HCL.HR

[SERVER] Ban/unban

• 113 Odgovora
  • 16137 Hitova
Odg: [SERVER] Ban/unban
« Odgovori #75 : 09. Travanj, 2012., 11:32 »
Da uzeo sam željeznicu, jer nigdje nepiše da nesmijem. Pravila su gore i sve lijepo piše. Trebali ste zaštititi željeznicu ili je stavit negdje drugdje na nevidljivo mjesto. Pruga je bila postavljena na vidljivo mjesto. Kopao sam pjesak i odjednom sam pao u taj neki tunel( koji je bio 2 blocka ispod mene kad sam kopao pijesak, i pored spawna je bio), pratio sam tračnice i uzimao ih, jer gore piše da je **Griefanje** na mjestima gdje je zabranjeno, kažnjivo djelo to jest BAN. Tako da ja nisam krao, ja sam samo uzeo ono šta nije ničije. Vratit ču vam tračnice, sve što ste imali, ali nemojte da se to ponovi. Ja pazim na svoje stvari koje gradim, da mi nitko neuzme. Zato molim admine za unban. Jer ovo je nepošteno.

*

Markec

• *
  • 89
  • :tskeT inbosO
« Odgovori #76 : 09. Travanj, 2012., 11:55 »
Čovjek je radio prijevoz do spawna, ne može nikako claimati toliku površinu. To što je bila nezaštićena ti ne daje pravo da kradeš i griefaš.

/cut

Prestani tražiti rupe u pravilima, upotrijebi malo logike. Što bi ti napravio da ti netko napravi hrpu stupova od lave oko tvojih građevina? Ne bi prijavio osobu koja je griefala i ignorirao bi to? Mogu si misliti.

« Odgovori #77 : 09. Travanj, 2012., 12:48 »
Znam da se nemože zaštititi, ali zato se stavi neki znak ili bilo šta da se zna čemu pruga služa. Naravno da nebi ignorirao jer sam peaceful faction. Nek mi admini odobre nazat na server i vraćam sve. I neću više krasti prugu i vračam prugu nazat.

« Odgovori #78 : 09. Travanj, 2012., 13:41 »
Prugokradico!

« Odgovori #79 : 09. Travanj, 2012., 14:35 »
qwerty20 ja ti opraštam za prugu, mada kad bi ja nasao tako nesto vidio bi zbog same izgradnje da je "nečije". Sve u svemu opraštam ti, ako vratiš onda prugu.

A Markec, pretpostavljam da si ti weenie, mislim da se ti, spacepig i marty definitivno morate dogovoriti oko toga što je zabranjeno a što nije. U pravilima ZAISTA ne piše da nesmijemo tudje stvari unistavat i (u mom slučaju) postavljat im lavu na neclaimani teritorij. Ja sam pročitao pravila prije ulaska u server nekoliko puta i zaista nisam mogao znati da bi takvo nešto kao postavljanje lave nekoj frakciji (iliti griefanje lavom) bilo kažnjivo. I pitao si me markec da li bi meni smetali stupovi lave, naravno da bi, to je i smisao lave, nebih ni ja bio sretan da meni to netko napravi, ali po pravilima servera to nije zabranjeno, zabranjeno je griefati citiram: oko spawna, safezona, wazrona i shopova.

Ja pravila prekršio nisam, a po tome bogme nije ni qwerty20 iliti "kompa". Ovo moje je bio osvetnički odaziv na ovo njegovo, a to je sve naša stvar i stvar naših frakcija, server se i zove HCL PvP Factions, koji je smisao PvP-a ako na niti jedan način nisi u mogučnosti "zapapriti" neprijatelju osim da ga direktno ubiješ.

Morate se dogovoriti oko pravila, ovo što smo ja i qwerty20 napravili ne krši nikakva pravila servera.

Ako ovo nisi shvatio Markec, molim te dopusti da mi na moj upit odgovori spacepig ili marty.

*

Markec

• *
  • 89
  • :tskeT inbosO
« Odgovori #80 : 09. Travanj, 2012., 15:14 »
Shvatio sam i znam da sam možda pretjerao sa banovima. Pravila su ovakva kakva jesu, pomalo nepotpuna, i to je izazvalo svu ovu zbrku. Obojica ćete najvjerojatnije dobiti unban, i pravila će biti editirana, tako da se ovakve stvari ne ponavljaju.

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #81 : 09. Travanj, 2012., 15:38 »
Mr_Veki i kompa su dobili unban 09.04.2012. kad su i nadopisana Pravila servera

Odg: [SERVER] Prijave za HCL server 1.2.5
« Odgovori #82 : 11. Travanj, 2012., 22:31 »
ja sam poslao prijavu za vaš 1.2.5 server, ja kliknem join i ono pise grief..a ja uopce na tom novom serveru nisam igrao?? molim vas da mi odgovorite. hvala

*

NOT GOOD

• 1224
Odg: [SERVER] Prijave za HCL server 1.2.5
« Odgovori #83 : 12. Travanj, 2012., 09:31 »
ja sam poslao prijavu za vaš 1.2.5 server, ja kliknem join i ono pise grief..a ja uopce na tom novom serveru nisam igrao?? molim vas da mi odgovorite. hvala

banan si 08.04. zbog griefanja shopova http://i.imgur.com/XKVFth.png

« Odgovori #84 : 12. Travanj, 2012., 11:36 »
ja isto dobio ban :( uzimao sam i pravio pjesak i iz onih shopova uzeo wooden planks,
damn znao sam da sam trebao 2put citat
" 3.4. Zabranjeno je griefanje-uništavanje i krađa uništenih itema na područjima Safe/War zona i pored tih područja."

koliko dugo je ban?

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #85 : 12. Travanj, 2012., 12:00 »
Ne da se nije čitalo dva puta, nego se NIJE čitalo.

Citat:
3. Pravila vezana za gradnju

3.3. Krađa i uništavanje u shopovima na spawnu je strogo zabranjeno, kazna BAN
            - claimanje shopova je zabranjeno
3.4. Zabranjeno je griefanje-uništavanje i krađa uništenih itema na područjima Safe/War zona i pored tih područja.

I još i piše na spawnu:

Svaki ban je permban osim ako se ustanovi da igrač na temelju nečega može dobiti unban.

« Odgovori #86 : 12. Travanj, 2012., 12:54 »
da ok, nisam znao, jos sam i procitao to na oglasnoj sjecam se ovog nema ubijanja na spawnu, ali ok, ako ne vrijedi isprika onda mi valjda nije suđeno da igram, mislio sam barem da je kazna 24 sata / tjedan

« Odgovori #87 : 12. Travanj, 2012., 12:59 »
u svakom slucaju nije bilo zlonamjerno, no ok pravila su pravila

« Odgovori #88 : 13. Travanj, 2012., 12:36 »
nisi u pravu, pročitao jesam ali za stari server >_>
« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2012., 14:26 Phillip_os »

« Odgovori #89 : 16. Travanj, 2012., 20:13 »
Molio bih unban :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21