HCL.HR

Domaći youtube kanali - Minecraft

  • 2279 Odgovora
  • 700523 Hitova
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #180 : 20. Studeni, 2012., 01:30 »
Minecraft HCL Server E8 PVP EVENT (The Walls 2) 3. Dio

Minecraft HCL Server E8 PVP EVENT (The Walls 2) 3. Dio
"Keep that hair short, Clem."

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #181 : 20. Studeni, 2012., 15:24 »
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #182 : 21. Studeni, 2012., 10:36 »
A dream come true!
Dobio sam ugovor sa TGN-om!

Hvala svima što ste gledali moje videe i onima koji su se pretplatili.
This is unbelievable!

 \:D/ :piva: :clap:
"Keep that hair short, Clem."

*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #183 : 21. Studeni, 2012., 10:41 »
čestitam! ;)))
youtube.com/user/zzumche

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #184 : 21. Studeni, 2012., 12:01 »
Prodana dušo  :mrgreen:

 :thumbs:

*

Andjo

  • **
  • 514
  • StrawHat
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #185 : 21. Studeni, 2012., 13:47 »
Cestitam!
A kako taj partnership uopce funkcionira?
Ti njima posaljes neku prijavu? oni te sami kontaktiraju?
Zbunjen sam  :mrgreen:
"It is rare to meet a Lannister who shares my enthusiasm for dead Lannisters."

*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #186 : 21. Studeni, 2012., 14:37 »
pitaj ga: oćel sad biti više videa? :D i to na engl, kako si jučer rekao :D
(i ubio me u PvP, pvp sux! :D)
youtube.com/user/zzumche

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #187 : 22. Studeni, 2012., 00:09 »
Minecraft Tutorial E15 Luk, Strijele, Velika Špilja

Minecraft Tutorial E15 Luk, Strijele, Velika Špilja
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #188 : 22. Studeni, 2012., 15:44 »
Minecraft HCL Server E9 Blago, Blago!

Minecraft HCL Server E9 Blago, Blago!
"Keep that hair short, Clem."

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #189 : 22. Studeni, 2012., 15:51 »
lol, neko ostavlja vrijedne stvari po mapi  :bonk:

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #190 : 22. Studeni, 2012., 20:09 »
Minecraft Tutorial E15 Luk, Strijele, Velika Špilja
Gledam tvoju zadnju "tutorial" epizodu, makar je ovo više video u kojemu ti igraš na svom singleplayer svijetu i usput nešto govoriš o Minecraftu.
Mogao si opširnije napraviti tutorial o luku i strijelama, veliku špilju izostaviti iz toga.
Primjer: Luk možete dobiti od kostura kad on umre, kakav luk možete dobiti od kostura, kako popraviti luk, kako unaprijediti luk i koje enchantove možete dobiti na njemu
(samo spomenuti, ne trebaš demonstrirati ako za enchantanje misliš imati posebnu epizodu), za što se još može koristiti luk,
strijele možete dobiti od kostura kad umre itd, više kremena možete dobiti sa Fortune kopajući šljunak itd..

Spomenuo si da moraš istraživati špilju kako bi našao dijamante koji ti trebaju da iskopaš obsidian. Nether portal možeš napraviti i bez kopanja obsidiana, bez korištenja dijamanata.
"Na kojoj smo razini u špilji" Stisni F3 i pogledaj Y koordinate, Y označava dubinu mape, što dublje kopaš Y brojka postaje manja: "Dijamante možete pronaći na zadnjim 16 razinama mape"
To nije za početnike ali već ako radiš tutorial, trebao bi znati o čemu govoriš.

 ;)

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #191 : 22. Studeni, 2012., 21:25 »
Hahah, ako ti baš želiš tako onda napravi tutorial. Svako radi na svoj način. U prijašnjim epizodama sam neke stvari predetlajno objašnjavao pa su svi kukali da ne moram toliko u detalje.
Ne mogu pričati o enchatanju kad nemam dijamante da bih uopće napravio stol a ne želim koristiti creative.

Ovo je više kao normalan Let's play u kojem objašnjavam šta se i kako radi. (kao što je paulsoaresjr)

Pričam o onome što mogu. Nema smisla govoriti o ičemu što je vezano za enchatanje kad nemam uopće taj stol da pokažem. A kao što sam rekao, objašnjavam sve usput. Ne bih htio koristiti creative za tutorial.
Jesam u 2 epizode pa mi nekako glupo tako raditi.
"Keep that hair short, Clem."

*

NOT GOOD

  • ****
  • 1222
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #192 : 22. Studeni, 2012., 21:36 »
Hahah, ako ti baš želiš tako onda napravi tutorial.
Izgleda da mi to preostaje  :solidus:

Svako radi na svoj način.Ovo je više kao normalan Let's play u kojem objašnjavam šta se i kako radi. (kao što je paulsoaresjr)
Izabrao si njegov način.

Ne mogu pričati o enchatanju kad nemam dijamante da bih uopće napravio stol a ne želim koristiti creative.
Pričam o onome što mogu. Nema smisla govoriti o ičemu što je vezano za enchatanje kad nemam uopće taj stol da pokažem.
Nebi pričao o stolu jer nemaš dijamante ali pričaš o Nether portalu za koji nemaš obsidian, ista stvar  :D

U prijašnjim epizodama sam neke stvari predetlajno objašnjavao pa su svi kukali da ne moram toliko u detalje.
Ne bih htio koristiti creative za tutorial. Jesam u 2 epizode pa mi nekako glupo tako raditi.
Sa creative si možeš pripremiti stvari, za koje bi ti dugo trebalo da ih prikupiš u survivalu, i onda lijepo pokažeš u survivalu kako što, kako se nešto dobije, kako se koristi.
Tebi lakše, tutorial bi bio precizan i video bi se radio samo o onome što piše u naslovu a ne kako ti pokušavaš naći neke resurse i lutaš mapom da nađeš nekog moba da pokažeš kako ga ubiti lukom i strijelom  ;)

*

zzumche

  • ****
  • 1048
Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #193 : 22. Studeni, 2012., 21:36 »
u biti je tutorijal eps vrlo komplicirano raditi. ja odustao... neam ti ja skila za to, treba prvo smisliti epizode i napraviti skriptu za pričanje, to jest skicu :D (tako se stripovi slično rade :P)
youtube.com/user/zzumche

Odg: Domaći youtube kanali - Minecraft
« Odgovori #194 : 22. Studeni, 2012., 21:49 »
Rekao sam zašto idem u špilju i zbog čega mi trebaju resursi. Kad budem radio ench. stol onda ću i objasniti za njega.
Ako se tebi osobno ne sviđa moj način onda šteta. Meni je zabavnije ovako raditi nego si pripremiti u creative.
Jer ovaj tutorial je napravljen da ljudi znaju što raditi nakon što naprave novi svijet, od početka što, gdje i kako.
Ti ako baš želiš detaljno pričati o luku onda moraš raditi tutorial u creative, što ja uopće ne planiram.
"Keep that hair short, Clem."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9