisam vidio nešto ban Annie već dosta dugo vremena.

Nego, nisam znao da je Sion poprilično dobar counter Vlaidmiru...ili sam ja naletio na dobrog Siona..anyway winali i sada sam d3 :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1786 : 10. Kolovoz, 2015., 13:25 »
Jel iko imao problem da kada kupi rp da mu izbaci poruku tipa "previse puta ste pokusali, pokusajte za 24 sata" a ustvari prvi put ste upisali podatke, i na kraju vam skine novac a rp ne dobijete, dal' sam idiot? :fpalm:
De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1787 : 10. Kolovoz, 2015., 15:13 »
Jel iko imao problem da kada kupi rp da mu izbaci poruku tipa "previse puta ste pokusali, pokusajte za 24 sata" a ustvari prvi put ste upisali podatke, i na kraju vam skine novac a rp ne dobijete, dal' sam idiot? :fpalm:

Nikad nisam imao problema s tim.
Odmah se u Riot support javi, oni ce ti sigurno to rijesiti.

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1788 : 10. Kolovoz, 2015., 15:16 »
Poslao sam neki onaj kao question, ticket, kako vec, ako su brzi kao i steam support, oh.......
De bjez', Bosanac baa :c

*

sjor-bepo

  • *
  • 63
  • Fensi Pijanac
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1789 : 10. Kolovoz, 2015., 16:08 »
poz ima koji silver da bi igro na EU NE na putu za gold

trenutno sam S2, svi laneovi :D

nick: poTee
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2015., 16:28 sjor Bepo »

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1790 : 11. Kolovoz, 2015., 20:29 »
Aj moremo pokusat te izvadit iz tog silvera u kojem sam trenutno na smurfu, odigral placement matcheve 6:4 bacilo me u silver 1...Al aj nije to ni neki problem,al kakve likove sam znao dobivat u team  :chair:
0:7 yi ragequta
0:11 akali
2:11 naut,ez 1:6
Nekad jednostavno moras popizd.... kad si nemocan u gameu i unatoc tome sto pokusavas nekako dobit game sanse su vrlo male el ima taj jedan covjek u teamu koji ti dodatno otezava posao.Tada pocinjes tiltat i radit mutave greske il recimo tu je takoder moja greska  sto sam tokom game i tabanju svatil da nam mid nezna farmat,ili jungler bronze V material nisam pocel igrat agresivno sa vise rizika mozda bi koji game uspio i carryat...
Najgore od tog sveg je da ponekad jednostavno se istresem na nekog lika el je napravil neku gresku,umjesto da mu budem podrska il leader u gamu...Vjerujem da mi je attitude vjerovatno i najveca prepreka prema Diamondu, el u dosta gameova kada krene lose pocnem tiltat,blameat i flameat...
To mi se ponekad znalo dogadat i sa frendovima na skypu u posljednje vrijeme. Pogotovo ako je los dan, igramo ranked a rapeaju nas il neki missplayevi,failovi itd...Vecinom imam nekog dezurnog krivca unatoc tome sto ga i ja sfailam brate mili ;  al aj vec me ekipa dobro pozna pa zna da nemislim nista ozbiljno i da sam isfrustriran gameom...
Jbg. znam da sam ponekad toxic al jednostavno si nemogu pomoc, pokusaval sam i sa chakra,relax,meditation music xD ne pomaze...Vjerovatno jedino sto bi mi valjda pomoglo da
mi ugase kompletno chat il permaban...
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2015., 20:34 galareal »

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1791 : 12. Kolovoz, 2015., 12:10 »
itd...Vecinom imam nekog dezurnog krivca unatoc tome sto ga i ja sfailam brate mili ;  al aj vec me ekipa dobro pozna pa zna da nemislim nista ozbiljno i da sam isfrustriran gameom...
Jbg. znam da sam ponekad toxic al jednostavno si nemogu pomoc, pokusaval sam i sa chakra,relax,meditation music xD ne pomaze...Vjerovatno jedino sto bi mi valjda pomoglo da
mi ugase kompletno chat il permaban...

Ili samo odrasteš i kada hoćeš rejđati, kreneš roleplay, odmah i tebi bude zanimljivije :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

enki7

  • *
  • 18
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1792 : 16. Kolovoz, 2015., 14:48 »
Evo jedan game s garenom, surr na 20, naravno hahaha :clap:
De bjez', Bosanac baa :c

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1793 : 16. Kolovoz, 2015., 18:46 »
Hvala Bogu više, napokon izlazim iz silvera.. :fpalm:

"Keep that hair short, Clem."

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1794 : 17. Kolovoz, 2015., 02:14 »
Hvala Bogu više, napokon izlazim iz silvera.. :fpalm:

(Klikni za pregled slike.)

Cestitam. Koliko ti je trebalo gejmova da izadjes iz silvera?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1795 : 17. Kolovoz, 2015., 09:59 »
Evo jedan game s garenom, surr na 20, naravno hahaha :clap: (Klikni za pregled slike.)

Sramota bez bootsa igrati :chair:

Hvala Bogu više, napokon izlazim iz silvera.. :fpalm:

(Klikni za pregled slike.)

Pogledaj si malo deaths..to te i koči.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1796 : 17. Kolovoz, 2015., 16:03 »
imagineak ma ja sam Gold koji je zapeo u silveru, pa se dignem pa se spustim, a sad ako nastavim ću izaći brzo i ne planiram se više vraćati. :)

X-Plosiv, ma znam, ali budem dosta u prednosti pa onda letim 1-na 3. Nekad dobijem a nekad ne, barem im spustim health pa moji to počiste pa i oni postanu jači. To još uvijek smijem radit u silveru, za više lige ne bih znao.
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1797 : 17. Kolovoz, 2015., 17:08 »
Zna netko koja je ovo stranica?

"Keep that hair short, Clem."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1798 : 17. Kolovoz, 2015., 18:59 »

X-Plosiv, ma znam, ali budem dosta u prednosti pa onda letim 1-na 3. Nekad dobijem a nekad ne, barem im spustim health pa moji to počiste pa i oni postanu jači. To još uvijek smijem radit u silveru, za više lige ne bih znao.


Dosta Katarina gejmova su mi bili takvi, i u diamondu :clap:

Ja sam pao iz D3 u D4, sada sam D4 cca 90-tak LP, ako se ne varam...samo uživam i ne forsam više igranje kao prije :hiha:

btw, to ti je op.gg, znači primjer: https://eune.op.gg/summoner/userName=shadowsneakdude

i sada da sam u igri tako bi ti pisalo
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1799 : 17. Kolovoz, 2015., 19:00 »
To ti je www.op.gg
"Nije važno učestvovati, važno je pobijediti" - A.F.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9