HCL.HR

Alien: Isolation

  • 133 Odgovora
  • 38163 Hitova

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #121 : 05. Ožujak, 2015., 01:51 »
Napokon možemo vidjeti našu gumenu-plastičnu protagonisticu. o/
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #122 : 05. Ožujak, 2015., 02:05 »
Vlahović trola na Rebootu kako izgleda deset puta lijepše kao TPS.
Sva sreća da je završila u prvom licu igra. Baš djeluje tehnički puno lijepše ovako. Uglavnom sva sreća da je na kraju ovako ispalo.

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #123 : 05. Ožujak, 2015., 14:49 »
Kao TPS mi izgleda lepše, ali sumnjam da bi atmosfera bila tako dobra kao iz prvog lica.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #124 : 05. Ožujak, 2015., 14:58 »
Neka ubace to kao zaseban mod u igru pa kome paše neka igra.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #125 : 05. Ožujak, 2015., 15:59 »
Meni se ovako isto cini puno bolje!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #126 : 06. Kolovoz, 2015., 21:55 »
Procitao dojmove i prezadovoljan sam..Meni je download gotov za 25 min. onda krecem sa avanturom u svemiru...Noc, soba, G35 7.1 na usima, i nadam se da ce me prikovat za stolicu, ili cu od straha otic lec...Bilo kako bilo javim svoje dojmove veceras ili sutra...

P.S-ako mi bude radila na dual core 2020M 2.4 ghz,  8750M 2gb ddr3, rama je spremno 8 gb pa cemo vidit...Pogledao sam na yt par videa i na slicnim konfama radi, kako kazu dobro....:thumbs:

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #127 : 07. Kolovoz, 2015., 09:54 »
Ja sam je dva puta krenuo igrat i prestanem...Odgledam sve alien filmove i onda sjednem ispocetka i igra me jebeno odusevila,pocetak jako spor kasnije kada sam usao u fol kako se skrivat kako koristit spravice igra me odusevila iako je jako duga nakon sto sam je presao sjeban sam bio i umalo je falilo da opet krenem al cekam jos vrenena da prodje pa cu je ponovo prekucat jer je nakon mlakog starta igra ispala odlicna barem meni

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #128 : 07. Kolovoz, 2015., 10:25 »
Ja sam sinoc dosao do djela di se pojavi alien, taman nakon sat vremena...Igram na hard, jer je tako preporuceno i samo po noci..
Igra je prebrutalna sta san vidio za sada.Znaci atmosfera, gameplay, grafika, sve, sve je brutalno dobro.Nikad nisam igrao nesto da imam onakav osjecaj da se tamo i nalazim.
Setam po onom brodu ono se sve trese, pada prasina, svjetla se ljuljaju, zvukovi, muzika ajme, ajme kako dobro..Osjecaj straha je neopisiv, pogotovo iza prvog kontakta sa alienom.
Uz to sve na mojoj konfi radi vrhunski na medium postavkama, i izgleda besprjekorno.

Svi trazimo igru da nas uvuce u sebe, ja sam je nasao i prezadovoljan sam svime sto sam vidio za sada...:thumbs:

EDIT: Pogledao 8. putnika, ceka se da padne noc i krecem sa avanturom u svemiru.

EDIT 2: Evo da upijete djelic ove bolesne atmosfere. :geek:

http://youtu.be/zMM00d5lhhs

« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2015., 21:39 bartul_9 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #129 : 03. Rujan, 2015., 22:03 »
Igrao sada nekih sat vremena nemogu preko toga nikako.Sat, dva najvise i moram bjezat palit neku komediju da ljepo zaspem.
Uglavnom dosao sam do djela gdje dobijem flamethrower.Taman sam prije toga zavrsio onu scenu iz filma.Prezadovoljan sam igrom, predobro je napravljena, atmosfera mozda najbolja u ijednoj igri ikad, ponajvise zbog toga sto je onako paranoidno strasna.Cjelo vrjeme se osjecam ko hrana onom Alienu.
Sta se tice loseg voice actinga uopce mi nije neki problem, niti radi toga ide minus igri.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #130 : 04. Studeni, 2016., 07:42 »
Uzeo igru i  sve DLC-ove sinoć... Mislim da je došlo vrijeme da probam završiti ovaj tip igara i preći preko toga da sam bespomoćan.


E sad lijepo čekam mrak da moji zaspu, nabacim 7.1 surround na svojim HyperX Cloud II sluškama i na velikom ekranu zaigram i vrištim kad pojačam zvuk do kraja. Mislim da ću probuditi i susjede, a ne samo ženu i dijete  :hihi:



*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #131 : 04. Studeni, 2016., 19:11 »
Procitaj moje postove iznad, igra je tesko savrsenstvo.Ja bas planiram opet zaigrat sa svim DLCevima.

Inace pogledaj koji Alien film, cisto da se jos vise uzivis.

Kad stavis mis u ruku, 7.1 headset na glavu i krenes ovo igrat po noci, vjeruj mi da ces dozivjet jedno od najimerzivnijih iskustava ikad, atmsofera na Sevastopolu doslovno kida, al doslovno, igra je bas brutality.Malo  koja igra mi ostane u sjecanju kao sto je ova, stvarno nemam rjeci, svaka cast developerima.
« Zadnja izmjena: 04. Studeni, 2016., 19:14 bartul_9 »

Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #132 : 05. Studeni, 2016., 00:23 »
Ja sam veliki fan elijen filmova pa mi nazalost igra nije bila nesto prestrasna jer je meni taj stvor kul xd
Mislim ako Isolation usporedimo s recimo Outlastom, Isolation je igra za male bebe.
To jebeno bolesno sranje sam igro 2 sata i jos uvijek otad stoji na Steamu netaknut...znam da nije bas usporedba sjajna al jbg oboje su survival hororci.

Zapravo Isolation me iznenadio koliko je dug naslov. Ocekivao sam kraj igre a ona je trajala jos dobrih 3, 4 sata. Odlicno je to sto je alien random pa nikad ne znas kad bu ti banuo s onom svojom slinavom facom.
No kao sto sam rekao nije me prestrasio pretjerano iako priznajem dobro me scimao kad me jednom cuo da disem u ormaricu i scupao me van ili kad mi je pri samom kraju igre (a dotad to nije radio) usao u one male tunele (mislio sam da je prevelik a kad ono) zamnom, naravno nisam pobjegao.

Za rvatinu i Bartula (iako nisam ziher jel ju bartul zavrsio)
Jedva cekam da dodjete do negdje 60% igre i do velikog twista koji malo mijenja igru macke i misa ajmo to tako nazvat. Spojlo bi vam najradije ali necu meni je taj dio igre bio zakon.

P.S: Bartule, Sevastopol je svemirska stanica tj. postaja a ne brod.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Alien: Isolation
« Odgovori #133 : 05. Studeni, 2016., 06:24 »
Mislim da znam na koji twist mislis, a ono, cool stvar i dosta mjenja cjelu igru.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9