HCL.HR

iPhone

  • 853 Odgovora
  • 274942 Hitova
*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: iPhone
« Odgovori #645 : 04. Siječanj, 2013., 13:12 »
Ok, ovo mi više ide na kurac. Dakle, imam iphone 4 već skoro 2 godine. Sve je super, osim naglog gubitka signala dok pričam s nekim. I to mi se samo doma događa. Evo, mob je na stolu, signal je na 4/5 crtica, ali čim me netko nazove nakon 5-10 sekundi signal padne na jednu crticu i onda me druga osoba više ne čuje, dok ja nju savršeno čujem. Ovo mi se počelo događat naravno nakon isteka garancije, a i pitanje je dal bi mi uopće to uvažili budući da mi se većinom to doma događa. Na prijašnjim mobovima i na nokiji 3210 classic naravno da nemam problema i signal je uvijek ful. Kaj da radim jer ću izludit?

Ti jos imas i srece ja imam 2 Iphonea 4 i jedan Iphone 4s.Medjutim samo na Iphoneu 4s imam domet.Na ove ostale mora ugradit cip da bi radio,a i tad je pitanje da li ce raditi bez problema.Pretpostavljam da je na tvoj ranije uradjen taj cip ili je napravljen kada je i sam iphon.Ljudi su mi pricali da im se usred razgovora ugasi telefon,neznam imas li ti takvih problema.Svejedno cip kosta 10 eura a ugrada 60 eura.Ja danas ako zelis mogu zvati covjeka koji radi sam iphoneima i pitat ga zasto i kako.Pa ako to zelis samo javi!
Suspect

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #646 : 04. Siječanj, 2013., 17:12 »
Kakav krvavi cip?:solidus:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: iPhone
« Odgovori #647 : 04. Siječanj, 2013., 20:12 »
http://i.imgur.com/qOREa.jpg
Izvoli fino sam ti slika,vidis ovu plavu kesicu GPP For ios5 na njoj je cip!Kada otvorim ova moja 2 iphonea pise NO SIM!!!
I muka me je bilo uplodovati,zapravo i neznam kako pa ako mi neko moze objasnit? :( :( :( :(
A ako se pitate sta ce tu ovaj torrent nisam pirat ne skidam nikakvu igru,nedaj boze!Ja samo skidam film i to je to!
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2013., 20:22 Dishonored »
Suspect

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #648 : 04. Siječanj, 2013., 21:31 »
A to je za otkljucavanje kolko kuzim...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: iPhone
« Odgovori #649 : 04. Siječanj, 2013., 21:38 »
A to je za otkljucavanje kolko kuzim...

Pa naravno da je!I to sam sranje ja platio 10 e i ugradjivanje 50 eura.I na kraju mi nije radilo.
Za sve one koji imaju ovakav problem a neda im se placat.Evo pratite par koraka:
1. Otvorite Phone(ono da zovete neki broj)i ukucajte 112 pozovite i nakon 3 sekunde prekinite
2.Udjite u Settings(Podesavanja)i upalite airplane mod sacekajte
3.Ako se pojavi poruka NO SIM CART INSTALLED pritisnite OK i izgasite airplane mod
Za mene je radilo!
« Zadnja izmjena: 04. Siječanj, 2013., 21:45 Dishonored »
Suspect

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: iPhone
« Odgovori #650 : 05. Siječanj, 2013., 11:00 »
Covjek prica o gubitku signala nakon dvije godine a ti mu preporucujes otkljucavanje moba.....:fpalm:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: iPhone
« Odgovori #651 : 05. Siječanj, 2013., 13:37 »
Covjek prica o gubitku signala nakon dvije godine a ti mu preporucujes otkljucavanje moba.....:fpalm:

Ja mu samo govorim da je to zbog toga,sto mu to nije uradjeno kako treba!
Suspect

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: iPhone
« Odgovori #652 : 05. Siječanj, 2013., 14:08 »
O čem pričaš ti? Telefon i kartica su od HTa.

URED: kaj nitko nema nikakvu ideju? sizi, ixy ekipa niš? :wildboy:

Odg: iPhone
« Odgovori #653 : 05. Siječanj, 2013., 14:12 »
I muka me je bilo uplodovati,zapravo i neznam kako pa ako mi neko moze objasnit? :( :( :( :(
A ako se pitate sta ce tu ovaj torrent nisam pirat ne skidam nikakvu igru,nedaj boze!Ja samo skidam film i to je to!

:ave: :ave: :hihi: :hihi:


CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: iPhone
« Odgovori #654 : 05. Siječanj, 2013., 15:39 »
URED: kaj nitko nema nikakvu ideju? sizi, ixy ekipa niš? :wildboy:

Nemam pojma, stvarno nisam čuo za tako nešto. ;(

Rekao bih da ga DRŽIŠ DRUGAČIJE xD, ali ako ti se događa samo doma i tek odnedavno... ne znam.

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: iPhone
« Odgovori #655 : 05. Siječanj, 2013., 15:46 »
O čem pričaš ti? Telefon i kartica su od HTa.


Ma i ja imam takvih problema,ne kazem sad da je bas do toga ali mozda i je.Opet mozda i nije do tebe!
Suspect

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: iPhone
« Odgovori #656 : 05. Siječanj, 2013., 16:15 »
Rekao bih da ga DRŽIŠ DRUGAČIJE xD, ali ako ti se događa samo doma i tek odnedavno... ne znam.

Baterija možda? Kad potegne poziv na slabijem signalu (doma) pa izgubi napon ili tako nešto...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: iPhone
« Odgovori #657 : 05. Siječanj, 2013., 16:18 »
Sumnjam da mu se to dogodilo jednom i da je odmah popizdio.

Plus, rekao je da mu se samo doma to događa, ne znam.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: iPhone
« Odgovori #658 : 05. Siječanj, 2013., 16:35 »
Zapravo događa se tamo di je nešto slabiji signal što je većinom doma. Kad kažem nešto slabiji mislim na 3/5 ili 4/5 crtica. Također kad mi padne signal tijekom razgovora, vrati se nakon jedno 4-5 sekundi, kao da ponovo uhvati ili neš. Probao sam reset network settings i takve pizdarije i opet isto. Budem ga odnio tam u onaj iservis na novoj cesti, možda oni imaju kakvu ideju.

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: iPhone
« Odgovori #659 : 05. Siječanj, 2013., 16:43 »
Zapravo događa se tamo di je nešto slabiji signal što je većinom doma. Kad kažem nešto slabiji mislim na 3/5 ili 4/5 crtica. Također kad mi padne signal tijekom razgovora, vrati se nakon jedno 4-5 sekundi, kao da ponovo uhvati ili neš. Probao sam reset network settings i takve pizdarije i opet isto. Budem ga odnio tam u onaj iservis na novoj cesti, možda oni imaju kakvu ideju.

Ma i ti jedes govna mnogo! xD
Suspect

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9