HCL.HR

[SERVER] Prijedlozi - Građevine

• 295 Odgovora
  • 70073 Hitova
Odg: [SERVER] Prijedlozi - Građevine
« Odgovori #105 : 03. Veljača, 2013., 20:38 »
Nisam ja ljut zzum. Ali mrzim kad netko govori kao: "ajde imajte slicna sranja kao na nekom x serveru". Ne. Mi smo HCL! Najbolji hrvatski premium server. Originalni i inventivni.

@Shicko jel to ona farma vjestica? Treba mi puno glowstona.
@Jas dali ti mislis ikada igrati? :/

« Odgovori #106 : 03. Veljača, 2013., 21:35 »
Ja sam igrao na ovom serveru, dok ti jos nisi znao sta je minecraft :loludara:

« Odgovori #107 : 03. Veljača, 2013., 22:37 »
Ja sam igrao na ovom serveru, dok ti jos nisi znao sta je minecraft :loludara:

Mda. That's what she said. ;) nemoj se samnom zezati, susjed sam ti, i mogu te sagradit tnt "kenjon"(kako medo kaze) i tntat ti bazu :D

*

taske99

• n00b
  • 1
« Odgovori #108 : 18. Veljača, 2013., 23:25 »
Zzumche: Mogao bi da napravis onako Dvodelnu zgradu koja je povezana naprimer na (npr) 5 spratu i to kao da bude luksuzni hotel u onom delu u novijem kamenom Gradu :D pored sela !!
Mogao bi sada i u Djpticinom selu Napraviti ko u selu ogromni skup piramida :D

Marty: Mogla bi da napravis ogromni avion  na nebu :D kao putnicki na tu foru :D

Arminius: Mogao bi napraviti event sa zamakama (na foru sa redstone) a isto bi mogao i medo da radi sa tobom na tom eventu

Znam da imate ostale projekte i da nemate toliko vremena za sve ali ako vam se svidjaju ideje mogli bi ste da Uradite to ako vam se svidja
:thumbs:

« Odgovori #109 : 18. Veljača, 2013., 23:47 »
:fpalm:
"Keep that hair short, Clem."

*

djptica

• Moderator
  • 757
« Odgovori #110 : 18. Veljača, 2013., 23:50 »
eto ljudi, ideje su tu, vrele i tople

navalite :D

*

zzumche

• 1048
« Odgovori #111 : 18. Veljača, 2013., 23:55 »
hehe. ideje su dobrodošle naravno :D
da se malo i ljudi "izvana" uključe, jel? (ne kažem da će ideje biti usvojene, građene... ali ono)
i sviđa mi se ova ideja sa povezanim hotelom! nisam se og sjetio. ovo za pustinju - nećemo tamo niš dirat (činiti ptici uslugu i graditi epične građevine :PP)
youtube.com/user/zzumche

*

djptica

• Moderator
  • 757
« Odgovori #112 : 19. Veljača, 2013., 00:02 »
činiti ptici uslugu i graditi epične građevine :PP

nisi ti moje epične gradjevine ni vidio :)

*

NOT GOOD

• 1224
« Odgovori #113 : 19. Veljača, 2013., 00:17 »

Marty: Mogla bi da napravis ogromni avion  na nebu :D kao putnicki na tu foru :D
Znam da imate ostale projekte i da nemate toliko vremena za sve ali ako vam se svidjaju ideje mogli bi ste da Uradite to ako vam se svidja
taske99 dobrodošao na forum, pročitaj pravila foruma,
nije bilo potrebe za otvaranjem nove teme jer hej, jedna prikladna već postoji a to je ova :D
Uvijek pogledaj dali već postoji otvorena tema i postaj u nju (možeš koristiti i Search opciju - tražilica gore desno u kutu)

Što se tiče ove ideje za avion, već imam jedno ruglo na nebu iznad baze ako si mislio da ga tamo sagradim a i nije da me baš zanimaju avioni ali hvala na prijedlogu :piva:

« Odgovori #114 : 19. Veljača, 2013., 00:27 »

Arminius: Mogao bi napraviti event sa zamakama (na foru sa redstone) a isto bi mogao i medo da radi sa tobom na tom eventu

A mene i pticu si zaboravio kao genijalce sa ovoga servera o redstonu a ;)?

« Odgovori #115 : 19. Veljača, 2013., 00:42 »

Ti si sam sebe proglasio genijalcem, you think you know so much about redstone, you dont have a clue. ;)
"Keep that hair short, Clem."

« Odgovori #116 : 19. Veljača, 2013., 07:01 »

Ti si sam sebe proglasio genijalcem, you think you know so much about redstone, you dont have a clue. ;)

Jel ti to ćunica malo narasla pa se sad bahatis a ;)?

*

medo_o

• 727
« Odgovori #117 : 19. Veljača, 2013., 12:51 »
Zzumche: Mogao bi da napravis onako Dvodelnu zgradu koja je povezana naprimer na (npr) 5 spratu i to kao da bude luksuzni hotel u onom delu u novijem kamenom Gradu :D pored sela !!

Kud baš mene spominješ :solidus:

« Odgovori #118 : 19. Veljača, 2013., 13:08 »

Kud baš mene spominješ :solidus:

ma vidio te lik u zzumovom redstone videu pa zabrijava nes. :)

*

medo_o

• 727
« Odgovori #119 : 19. Veljača, 2013., 19:39 »
Ma da to šta ja znam napraviti piston vrata ne znači da sam Bog redstone-a da znam neke zamke radit... :mrgreen:

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22