HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 275822 Hitova
Odg: iPhone
« Odgovori #570 : 11. Veljača, 2012., 23:36 »
Koju igru ne možeš igrati s 8GB verzijom?  :solidus:

Odg: iPhone
« Odgovori #571 : 11. Veljača, 2012., 23:59 »
Infinity Blade, i ima jos par takih.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #572 : 12. Veljača, 2012., 23:41 »
Infinity Blade, i ima jos par takih.

infinity blade ima 600tinjak mb, a dvojka ni 1gb, zašto nebi radilo onda na 8gb? :S

Odg: iPhone
« Odgovori #573 : 13. Veljača, 2012., 12:27 »
Nemozes pokrenit igru na 3gs s 8gb, 4g bi mogao. Pise ti kad igru instaliras koje mobilne podrzava.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #574 : 13. Veljača, 2012., 13:31 »
ne kužim zaš, pa isti je hardware u 3gs sa 8 i 16gb :SSS

Odg: iPhone
« Odgovori #575 : 16. Veljača, 2012., 12:39 »
Memorija je u pitanju, ko sto na pc-u trebas uvijek na C disk prazno memorije za pokretanje tak trebaju i Mobiteli.

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #576 : 16. Veljača, 2012., 13:15 »
zašto onda na četvorci radi, pa i na četvorci treba memoriju tu :S

Odg: iPhone
« Odgovori #577 : 21. Veljača, 2012., 09:38 »
nije stvar u memoriji , nego , kako da ti objasnim , kada hoces na kompu pokrenut igru moras imat zahtjeve , isto tako ti je i na mobu ,

Odg: iPhone
« Odgovori #578 : 21. Veljača, 2012., 17:01 »
nije stvar u memoriji , nego , kako da ti objasnim , kada hoces na kompu pokrenut igru moras imat zahtjeve , isto tako ti je i na mobu ,

E bas kako si rekao, samo neke igre zahtjevaju da imas 16gb memorije ( jedan od zahtjeva ).

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: iPhone
« Odgovori #579 : 04. Ožujak, 2012., 17:11 »
jedna uslugica tko ima iphone 4 (5.0.1), meni za ~4 minute prčkanja po mobu ode 1%, pa ako može netko isto tako prčkat malo safari, fejs..i vidit kolko minuta traje 1% baterije


tenks  :hug

*

HaZz

  • **
  • 475
  • \o/
Odg: iPhone
« Odgovori #580 : 05. Ožujak, 2012., 00:15 »
ovak, bio sam u pozivu, 1% je trajao otprilke 3 minute,
a rendom prčkanje dok nisam u pozivu cca 5 minuta.





*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #581 : 10. Ožujak, 2012., 19:01 »
ima netko iskustva sa iphoneima zaglavljenima u recovery modeu?

frend mi je dao iphone 3gs, recovery mode, trik sa držanjem home buttona i power buttona ne ferma, pojavi se jabuka ali ga vrati u recovery mode.

na jednom kompu na iTunesu nakon nekog vremena kaže da je linija time outala (a nije) pa sam sad stavio skidat na svoj komp to govno mrljavo  :hiha:, možda je do wifija il nešto.

neki ekstra trik još?

Edit: riješio, ručno skinuti fw i loadati ga putem shift + restore u itunes
« Zadnja izmjena: 10. Ožujak, 2012., 21:34 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #582 : 11. Ožujak, 2012., 11:24 »
OK, drugi problem - punjenje baterije:

kod mene ga je punilo nekih sat vremena jutros i onda se pojavio

ovaj ekran (slika je s neta)



rekao mi je prije da mu je i punjenje tlaka i da sve rijeđe i rijeđe uopće uspije napuniti išta, mislio sam da je do kabela, al eto, nije

ovaj od frenda nije jailbreakan, stock je, lik kupuje te aplikacije i muziku i ostalo, kupljen je u Australiji pred koju godinu (istekla je garancija)

kabel je OK, originalan, ipod se puni bez beda već duže vrijeme, a probao sam i sa drugim kabelom, ista stvar, tako da sumnjam na utor na iphoneu, obzirom da trikovi s neta ne rade, drugi kut kabela i slično (a i ako promjenim izvor napajanja, puni ga 5-6 minuta i onda opet krepa, čak i među više usb utora ista stvar, na istom usb utoru se problem odmah ponovi nakon vađenja i ponovnog uključivanja)

savjet? servis unutar HR, isplativost?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: iPhone
« Odgovori #583 : 11. Ožujak, 2012., 19:56 »
Jesi li probao hard reset? Reinstalaciju firmwarea/update?

Ako ne pomogne ni restore firmwarea, onda je vjerojatno do utora na iPodu. A onda servis. ;(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #584 : 11. Ožujak, 2012., 20:18 »
hard reset nisam (osim ako to nije držanje home tipke i power tipke), firmware sam updateao ručno, na peticu, kao što sam napisao

Edit: riješio, ručno skinuti fw i loadati ga putem shift + restore u itunesu

dosta lejm problem, moram priznati, ovo s punjenjem.  :wildboy: za servis čekam odgovor, vjerojatno će koštati masno jer bi po meni trebalo promijeniti cijeli dock unutar iphonea

u međuvremenu sam našao ovo link, pa ćemo vidjeti što dalje

mislim, da je moj ovo bi već bilo unutra, ako ne bi proradilo, prodaja
« Zadnja izmjena: 11. Ožujak, 2012., 20:20 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9