HCL.HR

[SERVER] Ban/unban

• 113 Odgovora
  • 16164 Hitova
Odg: [SERVER] Ban
« Odgovori #30 : 18. Ožujak, 2012., 20:47 »
Space Pig ja sam danas bio kod madmax1551 i opet je krao, rušio na vašem novom serveru.
Hoćete li ga bannat?
PLZ jel me mozete odbannat jako mi je zao sve sto sam radio  :ave: imate jako lijep server i htjeo bih graditi kuce, nebih nikad vise krao niti rusio iskreno mi je zao.
Molim vas :(
Name:Joggykiller

« Odgovori #31 : 18. Ožujak, 2012., 20:47 »
Space Pig ja sam danas bio kod madmax1551 i opet je krao, rušio na vašem novom serveru.
Hoćete li ga bannat?
PLZ jel me mozete odbannat jako mi je zao sve sto sam radio  :ave: imate jako lijep server i htjeo bih graditi kuce, nebih nikad vise krao niti rusio iskreno mi je zao.
Molim vas :(

Nadam se da ce se modovi sjetiti kako si mi ubio 100 ovaca... I da te nece unbanati.

« Odgovori #32 : 18. Ožujak, 2012., 20:49 »
Nisam ti ja ubijao ovce

*

SpacePig

• 1404
« Odgovori #33 : 18. Ožujak, 2012., 21:48 »
Nadam se da ce se modovi sjetiti kako si mi ubio 100 ovaca... I da te nece unbanati.
ban i njemu i madmaxu1551  ;)

Odg: [SERVER] Ban/unban
« Odgovori #34 : 19. Ožujak, 2012., 14:44 »
Ovako,Danas sam igro na HCL serveru i dobio sam ban.
Frend me pozvo na skype i reko je da je naso mob spawner.
Inace u 2rTeam-u sam i vjerovatno jedini znam raditi mob grinder,odnosno mob trap za skupljanje xp-a.
Taj frend je grungy49,neznam dali ima xray ili nesto,ali ga je naso,te ja nisam kriv.  :hiha2:

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #35 : 21. Ožujak, 2012., 21:20 »
Ovako,Danas sam igro na HCL serveru i dobio sam ban.
Frend me pozvo na skype i reko je da je naso mob spawner.
Inace u 2rTeam-u sam i vjerovatno jedini znam raditi mob grinder,odnosno mob trap za skupljanje xp-a.
Taj frend je grungy49,neznam dali ima xray ili nesto,ali ga je naso,te ja nisam kriv.  :hiha2:

ma nisi ti ništa kriv dušo moja, slučajno si uništavao kod zgrider111

A OVO ne želim komentirati:
http://img16.imageshack.us/img16/237/20120319143130.png
i tvoj frendač:
http://img39.imageshack.us/img39/8337/20120319143300.png
"skučajno" nalazite dungeone:
http://img708.imageshack.us/img708/2820/20120319143858.png

http://img59.imageshack.us/img59/8981/20120319151704.png

Ja neznam dal on ima xray ili ne,ako hocete,uzmite mi sve stvari koje imam,SVE,SVE,samo bih molio unban jer xray(zbog kojeg sam navodno banan)nemam.

Molim te prestani me moljakati preko PM-a za unban i pozdravi si svog best frendača cortex_dunce ili grungy49

*

zg_rider111

• 1639
  • ಠ_ಠ
« Odgovori #36 : 21. Ožujak, 2012., 21:38 »
A to je on uništio!  :wildboy: I nije samo tu farmu, imao sam još jednu manju, sve je pokrao(u sklopu kuće je bilo). Drago mi je čuti da je dobio ono što je i zaslužio.  :hug Hvala!

« Odgovori #37 : 22. Ožujak, 2012., 14:19 »
zg_rideru zao mi je,vratim ti sve u petoduplo,nije nikakav problem,samo bih htio da NOT GOOD procita moj PM i dobijes sve svoje natrag i jos duplo.

NOT GOOD pls proitaj PM

*

axor

• *
  • 11
    • Svijet Androida - Vaš vodič kroz Android -
« Odgovori #38 : 23. Ožujak, 2012., 11:10 »
kuLi jel reko čovjek da nećeš dobit unban, ko što nitko nije ni dobio, nemoj ga gnjavit badava ti trud
www.svijet-androida.com - Vaš vodič kroz Android -

« Odgovori #39 : 23. Ožujak, 2012., 21:27 »
ee ja kada probam uci u server pise mi disconnected reason: spleef arena.....zaboravio sam da sam imao iron shovel na 1vs1.. i reko sam da sam imao iron i reko sam da antkiller1 dobije win jer bi to bilo nepravedno da sam ja dobio...i reko sam mergatu da nisam namjerno..i stvarno bas je glup razlog za ban

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #40 : 24. Ožujak, 2012., 00:14 »
ee ja kada probam uci u server pise mi disconnected reason: spleef arena.....zaboravio sam da sam imao iron shovel na 1vs1.. i reko sam da sam imao iron i reko sam da antkiller1 dobije win jer bi to bilo nepravedno da sam ja dobio...i reko sam mergatu da nisam namjerno..i stvarno bas je glup razlog za ban

Nije bilo samo to nego nisi zakrpao arenu za sobom dva puta, makar smo lijepo rekli da se mora.
Upozorenje pred permban, pazi

« Odgovori #41 : 24. Ožujak, 2012., 15:14 »
Jel mozete unbanat funtime2 jer ja nisam nista skrivio po pravilniku block ne fali nigdje nepise da se nesmje na lava spleef i nisam nista ukra a onda mi je jos vrlo zao pa ako nije problem molim vas da me vratite

Unbann pliz...život mi ovisi o tome...
« Odgovori #42 : 24. Ožujak, 2012., 19:41 »
Nick mi je Sin375 inače... I ono digao sam par metara velik zid pred nečijom kućom i taj prostor nije, a ni sada bogami nije pod njegovim faction prostorom, tj. pod prostorm "Sumadija"  :solidus: ...tako da ono...nema nikakvog razloga za ban, al ipak ću se izjasnit bez obzira...štoviše, pravilo 2.4 VAŠIH pravila lijepo navodi : " 2.4. Zaštitite svoje područje putem Factionsa! - nezaštićeno područje može biti uništeno, odgovornost je na vama"... tako da...  :tired: unbannajte me, jer nisam ništ grifao, krao, varao, glitchao...još k tome, ostavio sam kolegi sa servera strašno puno resursa sa tim zidom...  \:D/ pa ono, neznam ko se kaj ima žalit kaj je dobio besplatno pun kufer wooda, lišća, drvo, dirt, cobble...kaj se mene tiče ,nek si to sve uzme...meni ni netreba... mislim, volio bih nastavit igrat, al ono..ako je stvarno takav prekršaj na "Willderness" prostoru, napravit par metara velik zid pun resursa koje tko god si uzme može iskoristit, onda svaka čast adminima  =D> :thumbs:

*

axor

• *
  • 11
    • Svijet Androida - Vaš vodič kroz Android -
Odg: Unbann pliz...život mi ovisi o tome...
« Odgovori #43 : 24. Ožujak, 2012., 19:49 »
ja sam taj zid prijavio iz samo jednog razloga, i to da je on neugledan i ne potreban, te ne vidim zasto si morao dizat parmetarski zid, i to mi se čini u inat meni baš na rubu, no nvm, nisam ni ja željeo da te bannaju, što je je, to nije uopće u mojem factionu, ja sam samo htjeo da napravimo kompromis ako si ti bas htjeo taj zid pa da se napravi na drugačiji način, a ne da ga digneš 150* blokova u vis i 10-ak u širinu, više mi se čini da je zid bio u inat ;)
www.svijet-androida.com - Vaš vodič kroz Android -

Odg: Unbann pliz...život mi ovisi o tome...
« Odgovori #44 : 24. Ožujak, 2012., 19:53 »
ma nije ništa u inat...nego onako..došlo mi je... sorry, ak ti baš smeta..mislim, uzmi ti to sve...jednostavno mi je tolko bilo dosadno najedanput da ono...puko čovjek xD  :hug

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21