HCL.HR

Apex Legends

  • 118 Odgovora
  • 32480 Hitova
Odg: Apex Legends
« Odgovori #45 : 25. Veljača, 2019., 11:57 »
Pozdrav, igru sam poceo igrat prije cca tjedan dana i stvarno je za svaku pohvalu, i ono kaj sam primjetio da iako je igra za tri igraca ekipa se trudi da se svi drzite zajedno i da se mec odigra sto bolje sto u vecini igara nije kada je rijec o random igracima.  Igram na PSN grimm2505

I meni se čini da je to slučaj, puno više nego u drugim MP naslovima gdje nitko nikoga ne šljivi ni pet posto. Na kraju je ispalo da igram radije sa strancima nego sa domaćim, kada igram sa strenđerima lako se odvojim ako počnu srljati u izglednu smrt dok kad igram sa našim timom - iako ima komunikacije - to ne mogu/ne želim napraviti iako mi se ponekad njihov način igre ne sviđa. Nađe se i pametnih inostranaca iako ipak većina igrača stalno trči kao da imaju gliste u dupetu. Dobro je to u početku ali nakon 2. ili 3. kruga treba igrati opreznije, taktičnije a ne samo srljati naprijed. No večina ih ima samo jedan obrazac ponašanja, kao loše programirane kokoši - trči koliko te noge nose, skupljaj i što trebaš i što ne trebaš ne gledajući ni lijevo ni desno - sve dok ne popiješ metak.
« Zadnja izmjena: 25. Veljača, 2019., 12:03 perisimus »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Apex Legends
« Odgovori #46 : 25. Veljača, 2019., 12:20 »
Jučer imao meč u kojem je rendom igrač napravio nešto što ne bi očekivao ni od ekipe koju znam u RL :)

Ja i drugi timski kolega pali izvan kruga, on se vratio duboko u krug po nas, skoro umro. Onda trčao 600 metara do jedinog dostupnog respawn pointa na mapi koji je također ušao u novi krug dok je on tamo došao, ali uspio nas je vratiti na knap dok nas je svih zona polako ubijala... pa smo svi zajedno bježali nazad u krug, ali naš spasitelj je bio preslab da uspije pa je tik pred ulazak u sigurnost kruga umro dok smo nas dvojica ostali živi. I nije bilo načina da ga vratimo jer nije bilo više respawn pointova dostupnih. Lik nije bio blesav i nerealan, dosta iskusan igrač zapravo, i znao je zbog pozicije krugova da su mu jako loše šanse da nas uopće pokuša spasiti. I onda nakon što je umro ostao je u gameu popratit nas dvojicu, govorio putem voice chata da uzmemo njegov loot itd.

... i onda smo nas dvojica noobova naravno umrli odmah u prvom sukobu nakon toga i posipali se pepelom :)))

Ali da, iznenađujuće dobar community sada u početku.

Btw, updateao sam prvi post ove teme sa svima vama koji ste u međuvremenu ostavili svoje nicknameove. Javite ako sam nekoga pogrešno dodao na listu da ispravim.

I samo se nastavite javljati!

Btw, s kojim likovima najčešće igrate i koji ste level? Ja sam sada 37. level i uglavnom igram s Bangalore.


Odg: Apex Legends
« Odgovori #47 : 25. Veljača, 2019., 13:00 »
Ja igram sa Mirageom, a kad je zauzet sa Bangalorkom. Nivo sam 45, kileva sve skupa oko 150, malo je znam ali pokušavam igrati taktički, preživjeti do kraja sa usputnim lešinarenjem oslabljenih timova ili onih koji su ostali bez pokojeg člana. Za sad igram sa ekipom, što stranom što domaćom ali mislim da ću se uskoro preseliti u solo vode. Teško je ali ne i nemoguće sam doći do pobjede, do sada sam uvidio da puno bolje prolazim sam nego sa lošom/meni neodgovarajućom ekipom.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #48 : 25. Veljača, 2019., 14:48 »
47 igram s svim likovima,ono što sam primijetio je da najjači igrači uzimaju Lifeline čisto zbog najmanjeg hitboxa,pored nje Wraith i Bangalore.Moram još dobit meč s toxicom da skupim tofej i onda samo Bangalore jer Lifeline je najčešće uvijek nečiji drugi odabir.A i pasivni ability je još predobar pa i ako te neko gadja imaš veće šanse pobjeći do zaklona zbog ubrzanog sprinta...Ista stvar je i s wraithom ako se previše zaguzica možeš pobjeći.

Taktički treba igrat kad ostanu zadnje 3 ekipe a sve do tada rushat rushat rushat da bi se savladao gunplay,kretanje.

Stalnim kampiranjem izbjegavanjem borbe uvijek će se ostat loš igrač,svo vrijeme forsiram ista oružja koja mi kao leže a zapravo sam s njima katastrofa.R99 i mitraljez sa povećanim okvirom su Bog i batina.

Team play je bitan jer kad se uleti u borbu ako i pogines a nekome si razbio štit,napravio si posao,par metaka i on pada,tim uvijek mora bit skupa baš radi toga.

Svi su žedni krvi,upadnes u bitku s jednim timom,nakon par sekundi s leđa ili boka eto drugi tim da te pokosi.
Nije mi jasno kako neka ekipa ima jeben aim s gamepadom,svaki metak u glavu,pa da igram i 24 sata dnevno ne vjerujem da bi ikada došao do te razine.

Random likovi znaju bit debili ali nekad ima i stvarno timskih igrača koji će riskirati svoj život da te respawnaju...Dok neki čim poginu izlaze iz igre,doduše i ja sam takav kad vidim da niko ne jebe nikoga onda sam izlazim iz meča jer je besmisleno igrat,jedva čekam da izađe solo mod da se svi takvi igrači prebace na njega kako bi više timski orijentirana ekipa ostala igrat ovo.

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: Apex Legends
« Odgovori #49 : 25. Veljača, 2019., 16:25 »
Jučer imao meč u kojem je rendom igrač napravio nešto što ne bi očekivao ni od ekipe koju znam u RL :)

Ja i drugi timski kolega pali izvan kruga, on se vratio duboko u krug po nas, skoro umro. Onda trčao 600 metara do jedinog dostupnog respawn pointa na mapi koji je također ušao u novi krug dok je on tamo došao, ali uspio nas je vratiti na knap dok nas je svih zona polako ubijala... pa smo svi zajedno bježali nazad u krug, ali naš spasitelj je bio preslab da uspije pa je tik pred ulazak u sigurnost kruga umro dok smo nas dvojica ostali živi. I nije bilo načina da ga vratimo jer nije bilo više respawn pointova dostupnih. Lik nije bio blesav i nerealan, dosta iskusan igrač zapravo, i znao je zbog pozicije krugova da su mu jako loše šanse da nas uopće pokuša spasiti. I onda nakon što je umro ostao je u gameu popratit nas dvojicu, govorio putem voice chata da uzmemo njegov loot itd.

... i onda smo nas dvojica noobova naravno umrli odmah u prvom sukobu nakon toga i posipali se pepelom :)))

Ali da, iznenađujuće dobar community sada u početku.

Btw, updateao sam prvi post ove teme sa svima vama koji ste u međuvremenu ostavili svoje nicknameove. Javite ako sam nekoga pogrešno dodao na listu da ispravim.

I samo se nastavite javljati!

Btw, s kojim likovima najčešće igrate i koji ste level? Ja sam sada 37. level i uglavnom igram s Bangalore.


Pokusao sam te dodati ali previse ih ima pod takvim nickom ili ne trazim dobro :mrgreen:

Najvise sam igrao sa Bangalorom, poslije toga Wraith pa Bloodhound/Lifeline i onda Pathfinder. Caustic/Gibraltar jako slabo ili nikako. Level 51 sam i igra je odlicna, pogotovo ako se ima s kime igrati. Neki od frendova su toliko ludi pa imaju 1200+ kilova  :ave:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Apex Legends
« Odgovori #50 : 27. Veljača, 2019., 22:50 »
Kakva je kod vas situacija s rušenjem igre, meni svako treći meč u prosjeku crash bude, užas.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #51 : 28. Veljača, 2019., 14:17 »
TonyGhost1811, igram na ps4. Vecinom igram sa Bloodhoundom i s wraith. Lvl 47, nekih 200 kilova. Pa ko zeli moze me dodati.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Apex Legends
« Odgovori #52 : 01. Ožujak, 2019., 03:12 »
Nakon provedenih 18 sati u igri i dalje sam totalni noob, kojem svane kad nekim čudom dođe do killa xd.
Teška igra, gameplay veoma brz, oružja totalno različita od svake druge fps igre.
Uspio sam sad odigrati 2 sata bez rušenja igre, stavio sam rezoluciju na "borderless window". isključio v-sync i putem origina stavio fps na max 90, ne znam da li je ovo riješilo problem (vjerojatno nije), ali ovo je prvi put da sam odradio više od sat vremena u igri bez crasha.
Mali savjet je da ne koristite pathfindera, odigrao sam dosta mečeva sa njim jer mi je full zabavan, ali kako sam malo prije pročitao a imao sam i priliku da se uvjerim hitbox mu je dosta loše odrađen, pa ste lakša meta za pogoditi.
Igra koja me užasno frustrira, a ne mogu je prestati igrati.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #53 : 01. Ožujak, 2019., 06:09 »
Odi na practice ili trening kak se već zove i vidi sve puške.Znaci oprobaj sve jednu pljucu i prati kakav je recoil.Ja sam masu bolji postao kada sam shvatio šta mi odgovara.Atachments na oružja je jebeno bitan.Peacekeeper bez choka je kurac ili wingman bez skullpiercera...Svi pro igrači ubiše s wingmanom ja mrtva roba ne mogu pogodit i hladno sam odjebao to oružje.R99 je za sada oružje koji mi hladno najbolje leži i peacekeeper.To je barem meni učinilo ogromnu razliku da sigurno po meču 3-4 killa napravim.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: Apex Legends
« Odgovori #54 : 01. Ožujak, 2019., 08:40 »
E napokon sa ovom igrom skinuo klinca sa Fortnite-a. :D



*

StrumfMarin

  • n00b
  • 2
Odg: Apex Legends
« Odgovori #55 : 01. Ožujak, 2019., 19:58 »
PS4
Nickname: LuMi0430
„Tko izgubi dobitak, dobije gubitak“


*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Apex Legends
« Odgovori #56 : 02. Ožujak, 2019., 10:16 »
Jučer imao meč u kojem je rendom igrač napravio nešto što ne bi očekivao ni od ekipe koju znam u RL :)

Ja i drugi timski kolega pali izvan kruga, on se vratio duboko u krug po nas, skoro umro. Onda trčao 600 metara do jedinog dostupnog respawn pointa na mapi koji je također ušao u novi krug dok je on tamo došao, ali uspio nas je vratiti na knap dok nas je svih zona polako ubijala... pa smo svi zajedno bježali nazad u krug, ali naš spasitelj je bio preslab da uspije pa je tik pred ulazak u sigurnost kruga umro dok smo nas dvojica ostali živi. I nije bilo načina da ga vratimo jer nije bilo više respawn pointova dostupnih. Lik nije bio blesav i nerealan, dosta iskusan igrač zapravo, i znao je zbog pozicije krugova da su mu jako loše šanse da nas uopće pokuša spasiti. I onda nakon što je umro ostao je u gameu popratit nas dvojicu, govorio putem voice chata da uzmemo njegov loot itd.

... i onda smo nas dvojica noobova naravno umrli odmah u prvom sukobu nakon toga i posipali se pepelom :)))

Ali da, iznenađujuće dobar community sada u početku.

Btw, updateao sam prvi post ove teme sa svima vama koji ste u međuvremenu ostavili svoje nicknameove. Javite ako sam nekoga pogrešno dodao na listu da ispravim.

I samo se nastavite javljati!

Btw, s kojim likovima najčešće igrate i koji ste level? Ja sam sada 37. level i uglavnom igram s Bangalore.



Da na početku je bio tako dobar community. Sad sve rijeđe.

Sve više vidim ljude kako soliraju ili napuste meč. Recimo kad igra nas dvojica pa nam se spoji neki random. Vidimo kako ga boli ona stvar za nas, trči on okolo kao muha bez glave, mi njega moramo pratiti jer nam je bed ostaviti ga samoga. Onda lik sam utrči u squad i razvale ga.

Neki dan solo igrao sa randomima. 3 puta za redom moja dva umru i odmah disconnect, iako sam sva 3 puta ubio squad. Zapravo u jedno momentu sam dva squada finishao jer su dva moaj napai svaki zasebni squad. 6 killeva sam imao, ali naravno ova dva moja odmah otišli.

Mislim ima još dobrih random ljudi, ali sa popularnosti došle i ove pokvarene jabuke, kako bi to Englezi rekli

Odg: Apex Legends
« Odgovori #57 : 02. Ožujak, 2019., 10:50 »
Meni je igra zarazna, igram je stalno - sad već treći tjedan bez prestanka i zaključio sam (odnosno pretpostavljam da ne zvučim pokroviteljski) da većina igrača ne shvaća osnovni koncept BR igara. Svi (ili većina uz rijetke iznimke) igra vrlo agresivno, kolofdjutijevski, trče naprijed bez prestanka, idu za što više kilova uglavnom ne čekajući onog (one) koji zastanu. Smatraju da je uspjeh u igri imati 5, 10 ili 15 kilova a doći 10. ili 15. Ili 5., svejedno. To nije uspjeh (barem to nije smisao BR niti je igra tako koncipirana), uspjeh je pobijediti, doći na prvo mjesto, nadmudriti i zajebati sve ostale, pokazati stratešku zrelost i vještinu. To je, po meni jedino mjerilo uspješnosti u Apexu (i u ostalim BR igrama, zato se i zovu Kraljevska Bitka gdje samo jedan igrač ili tim mogu biti na tronu). No većina igrača u Apexu su kolofdjutijevski tupani koji ne znaju i ne žele drugačije igrati pa je to najveći razlog zašto je dosta ozbiljnijih igrača napušta. Nadam se da će ubaciti mogućnost igranja za jednog ili najviše dva igrača da bi se zadržalo ljude kojima se ne da trčati kao mahnit za ostatkom svog tima prisiljavajući te da igraš na način koji ti se ne sviđa i koji smatraš pogrešnim a moraš ga igrati jer kao solist nemaš neke šanse dugo preživjeti.

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Apex Legends
« Odgovori #58 : 02. Ožujak, 2019., 11:24 »
Meni je igra zarazna, igram je stalno - sad već treći tjedan bez prestanka i zaključio sam (odnosno pretpostavljam da ne zvučim pokroviteljski) da većina igrača ne shvaća osnovni koncept BR igara. Svi (ili većina uz rijetke iznimke) igra vrlo agresivno, kolofdjutijevski, trče naprijed bez prestanka, idu za što više kilova uglavnom ne čekajući onog (one) koji zastanu. Smatraju da je uspjeh u igri imati 5, 10 ili 15 kilova a doći 10. ili 15. Ili 5., svejedno. To nije uspjeh (barem to nije smisao BR niti je igra tako koncipirana), uspjeh je pobijediti, doći na prvo mjesto, nadmudriti i zajebati sve ostale, pokazati stratešku zrelost i vještinu. To je, po meni jedino mjerilo uspješnosti u Apexu (i u ostalim BR igrama, zato se i zovu Kraljevska Bitka gdje samo jedan igrač ili tim mogu biti na tronu). No većina igrača u Apexu su kolofdjutijevski tupani koji ne znaju i ne žele drugačije igrati pa je to najveći razlog zašto je dosta ozbiljnijih igrača napušta. Nadam se da će ubaciti mogućnost igranja za jednog ili najviše dva igrača da bi se zadržalo ljude kojima se ne da trčati kao mahnit za ostatkom svog tima prisiljavajući te da igraš na način koji ti se ne sviđa i koji smatraš pogrešnim a moraš ga igrati jer kao solist nemaš neke šanse dugo preživjeti.

Mislim da nema pravila kako se igra BR igra, netko je dobar pa stalno ima 15 killeva i još dobije partiju. BR se igra da pobjediš bez obzira kako znaš. Ja isto sa kolegama igram agresivno i nikad nisam miran, jednostavno mi to nije zabavno. Ipak je to bit igre da mi bude zabavno, a i borbom ćeš se više istrenirati da budeš dobar. Isto je sa PUBG bilo i to je glavni tutorial mnogih pro igrača. Bori se odmah od početka i stalno, time dobivaš na feeling za puške, a i movementu. Da naravno bit ćeš propucan mnogo puta, ali to je sve proces učenja, pogriješiš i drugi puta to ispraviš.

Eto jučer nisam igrao radi Divisiona, ali prekjučer dobili 4 u nizu sa oko 20 killeva u squadu.

Ono što mi se kod Apexa sviđa je da nikad nemam feeling da nemam šansu pobjediti kao u drugim BR igrama. I igra nagrađuje agresivnu igru i close combat, onako kad se na daljinu napucavaš to traje i traje, pošto je mali damage a i puno healtha, te si lako refilaš shield i health. Tako da je najbolje igrati agrsivno ili jedan igrač napika njih iz daljine i skine im shield, a drugi rushaju i finishaju.

Ono što smeta kad randomi rushaju sami i ostave tim.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #59 : 02. Ožujak, 2019., 12:26 »
12.3 stiže prva sezona izgleda, ovo dosad je cini se tek temelj bio, ocekivanja su sky high za pocetak sezone, mislim da to znaci dolazak solo i duo modova i novih legendi, najavljena i nova oruzja. Tu ćemo vidjeti pravi Apex i koliko su jak konkurent.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9