HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274985 Hitova
Odg: iPhone
« Odgovori #555 : 26. Siječanj, 2012., 10:53 »
Masu = apsolutno svi proizvođači tehnike u svijetu?  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #556 : 26. Siječanj, 2012., 11:30 »
I koječeg drugog  :wildboy:

I realno, sumnjam da to šteti Kini. Šteti kičmama mrljavih pojedinaca, al tamo to nije bitno kao kod nas, zato i imaju toliko stabilnu ekonomiju koja je stalno u porastu (zadnje što sam pročitao  :hiha:)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: iPhone
« Odgovori #557 : 26. Siječanj, 2012., 11:50 »
ae. Al gej je ta kina. Izrabljuju ljude i onda kao VUHU VIDI NAS NAJBOLJI SMO. Mogla bi i hr dobro poslovat da ne postoje nikakvi zakoni za zaštitu radnika i da rade za 4 biža dnevno.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #558 : 26. Siječanj, 2012., 12:01 »
Ne bi Hrvatska mogla dobro poslovat ni u čemu trenutačno  :wildboy: Nadam se da će nas malo protresti kao što su i Slovačku, primjerice, nakon što je ušla u EU. Sada imaju pogone za proizvodnju dijelova za automobile skoro svih europskih proizvođača i prosperiraju proizvodnjom. Kao i Kina, zapravo  :wildboy: Jebiga, nabijanje sati i konstantni lagani izvoz (s profitom naravno) dižu države iz pepela polako ali sigurno


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: iPhone
« Odgovori #559 : 03. Veljača, 2012., 11:46 »
Hej momci sa Iphoneom..

Dal je 8 gb premalo za iphone?Konkretno uzecu 3gs 8 gb , naso povoljnu cijenu pa me zanima koliko odlazi na Os,ja planiram stavit nesto muzike,slika nesto i koju igru i aplikaciju..

Sad neznam oce li to biti dosta i da li se ikako moze podizati da memorija?
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: iPhone
« Odgovori #560 : 03. Veljača, 2012., 11:48 »
Ne može se proširivati memorija.

Meni bi 8GB bilo premalo, ali ja volim držati hrpu glazbe na njemu, pa ono.
Mislim, kako bih ti trebao odgovoriti na to pitanje?  :wildboy:

Ako nećeš stavljati masu glazbe, trebalo bi biti dovoljno.

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: iPhone
« Odgovori #561 : 03. Veljača, 2012., 11:52 »
Koliko imas pjesama bas na mobu?

Rendom,jer neznam ja koliko zauzimaju npr. igrice i to..
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: iPhone
« Odgovori #562 : 03. Veljača, 2012., 12:11 »
4000 pjesama.  :hiha:
Al 32 GB.

Igre i aplikacije variraju. Aplikacije uglavnom nisu teže od par desetaka megabajta, ali za igre je teško reći.
Imaš igara već od 15-ak megabajta (ako ne i manje) pa sve do onih koje su oko gigabajta.  :wildboy:

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: iPhone
« Odgovori #563 : 03. Veljača, 2012., 12:47 »
Aha.A nez sad se dvoumim,kuzis uzo bi ja 4 ili mozda cak 4s al ne stojim toliko dobro sad s parama,pa bi na kratko 3gs uzo,ali nema u ponudi t mobilea 16 gb ni 32 nego samo 8 gb.A mozda i  ima a nisu stavili na webshop.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #564 : 03. Veljača, 2012., 12:58 »
moja preporuka ti je uštediti pare i uzeti 4S 16GB minimalno (ako ga ima), realno ne žuri ti se nigdje, a ovako ćeš uzet zastario model sa (po meni) premalo memorije, pogotovo zato što ju ne možeš nadogradit.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #565 : 03. Veljača, 2012., 17:44 »
100kn ako ti je otislo samo staklo, ako ti je otisao i lcd ispod onda 350 (potpuna zamjena, ruke, sve, jelte)
Ovo ne vazi za i4 nadalje, jer su zaljepljeni staklo i lcd i nemoguce ih je razdvojit bez ostecenja.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #566 : 03. Veljača, 2012., 17:48 »
Aha.A nez sad se dvoumim,kuzis uzo bi ja 4 ili mozda cak 4s al ne stojim toliko dobro sad s parama,pa bi na kratko 3gs uzo,ali nema u ponudi t mobilea 16 gb ni 32 nego samo 8 gb.A mozda i  ima a nisu stavili na webshop.
Od tih 8gb na raspolaganju ti je zapravo 6, e sad zavisi kolki su ti apetiti, najvece igre ti znaju imat i po 2gb ( modern combat 3 ima 1,9gb!!), meni je 16 premalo (nemam muziku, al imam filmove, stripove, pdfove i hrpu igara)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: iPhone
« Odgovori #567 : 03. Veljača, 2012., 19:37 »
Ma ne igram ti ja igre poput gta il tako nesto veliko.Vise tipa angry birds,fruit ninja i tako te "kretenske" igre.

Stavio bi nesto muzike i to.A gledam ponudu,al kazem,da bar ima 3gs 16 gb u ponudi T mobile - a.

4s je predobar,al rendom hocu sad isto neki smartphone,a i galaxy + mi se cini prejeben za onoliko novaca.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #568 : 04. Veljača, 2012., 18:30 »
Ma ne igram ti ja igre poput gta il tako nesto veliko.Vise tipa angry birds,fruit ninja i tako te "kretenske" igre.

Stavio bi nesto muzike i to.A gledam ponudu,al kazem,da bar ima 3gs 16 gb u ponudi T mobile - a.

4s je predobar,al rendom hocu sad isto neki smartphone,a i galaxy + mi se cini prejeben za onoliko novaca.
Za te igre ce ti bit dosta(nisu kretenske ima ih opako zaraznih i dobrih :thumbs:)! E sad samo zavisi dal ti je dosta 2-3 ure muzike ili zelis imat kolekciju koju neces poslusat za 15 godina..
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: iPhone
« Odgovori #569 : 11. Veljača, 2012., 23:30 »
Ma ne igram ti ja igre poput gta il tako nesto veliko.Vise tipa angry birds,fruit ninja i tako te "kretenske" igre.

Stavio bi nesto muzike i to.A gledam ponudu,al kazem,da bar ima 3gs 16 gb u ponudi T mobile - a.

4s je predobar,al rendom hocu sad isto neki smartphone,a i galaxy + mi se cini prejeben za onoliko novaca.
Za te igre ce ti bit dosta(nisu kretenske ima ih opako zaraznih i dobrih :thumbs:)! E sad samo zavisi dal ti je dosta 2-3 ure muzike ili zelis imat kolekciju koju neces poslusat za 15 godina..

Galaxy ti je bolji od Iphone u svakom pogledu, a 4s nije velika razlika od 4g mal je brzi i mos razgovarat s mobitelom, Sad vise ni 4g nema 16gb verzija jer je sad to preuzeo 4s tako je bilo i s 3gs kad je 4g dosao. Moja preporuka ti je Samsung Galaxy puno je brzi od 4s-a.

EDIT:

Hej momci sa Iphoneom..

Dal je 8 gb premalo za iphone?Konkretno uzecu 3gs 8 gb , naso povoljnu cijenu pa me zanima koliko odlazi na Os,ja planiram stavit nesto muzike,slika nesto i koju igru i aplikaciju..

Sad neznam oce li to biti dosta i da li se ikako moze podizati da memorija?

S 8gb memorije nemozes igrat sve igre, zato trebas najmanje 16gb, a 8 je malo u svakom pogledu...

Postovi spojeni!

Ne doublepostat, pogotovo u tako kratkom vremenskom razmaku. Umjesto toga koristi opciju "edit". [PRAVILA]
« Zadnja izmjena: 11. Veljača, 2012., 23:36 WEAPONX »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9