HCL.HR

[SERVER] Ban/unban

• 113 Odgovora
  • 15628 Hitova
*

cropapak

• n00b
  • 2
Odg: [SERVER] Ban/unban
« Odgovori #105 : 29. Travanj, 2012., 20:59 »
Ja igram vec pola mjeseca i bio sam sada prije 2 sata na hcl serveru nick mi je bio "Cropapak" pise mi "you are not white-listed on this server!"zasto?dosad je sve radilo.Hvala unaprijed!

*

Chewy

• *
  • 37
« Odgovori #106 : 29. Travanj, 2012., 21:28 »
nick "cropapak" sa malim slovom

*

Filozof

• **
  • 163
  • A ludilo brale
Ban
« Odgovori #107 : 01. Svibanj, 2012., 10:05 »
Lijepo molim da mi se objasni kako sam ja to koristio unisteni grinder i zasto me je weenie ubio sa svim i jedinim mojim stvarima na meni umjesto da me je samo ban?
Sve što napišem je prljava laž osmišljena da vas zabavi i sutra se toga neću sjećati.

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #108 : 01. Svibanj, 2012., 14:00 »
Ovdje se vidi da je bio itekako čitav http://i.imgur.com/mavPE.png

I ubijen si po pravilima: http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=14674.0

Ban je samo na 24h

*

Filozof

• **
  • 163
  • A ludilo brale
« Odgovori #109 : 01. Svibanj, 2012., 15:44 »
Kada je ovo slikano?

Jer, ako je to prije one nase svadje oko spawnera na serveru onda cijeli IngSoc zasluzuje ban.

Ali pretpostavljam da je to bilo juce. Pa evo kako je to bilo:
Mi smo bili pod napadom, ja sam isao do svojih stvari na drugom dijelu naseg otoka (mogu ti komotno pokazat put kojim sam isao, vidit ces na block log da govorim istinu) jer su mi tamo chestovi (kasnije ih je nasao erikbot i zato je tamo jedan usamljeni claim (njihov) jer su me pokrali ). Kada sam isao kroz nase ogromne rudnike navigirao sam se po koordinatama naseg starog grindera jer nisam mogao drukcije naci izlaz. Kad sam dosao tamo probio sam zid od bivseg grindera, spustio se dolje pomocu cobblestonea (ak se dobro sjecam) i popeo se na vrh grindera. Primjetio sam da su na mjestu spawnera bila 2 netherracka i jedan block (drvo, mislim) i lupio sam ga jednom i maknio netherrack (tada si me valjda uslikala) i ispostavilo se da je to ona zastita za spawnere odnosno ispostavilo se da je to spawner. Zatim sam trazio izlaz iz grindera ali sam promasio put sam sam otisao oko njega i izasao iz grindera.
Trenutno mi ne ulazi u glavu gdje sam izletio ali sjecam se da me ubio creeper dok sam pisao na skypeu i onda sam se opet vratio ali ovaj put samo jednostavno kopao direkt gore do povrsine i uzeo svoje stvari iz chestova.

Nisam grindao ergo optuzba i ban su neistiniti. Uostalom, kakav to admin unisti spawner zbog krsenja pravila (jer je pretvoren u grinder) i onda ga vrati, bez da ikom kaze, bez ikakvog upozorenja da se grinder unisti? Lijepo si zamku postavila ali ja sam neduzan i ako si me gledala onda to znas i sama jer nisam niti jednog zombija ubio u tom grinderu jucer.

I kakve veze ima moje staklo i drvo ili moj dijamantni armor s tim grinderom da bi mi ga vi morali oduzet? Ili moji novci koje mogu dobiti samo trgovinom? Jesam prodao rotten meat (zombie spawner je bio) u vrijednosti od 12 tisuca dolara?

Sve što napišem je prljava laž osmišljena da vas zabavi i sutra se toga neću sjećati.

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #110 : 01. Svibanj, 2012., 16:04 »
Kada je ovo slikano?
Stavila sam namjerno SS iz kojeg se vidi kad je slikano,
30.04. u 23:48 kada si još bio u factionu IngSoc

Nisam grindao ergo optuzba i ban su neistiniti. Uostalom, kakav to admin unisti spawner zbog krsenja pravila (jer je pretvoren u grinder) i onda ga vrati, bez da ikom kaze, bez ikakvog upozorenja da se grinder unisti? Lijepo si zamku postavila ali ja sam neduzan i ako si me gledala onda to znas i sama jer nisam niti jednog zombija ubio u tom grinderu jucer.

Vratili spawner? Ne, uništeni spawner je ostao uništen, i dalje onaj prvi grinder stoji tamo gdje je bio i nema spawnera, nikome nije vraćen mob spawner (to nikada nebi admin učinio)
Ovdje u tvom slučaju se radi o drugom grinderu, također zombie spawner, koji je udaljen oko 100 blokova od bivšeg uništenog spawnera.
Dokaz za to su slike sa koordinatama da nebi ti rekao da je admin postavio nazad spawner.
Ja ne postavljam zamke, sami si radite zamke.

Upravo je dobivena informacija da je IngSoc prešutio adminima 2 grindera nakon što je jedan bio uništen od strane admina (ukupno 3 grindera)
1.6. Igrač je dužan prijaviti svako nepoštivanje pravila. Prijavite igrača anonimno adminima preko /msg nick ili PM na forumu
            -ako sudjelujete u bilo kakvom kršenju pravila, biti će vam oduzeti itemi i novac i dobiti ćete ban na 24h/permban

Unatoč njihovim opsežnim postovima na forumu http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=14678.msg525280#msg525280 nigdje se ne primjećuje iskaz -da, imamo 3 napravljena grindera ili po njihovim riječima "ne to nije grinder, samo smo iskopali duboku rupu ispod spawnera da bi mob pao u rupu i ozlijedio se onoliko koliko mi želimo i da bude 1-hit-kill"

Ako će netko od njih reći: "Ne, mi nismo znali za grinder i nismo ga koristili" U redu, moguće.
Zna se tko ga je gradio i tko ga je koristio nedavno a adminima se nije ništa reklo ni prijavilo sa njihove strane.

*

Filozof

• **
  • 163
  • A ludilo brale
« Odgovori #111 : 01. Svibanj, 2012., 16:26 »

Stavila sam namjerno SS iz kojeg se vidi kad je slikano,
30.04. u 23:48 kada si još bio u factionu IngSoc

Nisam primjetio onaj tekst dolje al eto nema veze jer sam dobro pogodio.

Vratili spawner? Ne, uništeni spawner je ostao uništen, i dalje onaj prvi grinder stoji tamo gdje je bio i nema spawnera, nikome nije vraćen mob spawner (to nikada nebi admin učinio)
Ovdje u tvom slučaju se radi o drugom grinderu, također zombie spawner, koji je udaljen oko 100 blokova od bivšeg uništenog spawnera.
Dokaz za to su slike sa koordinatama da nebi ti rekao da je admin postavio nazad spawner.
Ja ne postavljam zamke, sami si radite zamke.

Nisam znao da je IngSoc imao 2 identicna (vjerovala ili ne) a samim time sto su identicno gradjeni vidis kako sam se lagano mogao zabuniti.

Upravo je dobivena informacija da je IngSoc prešutio adminima 2 grindera nakon što je jedan bio uništen od strane admina (ukupno 3 grindera)
1.6. Igrač je dužan prijaviti svako nepoštivanje pravila. Prijavite igrača anonimno adminima preko /msg nick ili PM na forumu
            -ako sudjelujete u bilo kakvom kršenju pravila, biti će vam oduzeti itemi i novac i dobiti ćete ban na 24h/permban

Unatoč njihovim opsežnim postovima na forumu http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=14678.msg525280#msg525280 nigdje se ne primjećuje iskaz -da, imamo 3 napravljena grindera ili po njihovim riječima "ne to nije grinder, samo smo iskopali duboku rupu ispod spawnera da bi mob pao u rupu i ozlijedio se onoliko koliko mi želimo i da bude 1-hit-kill"

Ako će netko od njih reći: "Ne, mi nismo znali za grinder i nismo ga koristili" U redu, moguće.
Zna se tko ga je gradio i tko ga je koristio nedavno a adminima se nije ništa reklo ni prijavilo sa njihove strane.

Ja nisam pisao onaj tekst gore i ja ne branim IngSoc nego sebe.
Eh sad, koliko sam ja znao do prije ovog tvog posta - IngSoc je imao 2 spawnera. Jedan je zombie (o kojem sam pricao u proslom postu i za kojeg sam mislio da je unisten) i on je pretvoren u svojevrsni grinder. Drugi je spider spawner i on nije bio grinder. Osim naravno ako definicija grindera sada obuhvaca 3x3 sobu s drvenim vratima za ulaz u istu. Uglavnom u njemu sam proveo jednu sesiju (do 20 levela ako se dobro sjecam ali sam setao vamo tamo po hranu) i saznao sam za njega tek prosli tjedan.

I eto: Ne ja nisam znao za treci grinder (tj drugi). Ne, ja ga nisam gradio (stavio sam vrata u spider spawneru i lampu ali ne vidim zasto je to drukcije od stavljanja cobblea i baklje svakog puta osim sto je brze i sigurnije a na to valjda imam pravo kao igrac na serveru koji je na Hard).

Lijepo ti kazem da sam neduzan za sve osim koristenja oba spawnera (za koja sam znao) JEDNOM.

I zasto nas ti sad zelis kazniti? Zato sto nismo izdali vlastiti faction? Zato sto nismo trazili ban za prijatelja jer je mozda prekrsio neko pravilo?

Edit: Trebao bih pitati zasto ME zelis kazniti jer drugi ni snasli nikakve posljedice kolko ja znam. 

Usput, pretpostavljam da me je prijavio onaj Said86 ili tako nesto... Ako je onda bi ti trebao reci da sam mu ja juce rekao da sam ja sam stavio spawner u nas grinder i onda kada mi je on to povjerovao sam mu rekao da je budala. Igraci, kolko ja znam, ne mogu stavljat spawnere i ja sam mu to rekao u sarkasticnom tonu al eto nije me shvatio valjda.
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2012., 16:34 Filozof »

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #112 : 01. Svibanj, 2012., 16:38 »
Ne moraš nikoga izdati, ni faction ni prijatelje-prijava je anonimna i oni neće ni znati da si ih prijavio.

Ban ti ističe sutra u 11h, hf

*

Filozof

• **
  • 163
  • A ludilo brale
« Odgovori #113 : 01. Svibanj, 2012., 16:48 »
Nece znati oni ali znati cu ja. Neznam u kakvom ti svijetu zivis ali postenje i prijateljstvo se kod mene cijeni kao najvaznije. Kao i imanje savijesti (makar ju tvoja pravila zanemaruju)

A stvari i novac? Cime sam zasluzio da mi uzmete svaku vrazju stvar sto sam imao?
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2012., 16:50 Filozof »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21